nasiona marihuany

blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:
A

analityk lucyfera

Guest
blueberry już ścianałeś ? przecież dojrzewa co najmniej w połowie października, a od jakiego breedera miałeś nasionka ?
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
przeciez jest juz polowa pazdziernika ł&$T^siu co do scinania wczesneij sie nei zgodze ziolo zapachem nie przypomina zielska tylko siano lepiej poczekac i sciac pozniej takei moje zdanie <sprawdzone> :salut:
 
D

DzikiKoper

Guest
nie wiem czy bb da rade na oucie. raczej watpliwe ale nie wykluczone. ja bym nie probowal ze wzgledu na cene pestek.

Dlaczego lepiej sciac puki sa zielone. W takim stadium prawie wszystkie paki nie sa jeszcze na tyle dojzale zeby dawaly satysfakcje.
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
łoo BB nie ma szans żeby doszło, nie pamiętam kto, ale ktoś już próbował
 
D

DzikiKoper

Guest
no ja mam na in i leci 10 week moze 11.


...a tak to wyglada :queen:

Pestki: Blueberry ( DP ) Femi
Lampa: "Philips Sot-T Pia +" 250W ( CoolTube )
Co2: Brak
Podloze: Canna Terra Pro +
Nawozy: Caly komplet Ata Bio + styulator korzeni i kwitnienie b'cuzz + dolistny preparat Magnezowy z mikro.
Czas Weg/Flo: 4/10-11 tygodni.

Zapach: Na flo gumy cytrynowe przechodzace w pozniejszym okresie w inny owocowy ale dziwny zapach.

High: Mocna Fotelowka z dodatkowym laskotaniem w brzuchu z lekka ogolna psychodelia. Material jest jeszcze mokry wie jak bedzie sie okaze...

...po Curringu z owocowa nuta ma to malo wspolnego. Dosc dieslowate ziolo, a buchy wyrywa z pluc :)

























 

Euforek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
53
Buchów
0
w ktorym tygodniu mniej wiecej zaczely sie robic fioletowe?
 
R

Rider

Guest
Ban Na Miesiac Za Durne Pytania.
Mam Nadzieje Ze Bedzie To Przestroga Dla Innych, Zeby Najpierw Ruszac Głową A Dopiero Potem Klawiaturą.
 
A

analityk lucyfera

Guest
mam cholerny dylemat dotyczący tej odmiany. mianowicie coraz częściej spotykam się z stwierdzeniem że BB zazwyczaj dochodzi na OUT. kilka miesięcy/lat wcześniej większość growerów jednoznacznie mówiła że BB nie ma u nas szans pod chmurką, natomiast w tym roku spotałem się już z kilkoma stwierdzeniami że jednak dochodzi.
Pytam poważnych ludzi: jeśli twierdzicie że BB dochodzi to dajcie jakieś dowody bo nieznalazłem tej odmiany w żadnej Fotorelacji na forum. Jaka jest szansa? Czy dochodzą wszystkie pestki czy tylko wczesniejsze feno? Gdyby nie ta cena F1 to bym się nie pytał tylko ryzykował, ale jak wiadomo, to jedna z droższych odmian...
 
A

analityk lucyfera

Guest
jasne ze pytam o BB z DP, gdybym pytal o innego bredera to nie robił bym śmietnika w tym temacie :] niedawno ktoś na forum twierdził że BB z cannabis.fr.pl (czyli napewno DP, bo pestek od DQS nie mają w ofercie) zazwyczaj dochodzi pod chmurką...
tak na marginesie to nie widziałem w ofercie DQS Blueberry, Bubbleberry owszem mają, ale to nie to samo...
 

wsp18

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2008
Postów
55
Buchów
0
a czym sie rozni blueberry od bubbleberry?? jakas roznica w mocy w wygladzie?? jak to z tym jest i gdzie mozna dostac pestki blueberry w regularu?? oprocz cannabisu.fr
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
bubbleberry to krzyzowka bubblegum i blueberry
 
O

ostry831

Guest
ThcKillah w jakich donicach te bb sadziłes i ile godzinn dziennie swiatła miały na vegu i ile trwał veg?
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
clear.gif

clear.gif

clear.gif

Mam Blueberry od DP w 10 tg flo. Narazie sporo jej jeszcze trzeba czasu, mimo to scialem jeden konar by sprobowac palenia badzz co badz po prawie 70 dniach 12//12.
Roslinka nieco hermi, bardzo sie tez wyciagnela mimo ze lampa praktycznie zawsze byla tuz ponad nia, ma ok 1,5 m bez treningu.
Ciekawe jest ze u mnie ta roslina jakby potrzebuje wysokich stezen nawozow i wtedy widocznie puchnie.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Cudowna! uwielbiam tą odmianę.
Blueberry MOC, JAKOŚĆ suszu niesamowita co jak co ale Dutch P. w tej odmianie popisali się.

Konsystencja kwiatów, wzorcowe liscie ahhh :)

Niedługo pojawią się FEMI Blueberry Dutch Passion pod moją marką.. :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół