nasiona marihuany

[CFL 140w][0.23m2] 1 NN.

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MeSsS19

Guest
Jest to moja 2 roślinka, 1 indoor. Póki co rośnie w PC boxie,ale w poniedziałek ląduje w normalnym boxie o wymiarach 45x45x65(szerokość x głębokość x wysokość) wykonanym z paneli + listewki jako stelaż. Świecić będą żarówki CFL o mocy ok 120W. Odbłyśnikiem będzie blacha do ciasta. Są 2 wentylatory jeden wlot + 1 większy wylot. Celowo zastosowałem małe wentylatory, aby temperatura była odpowiednia, dodam że box będzie stał w pomieszczeniu w którym temperatura wynosi ok 10 stopni. Co do samej rośliny jest to NN od kolegi, nie mam pojęcia co to jest. Ma ona już ok 20 dni, wiem że jest mała ale miałem problemy zdrowotne i nie mogłem się nią opiekować. Chętnie wrzucił bym tam drugą roślinkę ale mam teraz problem z kasą. Malowanie boxa będzie poprawiane jak będę miał farbę. Pozdro.





I tutaj box, jeszcze bez oświetlenia które będzie robione dziś albo w poniedziałek.

 

zatrutygramem

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2013
Postów
453
Buchów
3
Dobrze widze ze wilgotnosc zwiekszasz wacikami na ziemii ? Jeśli tak to lepiej wymyśl coś w stylu nakrętek od słoików itp. bo teraz to woda wsiąka w ziemie a ty znów je nasaczasz i tak cały czas ;p Poza tym wygląda spoko ja bym wymyslił jakiś wentylator mieszający i jakieś LST czy coś ;p
 
M

MeSsS19

Guest
Tzn waciki, są w tym celu, wiem że to głupie. W nowym boxie wszystko będzie bardziej ogarnięte, będzie więcej miejsca. LST będę robił, ale jej jeszcze urosnąć :D Wiatraczek jeszcze jeden mam, możliwe że go dam, ale póki co to nie mam na to czasu :p
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
podoba mi sie zasiadam na widowni, mam nadzieje ze beda czeste upy
 

Wiz Khalifa

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2013
Postów
184
Buchów
0
na zachętę :) fajny boxik. lubie takie micro grow ! pozdrawiam
 
M

MeSsS19

Guest
Tak wiec roślina jest juz w nowym "domu" Oświetlenie i reszta skończona.Moc lamp to 130 W, z możliwością dołożenia jeszcze jednej świetlówki. Na roślinie przeprowadzone delikatnie LST. Zobaczymy co z tego będzie. Wygląda to tak:




 

spilol367

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2013
Postów
68
Buchów
0
Boxik bardzo przyjemny, fajnie zrobione LST . Planujesz jakieś nawozy ?
Pozdrawiam i z fartem :spalony:
 

Winny_As

Member
Rejestracja
Lis 13, 2013
Postów
8
Buchów
0
Cześć,
powiem Ci tak jak zuważyłeś, nie jest super rozwinięta, ale sądzę że wygląda zdrowo. Tylko ja bym się na Twoim miejscu przyjżał tym plamkom na listkach, a i jakbyś mógł to zrób zdjęcie kilku liści pod normalnym światłem, albo fleszem, i pod lampą, bo nie jestem pewien, ale na pierwszych fotkach widać że brakuje im minerału, chyba potasu ale nie jestem pewien.
A tak to fajnie Ci wyszły te boxy, powodzenia do końca ;)
 
M

MeSsS19

Guest
Nawozy mam, teraz leję biohumus w porządnej dawce, i czasem nowy planton K z małej dawce, którą pomału będę zwiększać. Na flo też mam nawóz, chodz już końcówkę więc będę musiał kupić nowy.
 
M

MeSsS19

Guest
Krzak mocno się rozrasta, co mnie cieszy. Podlany dziś Plantonem K na 3/4 zalecanej porcji. Korzystając z promocji kupiłem w biedronce brakującą żarówkę Philips Tornado 23W za 8,99... Muszę jeszcze kupić oprawkę żarówkową, i wszystko będzie tak jak powinno.

 

radhe

Active member
Rejestracja
Sty 29, 2013
Postów
38
Buchów
0
Fajnie zrobione LST! Powinien się fajnie rozrosnąć.
 
M

MeSsS19

Guest
Dodałem kolejną świetlówkę. Obecnie świeci 140W CFL. Świecę mu 18/6. Krzak bardzo fajnie się rozkrzacza, jest mały ale ma duzo odrostów które fajnie rosną. Podlane biohumusem w dużej dawce i podsypane dolomitem. Zdjęć niestety nie mam, a nie chce mi się iść i robić nowe :p LST muszę praktycznie codziennie poprawiać, bo liście pną do góry.

Edit: Jednak porobiłem zdjęcia.

Cała roślinka


Czy ma preflowery czy mi się wydaje?

 
Ostatnia edycja:
M

MeSsS19

Guest
Dziś kolejna porcja zdjęć, krzak tak mocno się rozrasta że małe odrosty mają mało światła...




 

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
No no za***iście lecisz, wszystko tak jak być powinno, z fartem :harvest:
 

H4Rvester

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 30, 2013
Postów
1,149
Buchów
1,345
Odznaki
6
Jest dobrze a nawet lepiej ;) Ładnie się krzaczy duże zdrowe liście ma. Trochę opóźniona tak jak moja WW ale ładnie odbiła. Ty masz pełnosezonówkę nie automat prawda ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół