nasiona marihuany

Strawberry Blue

Wyszukiwarka Forumowa:

blackdomina

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2011
Postów
79
Buchów
0
Trochę pitu pitu - z f2seeds.fr.pl
Czysta ustabilizowana Strawberry. Pyłek uzyskaliśmy z genetycznie modyfikowanych roślin. Rezultat taki uzyskaliśmy selekcjonując z pośród ogromnej ilości roślin gdzie podczas mitotycznej kondensacji chromosomów zadziałaliśmy inhibitorem który wyłonił wielogenowy polisom męski. Z pośród tych hybryd wyselekcjonowaliśmy te o najlepszych właściwościach w celu uzyskania nowej niebieskiej lini.
75% sativa / 25% indica
Uprawa: Indoor
Wysokość: średnia
THC: 20%
Czas kwitnięcia: 9tyg
Plon: 350-450g 1m2

a teraz real

Nasiona zakupione na f2sedzie przez mojego serdecznego kolegę. Z uporem maniaka kolekcjonuje wszystko co ma w nazwie Strawberry lub Blueberry. Miałam okazję podziwiać szaforośl i byłam pod niemałym wrażeniem zwłaszcza jeśli chodzi o wigor omawianego krzaczka. Zachwycający wręcz majestatyczny, przyrost tak silny jak w Easy Sativie. Była wielokrotnie podcinana, obierana, naginana jak i nawet łamana. Chociaż producent napisał wysokość średnia to i nawet by się zgadzało ale odrostów taka ilość, że nie sposób nad nimi zapanować. Wybawieniem okazała się siatka ( sog ) wszystkie soczyste i rokujące dobrze szczyty przedostały się ku sztucznemu słoneczku i jakże dobrze się odwdzięczyły nad wyraz tłustymi i zbitymi kwiatuszkami.
Świeciło nad nimi jednie 250W żółtego dobra a do ziemi lały się podstawowe hipermarketowe mało pożywne soczki dla kwiatów marki "marka" co mnie osobiście obrzydza... a Strawberry BLUŁ :) dał aż 200 gramów suchych jak pieprz łakoci. Były na tyle pyszne, że smoke report jest w przygotowaniu i niebawem się ukarze ze zdjęciami jak tylko zakończą się testy!

Wstępnie mogę powiedzieć, ze to jedna z niewielu odmian truskawkowych które rzeczywiście nimi są! już od samych nut zapachowych kwiatów aż po produkt gotowy i nawet nie trzeba odkaszliwać aby poczuć truskaweczki. W zupełności wystarczy puścić dym przez nosek i rozkoszować się owocowymi aromatami.
Ten emot dobrze określa jakość :szczena:
World of seeds wypuścił takie cudeńko, że prawdopodobnie koleżka przyszykuje ponownie szaforośl do życia.

Przykładowa fotka - topiszcze wyglądają dokładnie tak. Mniam
 
Ostatnia edycja:

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
zobaczcie na blogu kery w sumie 200g to chyba powszechne z tej odmiany
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół