nasiona marihuany

Polityczny belkot z Hisotria w Tle - offtop z tematu historycznego.

Wyszukiwarka Forumowa:

Kamillvs

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
239
Buchów
0
Wiecie co, to skoro i tak zeszliśmy z tematu, to...:

(...)

Zupełnie jakbym czytał inną osobę.
W dodatku zgadzam się z tym co napisałeś niemal w pełni.
Jeśli chodzi o tę naukę i religię, to obie skrajności nie są dobre. Zobacz do czego doprowadził rozwój nauki - nasz ekosystem umiera. Powinien istnieć balans między nauką, rozwojem a duchowością (nie religią! albo religią ściśle, prawidłowo katolicką czy buddyjską - a nie jako narzędzie władzy jak to jest teraz), która jako obiektywna trzymała by pieczę nad naszym bezpieczeństwem w przyszłości.
Fajnie by było jakby mod wydzielił ten wątek w osobny temat :) Za duży offtop się robi.
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
wywalam ideologiczny belkot, mialo byc o historii - you have been warned

To było chyba do mnie, bo mi post zniknął, niepotrzebnie się produkowałem i pisałem z głowy (nie kopiowałem z internetu) a tu jakiś mod uznał, że to gówno - ok. Żegnam, szkoda słów. Chyba zrezygnuje wogóle z konta na tym portalu.
Myślałem, że ludzie, których łączy wspólna pasją potrafią ze sobą rozmawiać - jak widać - nie każdy. Zostałem potraktowany jak jakiś prostak i gimbus. Szkoda. Z drugiej strony dobrze, że się to stało teraz, nie ufam wam koledzy modzi, bo w ferworze zapalczywej dbałości o czystość wątku jeszcze bardziej mnie znienawidzicie a potem z tej nienawiści - wydacie na policję, jak wygram jakiego OSa, żeby mnie dojechali. Dlaczego? Bo uznaliście mnie za lewaka i nie podobają się Wam moje poglądy...

Zabawiajcie się w takim razie w swoim gronie nie dopuszczając innych do głosu. Cześć.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
wywalam ideologiczny belkot, mialo byc o historii - you have been warned

Nie pie**ol Slimon, to forum konopne, a nie Auschwitz, niech se gadają ;)

A i jak usuwasz posty, to nie zostawiaj odnośników, teraz scrolluję przez ileśtam:

"Ta wiadomość została usunięta przez kamils.


Powód offtop"
 
L

lewak

Guest
Nie pie**ol Slimon, to forum konopne, a nie Auschwitz, niech se gadają ;)

Do gadania niech offtopa założą, jeśli już muszą gadać. Albo chociaż niech gadają na temat a nie o tym jaki kościół jest zły :)
Taka mała sugestia.
A ty SENSIMAJSTER załóż sobie jakiś antyklerykalny temat i tam nawracaj i agituj za swoja ukochana partia ;) A nie tu się użalasz, ze jesteś dyskryminowany za swoje poglądy - po prostu twoje posty nie miały nic wspólnego z tematem i dlatego zostały usunięte. Nie szukaj w tym drugiego dna.

jeszcze bardziej mnie znienawidzicie a potem z tej nienawiści - wydacie na policję, jak wygram jakiego OSa, żeby mnie dojechali. Dlaczego? Bo uznaliście mnie za lewaka i nie podobają się Wam moje poglądy...
Niezła perełka :sunny:
 
S

sub

Guest
wywalam ideologiczny belkot, mialo byc o historii - you have been warned

Jesteś "nazistą" ;)
Wymachiwanie szabelka zostawiłes.

Ludzie bardzo nie lubią gdy sie im coś kasuje.
Masz u mnie wielka krece. Gigantyczna.
Nakładam na Ciebie klatwa indyka.

To jest dewastacja : To forum od zawsze -miało charakter taki a nie inny.
Kasowanie małpich wyglupow - i prowokacji - i chaosu trolli - oj.. Nieładnie.

Jakco by - zawsze moge sie wyniesc. O!!! Protestowac takze... A wiec protestuje - obecni modzi - pozwalaja sobie na za duzo.

Wladza zawsz ema nie czyste intencje - sumienie [[ co ja bredze.. ;)]]
no, a pozniej wątek ma 1000 kilometrów stron użalania i bólu przez takich np. jak sensimajster

O mnie zapomniales - moje takze zniklo.
 
Ostatnia edycja:
D

Dundersztyc

Guest
kamils, kamils pokaż rogi... ;)

Nie zgadzam sie aby ocena z religii była na świadectwe - z religjoznastwa tak.
Ale nie z religi - co to ocenia ;) wiarę? To jest wymuszanie.

W sumie to jest bardzo rozsądna myśl. Choć sam jestem katolem to popieram Twoje zdanie.
 
S

sub

Guest

Objawiona Apostołowi doktorowi Van Van Mojo, w celu zrównoważenia złej Klątwy Szarej Twarzy.KLĄTWA INDYKA przeznaczona jest dla wszystkich eryzjan i ma ich chronić.Jedno jest pewne. Klątwa Indyka działa. Opiera się na dawno stwierdzonym fakcie, że Szara Twarz i jego zwolennicy nie potrafią funkcjonować bez aneryzyjskiego otoczenia. Wystarczy przeto choćby na chwilę wprowadzić w nie eryzyjskie wibracje, by utracili grunt pod stopami. Klątwa Indyka służy tylko i wyłącznie temu, by neutralizować negatywne wibracje aneryzyjskie. Jeśli zastosuje się ją do neutralnego bądź pozytywnego otoczenia aneryzyjskiego (np. do poety pracującego nad rytmem słów), okaże się nieszkodliwa, a w najgorszym razie - nużąca. Nie stosuje się jej również przeciwko negatywnym wibracjom eryzyjskim, choć można przy ich pomocy wprowadzić trochę pozytywnych wibracji do źle zaaranżowanego otoczenia eryzyjskiego. W takim wypadku tylko od eryzyjskiego maga zależy, czy wykrzesze trochę pozytywnych wibracji. UWAGA - każde działanie magiczne niesie ze sobą potężne skutki, wymaga zatem od maga odwagi i prawości. Źle przeprowadzony rytuał może odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego.W CELU RZUCENIA KLĄTWY INDYKA:
3.jpg
Odchylamy się trochę do tyłu, jakbyśmy byli Johnem L. Sullivanem szykującym się do rękoczynów. Odwracamy się w stronę szarotwarza, którego chcemy ukrócić lub w kierunku negatywnej energii aneryzyjskiej, którą pragniemy zneutralizować. Następnie zaczynamy machać ramionami w jakiś pomysłowy sposób i wykonujemy takie ruchy rękami, jakbyśmy byli Pokrzykiem wyczuwającym w pobliżu jakąś seksowną olbrzymkę. Zawodzimy wtedy głośno i klarownie:
GUL-GUL, GUL-GUL, GUL-GUL, GUL-GUL, GUL-GUL!Na rezultaty naszego działania nie powinniśmy długo czekać.


10 znaków ..........
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół