nasiona marihuany

moby dick auto (dinafem)

Wyszukiwarka Forumowa:

zdiesel

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2013
Postów
45
Buchów
0
prosilbym o dokladne sr moby dick auto od dinafem i jaki jest w uprawie.
 

laczek

Member
Rejestracja
Wrz 5, 2012
Postów
16
Buchów
0
Siema,
najlepsza odmiana jaką paliłem a paliłem kilkanaście. Nie ma opcji żeby po tym iść spać, chce się coś robić, bardzo pobudza, możesz z bananem na ustach wykonywać codzienne czynności, pod tym względem polecam :bounce: W uprawie raczej łatwa. 2 z 3 zjadły mi ślimaki, z 1 wyszło mi ok 7g bo sporo pleśni było przez to że ostatnie tygodnie flo ciągle padało. Nie zamienił bym tych 7g na 30g np. Purple Maroca :jaraczz:
 
C

Convictus

Guest
Nie miałem tego moby dicka ale porównywać moc automata do purple maroca to trochę ryzykowne :D
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Ze swojej strony powiem że miałem Moby Dicka na in, w wersji FEM nie automatycznej i mnie ta odmiana absolutnie nie podeszła, uważam że szkoda na nią prądu ( w moim wydaniu) a także Twojego czasu.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ze swojej strony powiem że miałem Moby Dicka na in, w wersji FEM nie automatycznej i mnie ta odmiana absolutnie nie podeszła, uważam że szkoda na nią prądu ( w moim wydaniu) a także Twojego czasu.

Tylko wiesz, piszesz o czyms zupelnie innym. Mi tam sezon moby dicka podszedl wysmienicie .. ale tutaj o automata pytanie bylo
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Tylko wiesz, piszesz o czyms zupelnie innym. Mi tam sezon moby dicka podszedl wysmienicie .. ale tutaj o automata pytanie bylo

Jak sam wiesz , nad gustami się nie dyskutuje.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
dwa razy próbowałem sadzić MDAF na out i dwa razy porażka. powiem tak zapowiadały się grubo bo topy ładne, ale bardzo podatny na pleśń, a rósł na tym samym stanowisku co inne af które dały radę. pestki były od dinafem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół