nasiona marihuany

Hermienie automata samym azotanem srebra co i jak

Wyszukiwarka Forumowa:

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Odnawiam temat.
Może ktoś mi powie jaka jest bezpieczna dawka roztworu AZOTANU SREBRA

Z tego co niedawno było wskowane to 0,05g na jeden litr wody destylowanej ,bo chyba że chodzi o coś innego
Chodzi o (pół grama szotanu)
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Z tego co na forum wyczytałem to granica jest 0,5-1gram na litr wody destylowanej.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Pytanko mam takie czysto chemiczne.
Czy azotan srebra bezproblemowo rozpuszcza się w wodzie o temperaturze pokojowej, czy trzeba wodę podgrzać i następnie dojdzie do rozpuszczenia?
Głupio pytam, bo w robocie odważyłem sobie ~0.6g i niechce kolejny raz tego robić co by w razie czego uniknąć pytań. :D
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam

Roślinka white widow x amnesia została wczoraj potraktowana azotanem(0.4g/500ml wody) tydzień do 2 tygodni max powinna zacząć kwitnąć. Jak to waszym zdaniem się prezentuje ? Pierwszy raz hermie rośline. <peace>



edit@ Z postu Cerbera wywnioskowalem ze jest ok, smarowac jeszcze czy zostawic jak jest?
 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Zaczynaj pryskać azotanem dopiero jak się określi. Na weg raczej słabo. A co jeśli to męska?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
To jest pestka femi af, włoski wyszly na głównym szczycie. Z tego co pamiętam to Sub coś pisał że najlepiej hermić przed pokazaniem się preflowerow lub odrazu po przełączeniu na 12/12 w przypadku normalnej odmiany. I tego się trzymam
Edit@
Sub napisał w tym wątku

" Jak masz femi - wiesz.. od razu.
Wcześniejsze opryski - przed pokazaniem sie oznak kwitnienia pozwalają na..wczesniejsze pokazanie sie bananów.
Proces trwa. A to powinno zostać podane w momencie gdy - tworza sie zaczatki kwiatów.
Albo i nawet wczesniej.

popatrz tu: zupełnie inna syt sposób podania i inne..:ale.. wyglądana to,że w poczatkowym efekcie - faszerowanie hormonami -daje lepsze efekty niż..poźniej."
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Nie przewidziałeś tego że w sklepie mogą się pomylić i zamiast fem dostaniesz rega męskiego dlatego pryska się jak pojawią się włoski
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Z uwagi na fakt, że lubię robić wszystko po swojemu, kombinować i udziwniać, podpowiem inną metodę aplikacji azotanu srebra.
Po co rozrabiać 1 litr roztworu, który posiadaczowi wielkiej szklarni starczył by na lata produkcji nasion?
Bierzemy strzykawkę 2ml, wyciągamy tłoczek, wrzucamy do środka grudkę/kryształ azotanu srebra wielkości ok 1mm³, wkładamy tłoczek, wciągamy do środka odrobinę detergentu, ćwierć kropli, i zaciągamy 1 ml wody oraz 1 ml powietrza. Mieszamy, aplikujemy po kilka kropli na szczyt, wystarczy na kilka aplikacji dla kilku roślin.
Dziękuję za uwagę, dobranoc ?

Ps może być 2mm³, ciężar właściwy azotanu srebra to 4,352 g/cm³
 
Ostatnia edycja:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Podoba mi się.
No raczej, na penis się męczyć z litrem, skoro i tak stężenie jedni robią 0.5% inni 0,8% a są tacy co robią 1% i da się. Widziałem że i 0,3%

Można robić STS, ale do końca nie rozumiem po co tam potrzebny jest tiosiarczan? W fotografii rozumiem, ale po co tu, nijak nie rozumiem
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,181
Buchów
5,071
Można robić STS, ale do końca nie rozumiem po co tam potrzebny jest tiosiarczan? W fotografii rozumiem, ale po co tu, nijak nie rozumiem
Oj. Wiesz wiesz Bracie jesteś na forum od wieków. [ stwór frankensztjna tak po cześci.... od czasu jakiegoś to chyba jest _ od lat ?? ]
STS można stosować w wysokich dawkach bez efektów ubocznych charakterystycznych dla azotanu _ który działa zjadliwie na rośliny.
Tioiarczan _ Jak to leciało _ przeprowadzenie srebra w postać "kompleksu" Takie tam : jak się chce wiedzieć google da odpowiedź _ niezbyt istotne tak długo jak Cie to g. obchodzi i chcesz po prostu mieć nasionka.
Swoją szosą to popłuczyny po czarno-białej fotografii nadawały by się do... chyba ?? ;)

Pozdro Bracie.

ps: Zawsze lubiłem mieć dużo nasionek. Nie wiem czemu _ tendencja do kolekcjonowania ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół