nasiona marihuany

Early Girl

Wyszukiwarka Forumowa:

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Early Girl była jedną z pierwszych odmian konopi spośród kolekcji dostępnej w Sensi Seed Bank. Będąca hybrydą z przewagą indici, odmiana ta bardzo wcześnie zakwita i równie szybko dojrzewa. Posiada zbite pąki wokół głównej łodygi, które tworzą jeden główny, ogromny top, kwitnąc znacznie wcześniej niż inne nasze odmiany konopi nagradzane w różnych konkursach. Posiada bogaty haszyszowy smak i zapach, a jej działanie jest zaskakująco rozweselające. Early Girl doskonale rośnie na balkonach, dobrze znosi wilgoć i stanowi dobrą opcję dla krajów o chłodniejszym klimacie, gdzie zbiory powinny zakończyć się już we wrześniu.
Dojrzewa: połowa września
wzrost: 150-200 cm
Plon: do 250gr
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Miałem 10lat temu Early Girl od Sensi Seeds. Rośliny były małe i niektóre nasionka nie chciały kiełkować. Cena jaka teraz jest 61Eu za paczkę 10szt nasion reg Early Girl, to niezbyt ciekawa cenowo oferta od Sensi. Nie polecam tej odmiany z tego seedbanku, ale z innych owszem, bo jest bardzo mocna. Early Girl mieli dobrą w Growi Seeds.

Early Skunk-a w Sensi Seeds mają dobrego i pestki są tańsze od Early Girl. Super Skunk od Sensi jest rewelacyjny.
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
Rolnik pokaż zdjęcia tej Early Girl, bo jestem ciekaw jak ona wygląda. Długo ci kwitła?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Pewnie długo, zaraz wyskoczy z jakąś za***istą teorią, nie karmcie trolla. :pl:
Za nekromancję powinno się karać jak za zabójstwo.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie mam fot nie udowodnienie. Na drugą połowę października była dobra, ale nie o to chodzi. Niektóre nasiona nie kiełkowały. Nie wiem czy trafiłem na felerną partię. Nie mam też pojęcia czy na dzień dzisiejszy oprócz wzrostu ceny z 55Eu na 61Eu jakość nasion Early Girl od Sensi Seeds się poprawiła.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Nie mam fot nie udowodnienie. Na drugą połowę października była dobra, ale nie o to chodzi. Niektóre nasiona nie kiełkowały. Nie wiem czy trafiłem na felerną partię. Nie mam też pojęcia czy na dzień dzisiejszy oprócz wzrostu ceny z 55Eu na 61Eu jakość nasion Early Girl od Sensi Seeds się poprawiła.

Na pewno wróci :zjarany:
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Miałem 10lat temu Early Girl od Sensi Seeds. Rośliny były małe i niektóre nasionka nie chciały kiełkować. Cena jaka teraz jest 61Eu za paczkę 10szt nasion reg Early Girl, to niezbyt ciekawa cenowo oferta od Sensi. Nie polecam tej odmiany z tego seedbanku

Jedna rzecz mnie zastanawia - dla kogo ta informacja o nasionach sprzed 10 lat mogłaby teraz, dziś być użyteczna??
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Miałem 10lat temu Early Girl od Sensi Seeds. Rośliny były małe i niektóre nasionka nie chciały kiełkować. Cena jaka teraz jest 61Eu za paczkę 10szt nasion reg Early Girl, to niezbyt ciekawa cenowo oferta od Sensi. Nie polecam tej odmiany z tego seedbanku, ale z innych owszem, bo jest bardzo mocna. Early Girl mieli dobrą w Growi Seeds.

Early Skunk-a w Sensi Seeds mają dobrego i pestki są tańsze od Early Girl. Super Skunk od Sensi jest rewelacyjny.

Czasem warto odgrzać starego placka( powrócić do korzeni) ostatnio zakupiłem nasiona z ZAMNEZIA-od sensi seeds,vision seeds i jestem mega zadowolony
kiełkowalność 100% na pewno trzymają nasiona w lodówach, czego nie mogę powiedzieć o rodzimych sprzedawcach,bo z roku na rok coraz
słabiej to idzie. A stare sprawdzone odmianki popłacają :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół