nasiona marihuany

problem

Wyszukiwarka Forumowa:

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
roslina nadal nie kwitnie... mozliwe zeby moment kwitniecia tej samej odmiany roznil sie o ponad miesiac?
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
nowe zdjecia... druga nadal nie kwitnie (drugie zdjecie), podlalem plantonem lyzeczke na 1.5l wody...

moderator moze przeniesc temat do fotorelacje?
 
T

tomram74

Guest
Roslina, ktora zaznaczyles ze meska, moim zdaniem bedzie panna, ale cierpliwosci.
Jak sam napisales o odmianie "ze pododbno jest.." Tutaj masz odpowiedz. Dwie rozne rosliny. Jesli bylby to samiec z tej samej genetyki to juz dawno by kwitnal, a ze jest inaczej to masz roslinke z wloskami podobnymi do panny ale moze jeszcze zmienic zdanie.
poczym poznales?aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiem,ale czasami i zwis sie pojawi kiedys czytalem ze sie ukladaj w x ale tez nie prawda,jeszcze chcem wyprobowac n-p z-w.


nic nie opcinaj ,na out lepiej nic nie opcinac.slonce zmienia polozenie .
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
dzissiaj bylem druga tez zaczela kwitnac... roznica miesiaca pomiedzy czasami kwitniecia. nie obcinam jednak tych malych niech sobie rosnie jak Pan Bog dal :D ucialem z 10 lisci z dolu i podlalem 2 lyzeczkami plantonu na 3 l wody.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Z tego co wiem to na etykiecie napisane jest 1-2 łyżek na 10 l wody. Nie przesadziłeś z tym nawozem?? Pozdro!!
 

blaher

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
28
Buchów
0
chyba nie... zalezy jak rozumiec pojecia lyzka... ja biore do herbaty i to plaskie... wiec 2 takie plaskie mysle na 3l wody sa akurat...
moze inni powiedza jakie dawki stosuja?
 

Gri3u

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2007
Postów
86
Buchów
2
1 bita łyżka do herbaty na 2 litry
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
ja tam do 2l butelki z woda zawsze sype tak na oko jak widze ze cos sie dzieje to troche wiecej jak jest ok to tak profilaktycznie troche sype i jest gitarrra
pozdro:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół