nasiona marihuany

FAQ na temat testów narkotykowych.

Wyszukiwarka Forumowa:

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
To małe faq powstało aby zaoszczędzić kilka zbednych postów i pytań.


Prawda i mity o testach na narkotyki.

1) Zwykła morfologia (podstawowe badanie krwi) nie wykryją ci czy zażywałeś narkotyki. Jeżeli jednak np. palies(ganje) non stop przez tydzien moze zmiejszyc sie ilość krwinek białych a zwiększyc czerwonych o czym powiadomi cie napewno lekarz. Idąc na morfologie nie musisz bać sie przypału Od tego są specjalne badania na obecność tych substancji.

2) Istnieje kilka róznych sposobów sprawdzenia czy osoba zażywała narkotyki. Zaczynając od tych najprostszych czyli testów ktore możemy kupić w aptece(na mocz i śline), przez badania krwi a kończąc na dokładnych badaniach włosów.

a)testy które możemy kupić w aptece nie są zbyt dokładne i łatwo da się je oszuakc. Testy które dostępne są w apekach wykrywają marihuane,kokaine,heroine i amfetamine.

Wykrycie palenia marihuany jest mozliwe od 3 do 10 dni od zapalenia, zalezy to rownież od ilości spalonego towaru.

Testy na amfetaminę wykrywają ją obecną w moczu w czasie do 2-3 dni od momentu użycia.

Testy na morfinę obecną w moczu można wykryć do 3 dni od momentu użycia opiatów: morfiny, heroiny lub tzw. kompotu.

Możliwość wykrycia kokainy za pomocą takiego testu istnieje tylko przez kilkanaście godzin od zażycia.

Test w bardzo łatwy sposób można "zepsuć" np. wkładając go do zamrażalnika na godzine lub więcej dla pewności.

Można go również oszukac np. sikając na test dosypać kwasku cytrynowego lub poprostu użyć czyjegos moczu :D (osoby nie zażywającej substancji zabronionych)

b) (specjalne testy na krew w szpitalu badz klinice) takich testów nie da się oszukać, jeżeli cos brałeś i nie zdazyles tej substancji wyplukać z organizmu napewno ci wykaze.

c) (testy na włosy) Są juz dostępne w polsce. Koszt takiego badania to około 250 zł. Testy takie polegają na oddaniu kłebka włosów do analizy. Można sprawdzić jakie substancje były zażywane i w jakim czasie. Nie da się ich oszukać, jedyny sposób to podrzucenie włosów kogos innego ale to troche trudna sprawa.


THC :

- we krwi można wykryć do 3 miesięcy
- w moczu zalezy do 2 tygodni.
- we włosach nawet 6 miesięcy.


Istnieją oczywiście magiczne napoje dzieki którymi w kilka dni można oczyśćić organizm. Przykładem jest "Clear Machine" nie testowałem na sobie więc nie wiem czy napewno działają. Wystarczy poszukać produktów na google.

Sposoby oczyszczenia organizmu z THC :

-magiczne napoje (np. Clear Machine)
-wysiłek fizyczny, sauna
-zwiększenie ilości oddawanego moczu (np. kilka piwek)
-podobniez witamina C pomaga ale nie znalazlem potwierdzonego zródła.


Mały uptade:

Tutaj fotki i ulotka multitestu :D akurat wpadl mi w ręce mozna tak powiedziec ;]






Uwaga :

kwasek cytrynowy działa w 100% na testy na mocz. Nie wiem jak w innych przypadkach ale jak ja go sobie zrobilem z ciekawosci i do moczu (w takim laboratoryjnym plastikowym słoiczku, moczem byl napelniony do polowy) nasypałem 1/3 opakowania po kwasku wynik wyszedl ani dodatni ani ujemny. Nastąpił error oco przeciez wszsystkim badanych chodzi ;]

tu foto testy ktory ja testowałem :
sory za jakos ale foto robione telefonem.


 
Ostatnia edycja:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jak macie jeszcze coś, co się tutaj przyda, to dopisujcie - potem skleję to w kupę.
 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
nie testowałem jednak chciałbym podsunąć Wam metodę która według pana psa powinna poskutkować :D pewnie myślicie co za po**bany pies by mi powiedział jak oszukać? otóż gdy złapałem przypał to na komendzie pies powiedział że jak się rozcieńczy mocz to tester już nic nie wykryje i żebym podczas robienia testów nie miał dostępu do wody żeby ją dolać... więc myślę że pies by nie skłamał w takiej kwestii ;] wszyscy się dopatrują jakiś wymyślnych metod a może taka prosta i poskutkuje? jak ktoś ma hajs na tester niech kupi i sprawdzi to ;]
 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
niestety ale mój sposób napisany powyżej nie skutkuje w przypadku testera tylko pod względem marihuany. może multitest da się tak oszukać. na opakowaniu pisało że wykrywalność to 99% i wykrywa do 10 dni. a ja nosiłem w majtach pojemnik z wodą potem wlałem ją do kubka nalałem normalnie szczochów dla barwy ale lipa. co innego jakbym miał czyiś mocz... w każdym bądź razie warto było spróbować z wodą :) pozdro i życzę jak najmniej przypałów :zjarany:
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
No to jeszcze dam wam jedną rade, co należy zrobic gdy chcemy oszukac testy na mocz robione w szpitalu.

Oczywiście chcemy aby nikt nic nie wykrył, więc jezeli spodziewamy sie takiego testu robimy tak :
1)Zdobywamy 5-6 tabletek witamny C.
2)Wrzucamy tabletki do szklanki i zalewamy wrzątkiem, mieszamy zeby wszystko sie ładnie rozpusciło.
3)Jak juz rozpuszczone jest to bierzemy dwie warstwy husteczek i kladziemy na drugiej szklance tak aby przez te husteczki moglo sie filtrowac roztwor ktory zrobilismy.
4)Po przepuszczeniu tego przez te husteczki dostajemy ładniutki mocz ;].


Metoda sprawdzona. 100%. Na testy na mocz robione w szpitalach.

Enjoy :D
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
przyda mi się. tylko co jeśli będę miał testy na ślinę?
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
No jednak ta moja metoda nie jest taka idealna bo wychodzi jednak ze w moczu ma się od chu*a witamny C. No ale coż przeciez chodziło i tak oto żeby nic nie wyszło.
 

ZielonaEminencja

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2009
Postów
51
Buchów
0
ja za młodu miałem podręczny słoiczek z dojami sąsiada a jak waliłem swoje to mieszałem z sokiem jabłkowym.. efekt? u sąsiada minus a z jabłkiem error :)
 

doniwanesko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2009
Postów
547
Buchów
6
po prostu witamina c jest moczopędna. tak jak zielona herbata (również polecam jakby ktos piwa nie lubił):D
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
bardziej prawdopodobne że dostaniemy od szefa testy na ślinę czy na mocz?
 

Losóó

New member
Rejestracja
Cze 18, 2009
Postów
4
Buchów
0
To może ja dodam coś od siebie:
Kumpel miał robione na psiarni testy na amfetaminę (ślina), był strasznie poczesany, po kilkudniowym maratonie ;]
Teścik mu wyszedł negatywny :pr:
Metoda:
kilka minut przed testem powiedział, że chce do kibla się odlać... No i poszedł...
Ugryzł kawałek mydła:lol3:(z opowieści wynikał, że około 1grama), tyle ile zeskrobał górnymi siekaczami.
Smaczne to to nie było, trochę się pieniło w gębie, ale wyszedł z noclegowni czyściutki;]
Pozdro;
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
bardziej prawdopodobne że dostaniemy od szefa testy na ślinę czy na mocz?
Co to wogole za praca ze szef pod takim kątek chce cie sprawdzac? Prawdopodobniej na sline
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół