nasiona marihuany

problem

Wyszukiwarka Forumowa:

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
mam zasadzone 2 rosliny w odstepie 10 cm, jedna juz zaczela kwitnac, ok 20 malych pokazalo sie 2 tygodnie temu. druga jest troche mniejsza i zadnych oznak kwitniecia, nie wiem czy nie jest to przypadkiem meska, ale wg mnie nie... zamieszczam zdjecia, te bez topow to wlasnie mniejsza roslina. podlewane obydwie wczesniej boihumusem a teraz planton k ok pol lezeczki na 1.5l wody co 4 dni.
prawdopodobnie jest to odmiana : Indica Pride - Dutch Quality
http://www.seed.pl/index.php?p=productsMore&iProduct=80



Pisalem wczesniej w smietniku ale tam raczej malo osob odpowiada :) pozdr.
 

mako

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
78
Buchów
0
Roslina, ktora zaznaczyles ze meska, moim zdaniem bedzie panna, ale cierpliwosci.
Jak sam napisales o odmianie "ze pododbno jest.." Tutaj masz odpowiedz. Dwie rozne rosliny. Jesli bylby to samiec z tej samej genetyki to juz dawno by kwitnal, a ze jest inaczej to masz roslinke z wloskami podobnymi do panny ale moze jeszcze zmienic zdanie.
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
te dwie rosliny sa na pewno tego samego gatunku, razem sadzone w tej samej chwili.
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
tej samej odmiany:) czym moze byc to spowodowane i czy to moze dlatego ze te dwie rosliny sa tak blisko siebie? mozna zwiekszyc ilosc plantonu?
 

mako

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
78
Buchów
0
utrzymuje ,ze jesli mowimy o wystabilizowanych nasionach z tej samej paczki, to wlasnie meny sa roslinami, ktore wczesniej kwitna i wielkoscia roznia sie od samic.
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Pewnie inne geny miały i tyle pozatym meska by szybciej zakwitła niz żenska to jest moje zdanie.trzeba poczekac ja mam 9 passionow a 8 zakwitło tez sadziłem rowno a jaednak 1 jeszcze nie kwitnie.
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
a jak nawoz dawkowac? mozna wiecej? jesli tam sa dwie rosliny to dawac jak dla jednej czy dla dwoch? wyciac szczyt glowny czy zostawic?
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
a jak nawoz dawkowac?
Tak jak jest napisane na etykiecie

jesli tam sa dwie rosliny to dawac jak dla jednej czy dla dwoch?
Nie rozumiem (?) Jeśli chodzi ci o to żeby dać 2X wieksze stężenie nawozu bo 2 rośliny rosna obok siebie to możesz poprostu doprowadzić do przenawożenia :/

wyciac szczyt glowny czy zostawic?
Jak na mój gust na fim już za późno (jeśli wiesz o czym mówie)
 
Ostatnia edycja:

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
za pozno nawet przy tej roslinie co to nie zaczela jeszcze kwitnac?
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Skoro jeszcze nie zaczęła to niedługo powinna zacząć. A jaki ma sens przycinanie szczytu skoro roślinka nie zdąży się rozrosnąć bo wcześniej przejdzie na flo? Takie moje zdanie. Może niech ktoś jeszcze sie wypowie :)
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
a czy podlewanie dwoch roslin,czyli tej co kwitnie i tej co jeszcze nie zaczela plantonem k moze zle wplynac na ta niekwitnaca?
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
raczej nie ja u siebie tak robiłem i nie ma problemu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół