nasiona marihuany

legalizacja w Irlandii

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Siema,

Nawet sam Ming wie ze to nie przejdzie. Jeszcze nie, bo rzad pelen farmerow... ale wzbuci debate, to z pewnoscia.
Ja mysle ze do dwoch lat bedzie legal.
Cztales bill mrowenus? Same dobre pomysly.
Posiadanie do uncji przy sobie, do 20 uncji w domu plus 6 krzakow.
Kluby konopne do 50 czlonkow czyli do 300 roslin na klub.
Licencje na uprawe domowa, upraw komercyjna, upraw medyczna i na coffiee shopy.

Trza papiery robic bo pierwszenstwo w biznesie beda mieli ogrodnicy w kwitem.
Yo
 
D

DIABLO

Guest
Czytałem i japa mi się cieszy, legitke użytkownika medycznej dostane w pierwszym tygodniu po zalegalizowaniu,a uprawę na potrzeby medyczne otworze dla wszystkich sąsiadów!!!!
 
S

spirala

Guest
hmm to bardzo dobra wiadomość :) chyba zmienie plany i zaczne szukac pracy na ziolonej wyspie :D
 

enelyx

Member
Rejestracja
Lis 7, 2007
Postów
19
Buchów
0
Kiedy w koncu bedzie legal na wyspie :( juz mogliby to ogarnac
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
@up

póki co sami musimy sobie ogarniac :)



Czytałem i japa mi się cieszy, legitke użytkownika medycznej dostane w pierwszym tygodniu po zalegalizowaniu,a uprawę na potrzeby medyczne otworze dla wszystkich sąsiadów!!!!

Na MC bedzie mozna u ciebie sie zaopatrzyc sesesese ja w sumie nie mam ale syn ma :D a ta legitka to skad ?? :p
 
P

prymityw

Guest
ej podbijam do wątku bo dopiero zobaczyłem, jak to jest ? mrowenus ? bedzie ?
 
D

DIABLO

Guest
na razie jest tak ze w medycznym aspekcie marichuany został dopuszczony satiwex

http://www.ms-society.ie/blog-articles/1693-sativex-update
In July 2014, outgoing Minister for State at the Department of Health Alex White signed regulations that would allow for approved medicines containing the active ingredients of cannabis to be prescribed in Ireland.

ja osobiscie nie staram sie o recepty na sativex gdyz tylko obłożnie chorzy dostaja takie recepty ,nadal czekam i licze na to ze irlandia wezmie przykład ze stanow i zalegalizuje medyczna jak i rekreacyjna marichuane z zycia wiem ze irlandia ma wielkie zapatrzenie w usa
 

Dr Dina

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2015
Postów
96
Buchów
5
Mogli by chociaz wziasc przyklad z angoli i przestac scigac growerow, a tu niestety nic sie nie dzieje w tym kierunku. Kiedys jeden Irlandczyk powiedzial mi ze za duzo kasy z alko idzie do kieszenie politykow zeby tu cos zalegalizowac. Boja sie ze ludzie przestana pic <joint>
 

usuwator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
74
Buchów
0
Kilka dni temu w radiu mowili, ze zawineli typa, mial stafu za 16k - jak juz sie chwala takimi malymi gownami, znaczy ze cienko przeda albo ze idzie zmiana ustawy i jeszcze probuja wylapac kogo sie da, poki moga.
Mam tez wrazenie, ze skanuja z powietrza termowizja w wiekszym natezeniu w ostatnim czasie. Helikopter gardy lata co 4-5 dni, wisi w powietrzu i blyska fleszem, regularnie co pare sekund, hmm...
 

Drut..

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2013
Postów
130
Buchów
0
U mnie na szczęście nic nie lata ostatnio w wakacje coś podejrzanego wisiało nad dachami , od tego momentu spokój.
A ja kiedyś słyszałem w radio że złapali drug bossa miał przy sobie 100 g.:freak:
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
daje im jeszcze 4-5 i bedzie MJ legalna zobaczycie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół