nasiona marihuany

FAQ na temat testów narkotykowych.

Wyszukiwarka Forumowa:

gorzki

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2009
Postów
89
Buchów
0
pfff witamina c i kwasek cytrynowy pomaga w przypadku opiatow :p
Witaj
pisze do Cibie w sprawie testu na obecnosc thc w organiźmie. Ostatnio idac do pracy kazali mi kupic test na thc kupiłem taki jak na forum jest pokazany w zielonym pudełku ale nie mulitest tylko na samo thc. dodałem z 3 ml wody wymieszanej z kwaskiem cytrynowym i niestety to nic nie pomogło wykazało ze paliłem. Ty napisałes ze kwasek i cytryna działaja tylko na opiaty a z tego co sie orientuje opiaty to inne dragi niz konopie tak? wiec moze znasz inny sposób konkretny zeby nie wykryło bo 19 znów mam test faktycznie nie bede palił juz od tamtego czasu ok 20 dni bo gosciówka przeczytala na ulotce z testu ze wykrywa do 20 dni ale czytałem na forum ze jak ktos duzo palił to nawet bedzie ok 2 miesiecy a ja paliłem przez 12 lat bez zadnego dnia przerwy i to w dosc duzych ilosciach i bardzo czesto tzn nie wypalałem np 3 razy dziennie po jednym skrecia ale np paliłem 1 bucha na 15 minut. Dlatego mysle ze moja przerwa ok 20 dni nie pomoze zeby nie wykazało w tescie ze nie paliłem od tego czasu a ona napewno mi nie uwierzy ze nie paliłem bo kazała mi isc na leczenie narkomanów i przyjsc z zaswiadczeniem od lekarza ale nie bede sobie robił lipy w papierach przez to ze pale trawke wiec powiedziała zebym szedł pod kroplówke i tak sie oczyscił czego tez nie zrobie bo pewnie wiecej bym zdrowia sobie zmarnował przez te kroplówki niz palac cały czas pozatym spóchłbym tez niezle. wiec jesli mozesz i masz jakis pomysł prosze napisz mi.
pozdrawiam
ps takie jeszcze pytanko troche nie w temacie ale pozwole sobie : w przyadku wykrycia przez policjantów ze jestem pod wpływem badź paliłem marichuane mągą na tej poctawie wejsc mi na chate w celu rewizji??
 

PowerPlant19

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2010
Postów
165
Buchów
0
Odkopuję, z zapytaniem na jakiej zasadzie policja bada krew po pobraniu. 2 tygodnie temu miałem wypadek, sprawca uciekł. pogotowie zabralo mnie na sor a tam pany policjanty pobrały mi dwie ampułki krwi (jedna z niebieską nakrętką, druga z czerwoną) wyjęte z fajnego pudełeczka. 2 tygodnie mijaja i dzis telefon z komendy zebym pojechal na zeznania, zapytalem czy wszystko z kryminalnych juz dotarlo do drogówki to powiedzial mi typek, ze jeszcze na krew czekają.

Tydzien wczesniej paliłem MJ po czym miałęm przerwe do samego wypadku, srać sie nie sram ale wole zapytac czy mogą coś podwęszyć,bo planty wokól domu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół