nasiona marihuany

Ile kropelek - kwas cytrynowy

Wyszukiwarka Forumowa:

marybeatsquad

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
22
Buchów
0
siemanko wczoraj dowiedzialem sie od bede mial robione testy (multi test) :sunny:. dzisiaj juz kupielm w lidlu jakis kwas cytrynowy w płynie. i teraz moje pytanie; ile kropelek musze dodac do moczu zeby nie wykrylo thc? pozdro dla wszystkich palaczy :spalony:

btw tak wyglada ten kwas cytrynowy co kupilem http://nadom.pl.ua/published/publicdata/USER1010SHOP/attachments/SC/products_pictures/sok-vitafit-lemon-koncentr-200ml_enl.jpg
o ile w ogole to jest ten slynny kwasek cytrynowy jak to powiedziala babka w sklepie.
 
Ostatnia edycja:

marybeatsquad

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
22
Buchów
0
wlanie zamiast moczu nie wchodzi w gre. nie wiem, moze ktos mial robiony ten multi test i wie jak oszukac??
 

Frugo9

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2012
Postów
272
Buchów
1
z pewnoscia lepszy okazał by się kwaske cytrynowy w kryształkach tj. cukier, wieksze stężenie roztworu mozesz uzyskac. wlewasz do buteleczki po kroplach do oczu i polowa buteleczki zalatwi sprawe. sprawdzone
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
wez od jakiegos ziomka mocz co nie jara, niech naleje ci do jakiegos malego sloiczka i z glowy
 

marybeatsquad

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
22
Buchów
0
wez od jakiegos ziomka mocz co nie jara, niech naleje ci do jakiegos malego sloiczka i z glowy
podmiana moczu nie wchodzi w gre niestety

z pewnoscia lepszy okazał by się kwaske cytrynowy w kryształkach tj. cukier, wieksze stężenie roztworu mozesz uzyskac. wlewasz do buteleczki po kroplach do oczu i polowa buteleczki zalatwi sprawe. sprawdzone

wielki dzieki za wiadomosc na pw. jeszcze jedno małe pytanie; całe opakowanie kwasku wsypać do filiżanki?
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
ja miałem czas na przygotowanie ok 2 miesięcy przed takim testem , zostałem skierowany przez wydział komunikacji.
codziennie zjadałem co najmniej 2 cytryny , do tego codziennie siłownia i dwa razy w tygodniu sauna.
udało się , na wszelki wypadek lekarz podał mi nazwy leków przy stosowaniu których test może wykazać zawartość thc jednak nie było to potrzebne.
Z podmianą moczu też słyszałem , tylko nie pamiętam czy nie pobierają również krwi.
 

Frugo9

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2012
Postów
272
Buchów
1
smoke wymień te leki jak możesz. Marrt w*** cale opakowanie chyba ze lubisz kwasek to sobie zostaw na gastro. to sie na oko robi, ma byd jak najwieksze stezenie kwasku wtedy nie musisz tego dawac duzo i wszystko powinno byc cacy
 

Frugo9

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2012
Postów
272
Buchów
1
daj znac jaki wynik osiagnales, napewno wielu jeszcze ludzi bedzie w podobnej sytuacji. Pozdrowienia dla wojskowych
 

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
smoke wymień te leki jak możesz. Marrt w*** cale opakowanie chyba ze lubisz kwasek to sobie zostaw na gastro. to sie na oko robi, ma byd jak najwieksze stezenie kwasku wtedy nie musisz tego dawac duzo i wszystko powinno byc cacy

nie pamiętam , mnie ta sytuacja trapiła ok 5 lat temu.
doradzał mi psycholog prywatny , wizyta ok 100zł.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół