nasiona marihuany

blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
A reg z dutch passion tez sie hermia, tylko fem? Sprawdzaliscie? Lepiej by bylo wziasc reg wyselekcjonowac 1 dobra mame z 10 krzorow po odrzuceniu samcow i cieszyc sie dobrymi genami.
Czy tam pierwsza damke ktora sie pojawi, niejestem az takim zwolennikiem fem (fem>hermy).

Fajne kwadratowe pałki u sczytu wujku ;].
 

zIeLoNy3000

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2009
Postów
74
Buchów
0
mają potencjał te planty. Na koniec pewnie pokażą na co je stać. pzdr
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Masz racje kabanos moja najwieksza ilosc zbioru z krzaka wlaśnie była z blueberry,pozatym moc kolesie też zachwyceni.1 minus,mialem juz z 10 krzaków a fioletu nie zobaczylem;((W tym roku jeszcze planuje posiać z 14 nasion,może tym razem się uda....
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Przeciez kazda roslina z af daje rade na oucie, jesli chodzi o dojrzewanie.Na dworze mysle, ze 3-3,5 miesiaca gora rosna automaty.
 

slawek030291

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
78
Buchów
0
jestem zielony jeśli chodzi o uprawę ale postanowiłem spróbować jak tylko posmakowałem tego cudu natury, za 2 tygodnie będę miał pestki, trochę późno na outdoora ale zobaczymy, może się uda
 

playah

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
146
Buchów
0
jestem zielony jeśli chodzi o uprawę ale postanowiłem spróbować jak tylko posmakowałem tego cudu natury, za 2 tygodnie będę miał pestki, trochę późno na outdoora ale zobaczymy, może się uda
w sam raz za 2 tygodnie takze nic nie boj , wiekszosc ludzi wysadza po 15 maja loncznie ze mna :p
Chyba 2 - 2,5....?
nie automaty dochodza dluzej na oucie
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
nie automaty dochodza dluzej na oucie
niby czemu?
pier***ic to kadzy potrafi a masz jakies dowody na poparcie swoich słow? Pokaz fotki ze swojej uprawy automatow, ktora trwala 3,5 miecha
 

playah

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
146
Buchów
0
niby czemu?
pier***ic to kadzy potrafi a masz jakies dowody na poparcie swoich słow? Pokaz fotki ze swojej uprawy automatow, ktora trwala 3,5 miecha

stad ku**a ze w boxie maja optymalne warunki dlatego sa tam w 2 miechy a zregoly na oucie dochodza dluzej okolo 3 miechow a nawet dluzej wiec jak nie wiesz to nie pie**ol
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
nie tylko czynniki środowiskowe mogą wpłynąć na długość kwitnięcia wliczając w to stres roślin. Geny geny i jeszcze raz geny z 1 partii może być parę kombinacji o różnym okresie dojrzewania lub samym czasie indukcji co przełoży się na długość kwitnięcia.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.


DP - leci ostatnio na masówkę dlatego tak pięknie się hermią :)
maja trochę inną metodę feminizowania i według mnie źle na niej wychodza ale z jednej partii są w stanie wyciągnąć 2x więcej nasion ;-/ czy aby nirvana nie zdychała podobnie?? :)

Luz moje BB AF FEM będą niemal 100% femi robiony od podstaw.
już gotowy jest cross LR#2 (joints) x BB (DP) - FEM po selekcji
prawdopodobnie powinienem zachować dobrą stabilność... zobaczymy.
 
G

Gość

Guest
witam,musiałem to odświeżyć nie wiem czy tu ale w razie czego nakierujcie Mnie.

Odradzam brać cokolwiek od DP dlaczego? na 6x roślin BlueBerry wszystkie hermy :| nie wiem czy jest w ogóle jakiś sens obrywać te jajca... tyle pieniędzy i czasu na nic :| odradzam stanowczo firmę DP już nigdy tam nic nie zakupię a pestki były od cannabis.fr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół