nasiona marihuany

blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
np. tu - http://ganjafarmer.pl/dutch-passion/206-blueberry.html , co do blueberry od DP to miałem ją rok temu na out, nie doszła tak jak powinna, topy luźne, moc przeciętna, ale za to zapach i smak za***isty, nie zauważyłem żadnego hermienia, ale coś musiało umknąć mojemu oku, bo znalazłem jedną pestke przy trymowaniu jej, najbardziej co mnie pozytywnie nastawiło do tej odmiany, to wyluzowany klimat, bez przemyśleń niepożądanych i przy wciąganiu dymu orzeźwienie podobne do palenia papierosa mętolowego .

tzn właśnie nie chciałem odmiany od Dp ponieważ dutch passion wypuszcza w ostatnim czasie marne pestki bo tak słyszałem :p , poszukam gdzieś może nawinę se blublerry od jakiegoś innego producenta tak czy siak dzięki
 
U

Usunięty 12614

Guest
Z Dutch Passion to ściema i nie ma nic wspólnego z oryginałem,jeżeli chodzi o smak/zapach/moc. Poza tym luźne topy i hermi. Oryginał tylko od BC lub DJ'a Shorta, ale ten drugi ponoć popsuł się ostatnio.
 

Prontoprosto

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
278
Buchów
0
Z Dutch Passion to ściema i nie ma nic wspólnego z oryginałem,jeżeli chodzi o smak/zapach/moc. Poza tym luźne topy i hermi. Oryginał tylko od BC lub DJ'a Shorta, ale ten drugi ponoć popsuł się ostatnio.

co to za firmy o których mówisz ? możesz napisać pełne nazwy , bo nie wiem o co chodzi Z BC i tego DJ , bo sprawdzałem u polskich dystrybutorów i nie ma takich nazw firm a mam zajawkę na tą odmianę

Ewentułalnie jakbyś mógł zapodać linka , nazwe stronki skąd wezmę tą odmianę od tych producentów jakich wymieniłeś , jeśli znasz jakieś polskie strony gdzie są dostępne to prosiłbym o jakieś info , z góry dziękuje
 

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Oryginał tylko od BC

Jako ciekawostka



200 tys zielonych!!!!!
20 pound = 9.07185 kilo / rok
i kwitnie jak drzewo owocowe co roku!!!
Posadzili ją 28 maja 2005 r i po dziś dzień zbierają z niej boby. W pierwszym roku dała niecałe 2 kloce. Teraz ma jakiej 8,5 metra i na koniec 2012 roku chłopaki zebrały z krzaka jakieś 12,7kg!

Jest to odmiana genetycznie modyfikowana!




!!!!!!!!!!!!45,4% THC!!!!!!!!!! Tak jest rycerze Jedi trzeba być odpowiedzialnym!

No i na koniec



Można przytulić wszystko co mają za jedyną bańkę zielonych!


Taka mała off topowa ciekawostka.


Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół