nasiona marihuany

Hermienie automata samym azotanem srebra co i jak

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sub

Guest
To ja już totalnie zgłupiałem. Stosuje forumowe 1:3 i wszystko działa git.

Zupełnie zgodnie z przepisem - stworzonym kompletnie "z sufitu".
Z założeniem,że przy takich steżeniach - powinno zmieniać płeć przy wiekszymwydadku cieczy w 100% po jednym oprysku.
Inaczej nieco - zmodyfikowanym z pewnego arta - o tworzeniu nasion żeńskich - partenokarpicznych ogórków sałatkowych.

Takim w którym podany wydatek cieczy -jest "żartem" - i nawet znalazł sie tam tekst - że nie ma lepszego instrumentu pomiarowego niż oko rolnika | zrób to na łoko|

Z automatami nie wiem jak jest ale klon bez wega (Oprysk zaraz po ukorzenieniu) daje Ci wystarczającą ilość pyłku żeby zrobić kilkaset nasion na innej roślinie(roślinach) + S1.

imo 200 nasion daje sie zrobić z 5-10 pylników.
Duża roślina którazmieniła płecw 100% lub blisko tego .. reczne przenszenie zbieranie - mini pędzelek.
Co innego out/szklanie/tunel - tam wydaje sie sensowne dodawanie Ga3 jak grzes robił. + sadzenie nieco wczesniej.
Technika jak przy ogórkach co 4 rząd np: .. wentylator mieszający w szklarni tulelu.. i cheja.Jak cześć nie płodna.. bez znaczenia - kury można by karmić.. nadmiarem.

Nie wiem ale jak miał bym strzelać to powiedział bym że dla różnych strainów różne metody będą bardziej lub mniej skuteczne.

Może? Ja nie wiem - stawiałem - na "geny" - nawet ktoś na innym forum|mr nice - forum| pisał coś o tym, że klon NL#5 nie tworzy płodnego pyłku.
Ale ja zawsze postawie na "geny"..
Można szukać np: wpływu srebra na kiełkowanie pylników i -- zapylenie -- i doszukiwać sie problemóww zablokowaniu... srebrem.. i tak nic z takiego gadania nie wynika.

Używasz jednej aplikacji - bardzo wczesnie - i potem jedynie czekasz ?
Ja tam nie wiem.
Sam testów pewnie nigdy nie zrobie - a wyniki na badylach - skleroza mi tak pomieszała, że..
Poza tym - co to za testy - jesli było tego nascie.

to ile srednio wam wychodzi pestek z automata?

;) Był tu taki ktoś - kto miał tego po kilka tysiecy ze sztuki.

Dobrze pamietam? Czy znowu konfabuluje?

Warunki warunki warunki - wielkość, stopień.. zapylenia.. Odmiana ała.
Kto pamieta jaki jest rekord ?
Jaka jest średnia - może jakieś opracowane dane statystyczne dla konkretnych odmian - z uwzględnieniem wpływu warunków.
 
Ostatnia edycja:

tadeuszrydzyk

Banned
Rejestracja
Paź 28, 2013
Postów
11
Buchów
0
duza ilosc srebra może powodować bezpłodność pyłku? to ile polecacie 0,3g na 1L? i jeden dwa opryski po całosci było by dobrze?
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Używasz jednej aplikacji - bardzo wczesnie - i potem jedynie czekasz ?

Używając regów oraz roślin których nie znam robię jeden oprysk w momencie pokazania płci.
Stosując klony które znam, najczęściej robię oprysk zaraz po ukorzenieniu i puszczeniu 12/12. Zazwyczaj pracuje na 3-4 egzemplarzach.
To wszystko tyczy się tylko STS 1:3 , wydatek cieczy trudno mi określić. Korzystam z atomizera wyjętego z perfum. Wszystko zależy od wielkości roślin z którymi pracuje.
 
S

sub

Guest
duza ilosc srebra może powodować bezpłodność pyłku? to ile polecacie 0,3g na 1L? i jeden dwa opryski po całosci było by dobrze?

;) Nie wiem.

Używając regów oraz roślin których nie znam robię jeden oprysk w momencie pokazania płci.
Stosując klony które znam, najczęściej robię oprysk zaraz po ukorzenieniu i puszczeniu 12/12. Zazwyczaj pracuje na 3-4 egzemplarzach.
To wszystko tyczy się tylko STS 1:3 , wydatek cieczy trudno mi określić. Korzystam z atomizera wyjętego z perfum. Wszystko zależy od wielkości roślin z którymi pracuje.

Raczej tyle, że lekko zrasza całość?
Atomizer - perfumowy wiec mgiełka?
Przecietny stopień zmiany płci rośliny?
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Raczej tyle, że lekko zrasza całość?
Atomizer - perfumowy wiec mgiełka?
Przecietny stopień zmiany płci rośliny?

Jak robię oprysk na małych klonach to raczej ciężko zrobić to na części rośliny. Wtedy mam prawię 100% rewersję, w sumie na niczym innym mi nie zależy. Pyłku i tak jest mało.
Na większych roślinach staram się opryskiwać tylko stożek wzrostu, tak żeby rewersja wystąpiła "miejscowo", mam wtedy większe szanse na S1.
Fotkę atomizera kiedyś już tu umieszczałem a propos kilku-dziesięciomiesięcznego STS.
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Ja mam około 0.8/1l i mam go od bodajże lutego.stoi w piwnicy w zwykłej plastikowej butelce i nadal działa.
Nie stosuje oprysków tylko aplikację z Ludwikiem na jakiś szczyt(2-3 krople)
Zapodanie 3x w ciągu tygodnia spowodowało shermienie 90% rośliny.Jednorazowa aplikacja z jednej kropli to strzał w dziesiątkę.
2 krople podane sezonówce spowodowały zmianę płci na tym odroście i odroście poniżej :crazy:.


Edit.Dodam,że pierwsza feminizacja nie wyszła zupełnie(niepłodność pyłku).
Następne zrobione tym samym roztworem wyszły b.dobrze
 

tadeuszrydzyk

Banned
Rejestracja
Paź 28, 2013
Postów
11
Buchów
0
dobra bo już mnie to zaczyna wku ile dać 0,5g na 1L i spryskać po całosci ? bedzie dobrze? potem po 3 dniach powtórzyć?

---------- Post Zaktualizowany 19:37 ---------- Data pierwszego postu 19:36 ----------

dobra bo już mnie to zaczyna wku ile dać 0,5g na 1L i spryskać po całosci ? bedzie dobrze? potem po 3 dniach powtórzyć?

Dyslektyk ile ci pyłku wychodzi hermisz automaty czy zwykłe ?

---------- Post Zaktualizowany 19:43 ---------- Data pierwszego postu 19:37 ----------

dobra bo już mnie to zaczyna wku ile dać 0,5g na 1L i spryskać po całosci ? bedzie dobrze? potem po 3 dniach powtórzyć?



Dyslektyk ile ci pyłku wychodzi hermisz automaty czy zwykłe ?[/QUOTE]
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
dobra bo już mnie to zaczyna wku



Dyslektyk ile ci pyłku wychodzi hermisz automaty czy zwykłe ?

Nie denerwuj sie <joint>
Hermiłem i af i ostatnio sezonówkę na oucie.

ile dać 0,5g na 1L i spryskać po całosci ? bedzie dobrze? potem po 3 dniach powtórzyć?

Pewnie będzie dobrze,ja robię inaczej i też jest dobrze <joint>
 

tadeuszrydzyk

Banned
Rejestracja
Paź 28, 2013
Postów
11
Buchów
0
to jednym schermionym automatem da rade 4 automaty zapylić zeby z jednego automata z 700 nasion wyszło?
Dyslektyk a powtarzać po 3 dniach oprysk czy nie? i bardzo deformują sie liscie po samym azotanie?

---------- Post Zaktualizowany 22:06 ---------- Data pierwszego postu 22:02 ----------

RaverBaby rozwiń myśl
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
to jednym schermionym automatem da rade 4 automaty zapylić zeby z jednego automata z 700 nasion wyszło?
Dyslektyk a powtarzać po 3 dniach oprysk czy nie? i bardzo deformują sie liscie po samym azotanie?


Da radę.
Powtórz
Bardzo :crazy:
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Odnawiam temat.
Może ktoś mi powie jaka jest bezpieczna dawka roztworu AZOTANU SREBRA
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół