nasiona marihuany

1st OUT 2008 by MARCHEWA

Wyszukiwarka Forumowa:

A...Zet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
693
Buchów
35
stawiam na jeszcze 5 tygodni :), jak będzie wcześniej to dobrze, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
D

Donie Darko

Guest
mam krzaki dokladnie w tym samym stadium rozwoju i podobnej wielkosci pozwol im rosnac i kwitnac tyle ile potrzeba na razie jest cieplo i nie ma duzo opadow wiec spokojnie moga sobie rosnac a spekulowac ze prakuje im tyle czy tyle tygodni to nonsens badz cierpliwy a nagrodza cie plonem
<coolpalacz>
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
chodzi mi o to ze nie wiem nawet jaka to odniana czy out i in ale mysle ze out ziarenka były wybierane jakos puzniejsza jesienia czyli taki sezon na sprzynt z outa. pozyjemy zobaczymy nie zapowiada sie wczesna zima byle tylko slonko troche przyswiecilo bo jak na razie to deszcz pada.
pozdro:zjarany:
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
wrzucam 2 fotki jeszcze cieple sorki za jakos no ale tel...
ogolnie to nie bylem juz ze 4 dni chyba na spocie i az sie zdziwilem dzisiaj...
całkiem niezle zaczyna sie to prezentowac, oczywiscie na fotkach moze nie jest to cudo no ale na zywca bardzo mi sie podoba.
ocencie sami pozdro:
:zjarany::zjarany::zjarany::spalony::zjarany::zjarany::zjarany:
 
Ostatnia edycja:

pampers

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2008
Postów
58
Buchów
0
no no marchewka nie docenialem cie wczesniej ale widze ze matka natura wynagrodzi ci trudy, wyglada niezle a mialem kiedys ruderalis skunka to mozesz sie spodziewac ze topy zgrubieja sporo jeszcze :D:D:D
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
PAMPERS to mówisz ze to jest ruderalis skunk? nie wiem co to za odmiana bo nasionka sa z "wora" ale z tego co widze to nie sa takie same jedna (ta mniejsza) robi sie az biala na lisciach od trichomów... jest bardzo żywiczna i w ogole sie nie rozkrzaczyła ale to moze juz moj blad za puzno przyciolem...
a druga ma wiecej topow jest bardziej krzaczasta no i nie jest taka żywiczna jak ta mniejsza. chyba ze wiesz z kad mam te nasionka bo ostatnio wiedze ze sporo osob znajomych jest na forum...

no a co do krzakow to powiem ze bania po nich jest niezła (***ałem troche na sprobowanie) bardziej w strone sativy ale nie wiem ktory to byl krzak, wiekszy czy ten mniejszy.
mysle dac im jeszcze ok 3-4 tygodnie pogoda troche nie dopisuje (zimno pochmurno i w ogole dupa jest)

no i pare fotek:
to ta bardziej krzaczasta:

i ta sama :)

i jeszcze raz ona

a to juz ta bardziej zywiczna ma wieksze topy chyba dojdzie wczesniej ale zobaczymy:

zobaczcie co sie dzieje na lisciach robia sie biale od trichomow :) ciekawe jaka to odmiana wiem ze ww robia sie takie biale od zywicy i trichomow ale watpie ze to wlasnie ww raczej na oucie ciezko by bylo...



ocencie sami jak to wyglada no i moze ktos jeszcze podsunie jakis pomysł jakie to mogą byc odmiany... (na pewno cos z sativki maja w sobie)
NO I OCZYWISCIE EKO STAFFIK...:zjarany:
pozdro:spalony::zjarany::harvest:<shiza><rotfl>:freak::pr:<lol>
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
moze ktos jeszcze podsunie jakis pomysł jakie to mogą byc odmiany...

Na pewno marihuana :crazy: ale jaka odmina tego Ci nikt nie powie, było już o tym miliard razy. A tak poza tym to ładne masz te krzaczki ;]
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
witam musze wam powiedziec ze musiałem zrobic przedwczesne żniwo:harvest::harvest::harvest: ze wzgledow na pogode i temperature.
pojechalem zobaczyc co tam słychac a tu sie okazuja ze roslinki zaczely powoli przymarzac no i wolałem je sciac...
ale nie narzekam. oto ostatnie chwile zycia moich panienek:zjarany::zjarany::zjarany:
dodam ze zbiory były wczoraj czyli 19.09.2008
 
Ostatnia edycja:

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
takie jakies niewyrazne te foty<sex>
zadam teraz iscie wyk***iste w kosmos, pytanie
ile ci tego wyszlo?:d
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
niestety nie mam wagi jak jakas wage skołuje to napisze.
ogolnie to jestem zadowolony z działania taka sativka jak mi sie podoba zero zamułki banan na mordzie i ogolnie pozytywny sprzecik.:zjarany::spalony:
a za foty sorki ale nie mam cyfrowki robilem telefonem
pozdro
 

ras

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2005
Postów
114
Buchów
2
ile ci tego wyszlo?:d
po co ci wiedzieć wagę niewysuszonego ziola skoro nijak sie ma do wagi suchego?
skoro wczoraj byly żniwa to logiczne jest że jeszcze nie wyschlo.
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
no wiem ze nie wyschło ale jak wyschnie to nie wiem czy bede miał wage sprubuje jakas załatwic, i jak bede wiedział to jeszcze napisze...
sorki jak cos nie tak napisałem ale jestem z deka :zjarany::zjarany::zjarany::spalony:
pozdro
 

Wyrwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 28, 2008
Postów
618
Buchów
4
napisz jak bedziesz palił jaki smak i jak z mocą:smokee:ELO
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół