nasiona marihuany

Ziemiórka - ziemiurki (sciaridae)

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kolekcjoner123

Guest
dzieki kolego za zainteresowanie
chciłałem uzyc jeszce raz coco ale chyba lipa
ale jak patrze na te ziemiórki na tej zółtej tablicy to one duze sa<chyba ze mi sie wydaje,widac skrzydła>u mnie raczej sa bardzo malutkie,
moze to brzegówka
 

EmilioYoo

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2011
Postów
105
Buchów
0
Właśnie znalazłem na strychu "lampę owadobójczą" i muszę przyznać, że po włożeniu do box'a zaraz po wyłączeniu oświetlenia zaczęła robić robotę i w krótkim czasie naliczyłem ponad 30 szt. średnio wypieczonych tak jak lubię... :lol3:
Oczywiście lampa działa tylko na dorosłe osobniki jednak każda larwa jest wreszcie dorosłym osobnikiem i po tym jak wyjdzie z ziemi by się rozmnażać przytuli się do lampy i pójdzie spać...
Stąd wniosek, że lampa może wytępić to badziewie, a co najważniejsze zredukować populacje praktycznie do minimum...
Koszt lampy to ok. 25-30 zł., a widziałem na "alledrogo" nawet o połowę tańsze egzemplarze...
Polecam i liczę, że komuś mój post pomoże...
POZDRO i z fartem! <peace>
 

Jumanji

Member
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
11
Buchów
0
u mnie to dziadostwo właśnie zauważyłem po podlewaniu!!! zaczęło się ruszać wszystko pojawiło się dopiero teraz przed samą kosą jak zacząłem intensywnie płukać glebę w innych kwiatach stosowałem niedopałki (kiepy) rękawiczka i wyjmujemy zawartość tzn tytoń nasiąkniety tą smołą i wrzucałem to na glebę pod kwiatek wybijało to larwy i muszki z tym że takie białe bardziej a to inny rodzaj czy na to też bedą skuteczne "kiepy"??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół