nasiona marihuany

GRZYBIARZU* - pochwal się co znalazłeś w lesie

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Jak w tytule GRZYBIARZU co znalazłeś w lesie , i nie chodzi tu o Łysiczki ;) tylko o grzyby do naszej kuchni .
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*


rydze *
kozaki *
prawdziwki *
kurki *
maślaki *
czarne łepki *
krawce *
i wszystko to co nadaję się do zjedzenia i wygląda jak grzyb <lol>





sezon jest wspaniały w tym roku , wiec serdecznie zapraszam Grzybiarzy aby pokazywali co znajdują w swoich okolicznych lasach , mile widziane Fotki .


uwaga - * te zdjęcia są z neta * tak dla parady .


*text dla modów , jeśli temat jest nie tu gdzie trzeba albo już jest to śmietnik pliss*
 
G

Guest

Guest
A gdzie takie tereny są ? , chętnie ***ne się w las :pr:
.
.
.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Latałem ostatnio po szwedzkich lasach. O grzyby się po prostu potykałem a zbierali tylko Polacy....
 
D

delete

Guest
Tu :)





Jeden spot znalazłem, siedzisz w miejscu i tniesz, ostatnio było sucho, to tylko 4kg naciąłem, jutro znowu jadę, bo już przymrozki w nocy, to pewnie niedługo po grzybach będzie, ale już mam całe pudło zamrożone, to nie jest źle :)
 
G

Guest

Guest
No to za***iście ,ja suszę i wekuje na zime;) w piątek jade na prawdziwki , dzisiaj znajomy był u mnie i cały kosz na pyry do***any samymi prawdziwami miał , ch*j przyjechał sie pochwalić i mnie wk***ić* :freak2: miejsca sa zobaczymy co się znajdzie .
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
bakam bakam bakam mikrofon w rece latam latam latam po polu i pije kakao

No to jedziemy
 

weed'ekk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2012
Postów
438
Buchów
1
Idąc na łysiczki, spojrzałem w prawo i ukazał się moim oczom piękny widok - pierwsze grzyby w tym roku!

Podgrzybki:



Prawdziwki:



I kolos, który zwrócił najbardziej moją uwagę :D





Po 20min zbierania, zabrakło miejsca w reklamówce i zwinąłem się do domu ;) Dziś tam wracam!

@Dyslektyk

Hehe, zdjęcie zostało zrobione po powrocie do domu - myślałem, że to logiczne :D
 
Ostatnia edycja:

Bioterrorysta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
503
Buchów
473
to i ja sie pochwale
godzinny spacer z żonką i piękne grzybki 35 prawdziwków 10 kozaczków czerwonych maslaczki
2013-09-29-499.jpg
 
T

Tajemnica

Guest
To ja też się pochwalę.; d
Jestem pod wrażeniem,chłopaki.. Gdzie Wy takie prawdziwki zbieracie? U mnie same opieńki.:p













Może nie wszystkie jadalne,ale mi się podobały.:D
Udanych grzybobrań!<peace>
 

weed'ekk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2012
Postów
438
Buchów
1
Tyle lat zbieram grzyby, ale takiego to jeszcze nie widziałem :D To żaden photoshop, dziś znalazłem tego mutanta :pr:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół