nasiona marihuany

Budowa domowego zestawu DWC

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Taki trochę odkop ale jestem ciekaw czy zadziała takie cuś?!koszty niewielkie. Łatwo zrobić, no i się tak zastanawiam czy nie warto o tym pomyśleć w przyszłości?ewentualnie co by trzeba było zmienić żeby było już git. Ktoś coś?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Taki trochę odkop ale jestem ciekaw czy zadziała takie cuś?!koszty niewielkie. Łatwo zrobić, no i się tak zastanawiam czy nie warto o tym pomyśleć w przyszłości?ewentualnie co by trzeba było zmienić żeby było już git. Ktoś coś?

Odkopie tez ale coraz mniej hydroponiki na haszu ostatnio..zdziala bo czemu nie?
Sam tez buduje cos podobnego tylko na dwa zbiorniki polaczone.
Najwazniejsze o czym nie pamietam czy bylo to temp pozywki bo przy hpsie mocneisjzym nie obejdzies sie bez water chillera. Pozywka nie moze byc za ciepla aby rosliny odpowiednio przyswaialy pokarm .
Odpowiednia ilosc bombelkow oraz miejsca na bryle korzeniowa i mozna leciec.
Hydroponika jest mega fascynujaca a do tego jak temat ogarniety to mozna poszalec.

Dobra mowcie mi gornik Alechce zeby ta dziedzina szla dalej a nie tylko ziemia,kokos
A hydroponiki na haszu jak na lekarstwo... Lenistwo ludziskaaa
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Zrobilbym to pewnie i na nastepna uprawe ale koszt miernikow Ec i ph mnie przeraza. Smutna prawda..Pozdrawiam.
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
I ja odkopie nie widzac tego poradnika zrobilem prawie ze identyczny zestawik



I narazie malenstwa sa w malych bublerkach 3L potrzymam 2tyg i poleca do 5L na tydzien max 2 w zaleznosci od masy korzeniowej i na flo w docelowe 42L gdzie mieszanki myśle miec ok 35L z dwoma pompkami 100L/h wybralem ten model ze wzgledu ze wlaczonych nic prawie nie slychac trzeba sprawdzic czy bąble leca ...

Edit
W docelowym zbiorniku nie bedzie 5 max 3 ale chce dac 2
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół