nasiona marihuany

Jak reklamowac trefne nasiona?

Wyszukiwarka Forumowa:

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Witam.


Pewnie wielu z nas miało przykre niespodzianki z nasionami feminizowanymi które okazały się facetami.

Zamieszczajcie w tym temacie wskazówki,informacje dotyczące postępowania reklamacyjnego gdy wydajemy na nasiona fem10szt/260zł orange bud a one są trefne,nie mówiąc o większych zamówieniach.


Czy jest możliwa reklamacja jak ją wykonać i co do niej potrzebujemy.

temat ma na celu ukierunkowanie działań gdy poczujemy się oszukani a nigdy nie reklamowaiśmy zakupionego towaru.
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Ja zawsze piszę do sklepu w którym zakupowałem ów nasiona, że nie wyszły mi wszystkie femki, tylko 1/4 to faceci, przesyłam foty męszczaków jeżeli jest to potrzebne. Zawsze w rekompensacie dostaje nasiona, często mogę sobie wybrać coś sam, nawet droższe od zakupionych, od innego breedera, 100% femki.
 

brylant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
976
Buchów
0
no widzisz sprawa jest poniekad skomplikowana bo dotyczy czegos co zyje.

kupujesz pestki z seedbanku i porzadny seedbank Ci wymieni, gorsze bede odsylac do producenta co nie do konca jest wlasciwym rozwiazaniem bo towar z reguly reklamuje sie u sprzedajacego a nie u producenta (buty, komputery, pasztet :d )

w przypadku pestek seedbank moze zawinic nie trzymajac pestek w lodowkach ale nie robiac tego popelnialiby chyba "samobojstwo" bo wiekszosc pestek by nie kielkowala. za reszte wine ponosi producent lub grower - wiadomo ile rzeczy po drodze mozna zepsuc. Jak wykielkuja reklamacji skladac sie nie powinno bo od kielka to juz bledy growera. jak nie wykielkuja to najlepiej pisac jednak to producenta ale to tez nie gwarantuje zwrotu. mi jeden producent wmawial ze sie nie kielkuje na wacikach hehehehe seedbanki najwieksze w uk odpisywaly ze nie mozna tego uprawiac wiec nie zareklamuja i nic nie zrobisz.

i trzeba tu zrozumiec i seedbank i producenta bo jak oni maja sprawdzic nasiono czy wykielkuje czy nie? wiem jedno oni na wymianie pestek klientowi traca najmniej bo placac za pestki 260 zlotych producenta pewnie kosztuja 2 zlote wiec wiesz :)
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
i tu pojawia sie kolejny problem...
co maja robic sklepy jesli pestki kupi ktos kto nie ma pojecia o kielkowaniu?
na 10 wykielkuje mu 5 po czym pisze do sklepu ze ich pestki slabo kielkuja !?

co do krzakow meskich z fem nasion to sie zgodze ...

<peace>
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Zobaczymy już pisałem do cannabis.fr.pl

kazali przesłać zdjęcia facetów i paczki po nasionach,

oczywiście nie obeszło sie ze strony sklepu bez sugerowania iż czy oby napewno moja osoba nie pomieszała seedów i takie tam inne bajery.

Sprawa ma trafić do producenta DutchPassion...

jak otrzymam finalne powiadomienie całość rozmów zamieszczę w tym watku.:freak:
 

cartman_dz

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2013
Postów
330
Buchów
0
Jeżeli pestki są od DP odrazu pisałbym do DP - co zresztą zrobiłem - niepotrzebnie mieszać po drodze jeszcze sklep który do jakości pestek ma mało do powiedzenia.
W pierwszej mojej fotorelacji widać jak tuż przed ścinką roślina mi się pohermiła, wysłałem foto i zdjęcie opakowania, paragonu nie miałem. Od dutch passion otrzymałem 5x WW i 5x Surprise Mix + firmowe wtyki do doniczek.
Zaleta poważnego breeder'a ;)

Pozdro, <peace> DZ
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Czekamy na odpowiedź od DP...
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Czekamy na odpowiedź od DP...


No i wiadomo reklamacja uwzględniona po tygodniu czekania otrzymałem odpowiedź od sklepu wymienili o takiej samej wartości odmiane którą wybrałem sam!

cannabis.fr.pl domówiłem odrazu inne seedy przesyłka gratis no i bonusy fem auto zadowalające odmiany



tak więc kolejny raz sklep udowadnia pełen profesjonalizm<joint>
 
G

Guest1133

Guest
Odkopiemy teemat!

Ja to mam pecha na pestki od DP!! kupowałem ostanio do boxa:

4x Lemon Kush od FS
3x Super Skunk od SensiSeend
3x BlueBerry Od DP
3x Orange Bud od DP
3x Euforia od DP

I powiem tak
4x Lemon kush wykiełkowały wszystkie i rosną do dziś i są pełne wigoru.
3x Super Skunk też wykiełkowały dwie bo jedna była pusta


Uwaga:
BlueBerry na trzy pestki wykiełkowała 1 i co się okazało z tą jedną herma ;/
Orange Bud na trzy pestki wykiełkowała też jedna i rosła bo rosła ale na szczęscie nie cherma nasionko było na out
Euforia na trzy pestki wykiełkowały dwie i jedna pusta i rosną dobrze te reszta ale jeden krzak jest niski po prostu karzeł no ale cóź


I ku**a myślałem że ja jestem niepełnosprawny i nie umiem kiełkować ale nie!! Bo z FS kiełkują mi cały czas i dlaczego od DP chu*nia jest a pestki drogie. Już nigdy od tych sk***ysynów nie weżnę pestek. Ehhh.

---------- Post Zaktualizowany 23:33 ---------- Data pierwszego postu 23:32 ----------

blueberry teraz mam poza boxem bo herma
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
cos jest nie tak z tymi kulkami od dp, to sie zgodze. Najpierw musialem wywalic frisiana od dp, jednego maroca od fs i durbana od dp bo mi w boxie pohermily. Pozostale okolo 20 krzakow ok, ale to roznych innych producentow. Myslalem ze moze jakis przeciek swiatla byl, ale nie, nastepny przebieg i kule z tego samego wora i powtorka z rozrywki, dwa durbany do wyciecia, jeden sie ostal i narazie nie ma oznak, ale nie wiadomo czy to w nim nie siedzi. Nastepny frisian rowniez pohermil i poszedl pod kose. Nastepnt maroc od fs juz spoko zeby nie bylo.

Nie mowie tez o jakosci kulek, jak wzialem org paczke to jedno zgniecione, kilka bialych kulek, pie***le takie interesy. A na pytanie czemu taka lipa odpowiedz ze trzeba bylo na sztuki brac by sie cos lepszego wybralo. Niech to bedzie podsumowanie tego na co mozna trafic.

Pare sezonow temu na wysiewajac kilkadziesiat durbanow to taki z sati klepa euforyczny, taki jak mi pasowal, trafial sie na siedem sztuk piec, teraz na siedem trafia sie jeden, pozniej dochodza krzaki. Nie jestem zadowolony z dp
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Pomijając to jak rosną rośliny to miałem problem z kiełkowaniem jedynie SYRUP od BUDDHA SEEDS. na 10 szt wykiełkowała i wyszła z ziemi jedna. Napisałem do sklepu oni do producenta i przedstawili całą sytuację. Producent stwierdził, że źle kiełkowałem bo zamiast zraszać nasiona to polewałem wodą. Żałosne tłumaczenie ale sklep zachował się bardzo wporządku i dali mi bardzo dużo pestek w zamian i to femi. mimo, że zamawiałem regi.
 
R

Rivi

Guest
Zamawiałem regi dutch passion z cannabis.fr.pl i powiem szczerze, zadowolony jestem z roślin. Wyszły fajne, kiełkowalność lepsza od genów Esbena jakie miałem w tym roku. Rośliny były podatne na pleśń, ale plony zebrałem z żeńskich dobre + mocą były na prawdę przyzwoite. Femek nie brałem od DP bo słyszałem złe opinie. Z regów, zero hermienia, świetna kiełkowalność = miałem żeńskie shamany, durban poisony i dobre palonko :)
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
A jak tam z automatami od DP? Mam od nich auto Frisian Dew i jestem ciekaw co mi z tego wyjdzie na przyszłym oucie. :p
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,909
Odznaki
2
kilka dni temu kiełkowałem 2 nasiona od DP, odmiana Freddy's Best - obie wykiełkowały i wybiły na powierzchnie szybko i bezproblemowo :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół