nasiona marihuany

Buddha AF FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

SwMarjan

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
225
Buchów
0
Czy miał ktoś do czynienia z tą odmianą od Grzeska ? Potrzebne mi info na jej temat :jaraczz:
 

Weedsmoker01

Active member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
43
Buchów
0
Obecnie mam 9 sztuk. Box Dr2 lampa 250 HPS. Na 9 roślin 2 wyglądają jakby to była inna odmiana, rośliny bardzo wcześnie weszły w kwitnienie po około 2 tygodniach wega pojawiły się pierwsze włosy o dziwo. Generalnie producent pisał że ma mało odnóg i idealnie sie nadaje do SoG'a, moje mają koło 10-12 na każdej.
 

Weedsmoker01

Active member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
43
Buchów
0
Strasznie niestabilna odmiana, 3 krzaki osiągneły po 1,2m, 1 krzak mial koło 40 cm, reszta koło 80-90 cm. Jeżeli chodzi o moc to jestem mile zaskoczony. Geny sativy przeważają, palonko niezamula idealny na posiadówy z piwkiem :)
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
o to jak widze ze ziomek atakuje piwko to raczej troszke slabe palonko
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
o to jak widze ze ziomek atakuje piwko to raczej troszke slabe palonko
Ty a co ma jedno do drugiego? są różni zawodnicy. Zalezy też kto co uważa za mocne, jeśli ktoś ma wysoką tolerancje przez notoryczne palenie dzień w dzień przez kilkanaście tygodni to takiego kogoś ciężko zdewastować nawet najlepszym sortem, i jeszcze 2,3 bronxy łyknie.
Nie sugerujcie się czyimś zdaniem w kwesti mocy palenia.
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
ja tam wole indyke 2,3 piwka i cie nie ma:spalony:
 

Weedsmoker01

Active member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
43
Buchów
0
o to jak widze ze ziomek atakuje piwko to raczej troszke slabe palonko

Jeżeli piszesz że 2,3 piwka i Cie nie ma to myślę że i Budhha by Cię ściął z nóg. Akurat tolerancje mam bardzo dużą i nie widzę nic złego w tym żeby do palenia w towarzystwie wypić parę browarów. Chciał się kolega co nieco dowiedzieć na temat tej odmiany, akurat miałem posadzoną więc podzieliłem się moimi spostrzeżeniami.
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
no ogolnie boby sa czy luskany ile u nas gdzies tak wyjdzie z tego? smaczek? czy duzo obierania i jak z plesnia?
 

Weedsmoker01

Active member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
43
Buchów
0
no ogolnie boby sa czy luskany ile u nas gdzies tak wyjdzie z tego? smaczek? czy duzo obierania i jak z plesnia?

Większość rzeczy które wymieniłeś są zależne od growera i warunków stworzonych. Smak dobry, zapach za***isty. Jaką pleśnią? W boxie raczej o to ciężko. Obieranie akurat uważam za przyjemną część pracy. Jedyne co jeszcze mogę dodać to że roślina straszliwie oblewa się trichomami, dużo liści można zachować na blanty :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół