nasiona marihuany

Durban Outdoor - Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Bardzo wczesna odmiana z RPA.
Durban jest zwartą sativą o słodkim zapachu i haju rozgrywającym się głównie w głowie. Jedna z najpewniejszych wcześnie dojrzewających na dworze odmian, produkuje duże zbite topy nawet przy niesprzyjającej pogodzie.
Jeżeli dotąd jeszcze nie próbowałeś Durbana, wiedz co tracisz – a jest to jedna z najłatwiejszych w uprawie, wczesnych, najwyższej jakości sativ na świecie.
Dojrzewa: koniec września
wzrost: 150-200 cm
Plon: do 400gr
przeznaczenie: OUTDOOR
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
R

Raver

Guest
Miał go ktoś na oucie pod PL niebem i mógłby napisać coś na jego temat?
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Kiedy wy sie nauczycie, jest durban od sensi i durban poison od dp... to dwie rózne rośliny! Na f2seeds jest durban f2 czy tam juz fx, któryt dochodzi znacznie wczesniej od tego z dp, potrafi sie naet na sierpien wyrobic jak nie na wrzesien, ten z dp jest pozniejszy, ma 3 phena w tym jedno bardzo sativkowe wczesniejsze i dwa indyjkowe zauwazylem upie****acze.

Ten tred jest od durbanie od sensi nie mieszajcie tego do jednego wora...
 
G

Gość

Guest
siema odświerze temat

ma ktoś w tym sezonie durbana z sensi seeds?
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Ponoś nawet sporo szybciej! Niestety nie miałem okazji sam się przekonać. Zawsze z lenistwa leci ten z DP.

Tazio
 
G

Gość

Guest
Wypowie sie ktoś jeszcze nt. tego durbana z f2seeds co ma w genach z Sensi Seeds ? Jakie te pheno, dojscie i roznice miedzy nim a z Dutch Passion ?
 

Spulchniacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
524
Buchów
0
Podpinam się do pytania.Hodowałeś i czytasz tego posta napisz proszę coś o nim.Najlepiej jeśli ktoś hodował parę sztuk od DP i SS było by wtedy co porównywać.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dzięki uprzejmości sklepu gnomesgarden.eu posiadam obecnie paczkę z 10 regularnymi nasionami Durbana od Sensi Seeds i wkrótce będę to replikował. Chcę narobić regów i femek tej odmiany tak żeby na wiosnę jak najwięcej growerów z haszysza mogło je mieć... Watch this space

durban.jpg


durban1.jpg


durban2.jpg
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
To ja już się piszę na wiosnę :D
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Wysiałem trochę nasion pochodzących od rodziców z regularnych nasion Durbana z pokazanej powyżej paczuszki. Były dwie matki i jeden ojciec. Wszystkie rośliny wyglądają podobnie to jest rosną ładne duże i nie kwitną. Oto jedna z nich, stan jak na dzisiaj

durban0409.jpg


Wniosek: Nie kupujcie Durbana od Sensi. To gówno. Nie nadaje się na outdoor.
 
Ostatnia edycja:

Święty1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
61
Buchów
0
Od sensi prawie wszystko jest do dupy co na out , indory to mają super ale out to porażka , tylko do zaoferowania w sensi to Ruderalis skunk i moze toś z Early Pearl i Girl .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół