nasiona marihuany

Feminizowana roślina zapylona Regularnym pyłekiem

Wyszukiwarka Forumowa:

damianek1

Member
Rejestracja
Mar 17, 2013
Postów
6
Buchów
0
Jest wyszukiwarka na forum....
zle formowałem zapytanie dlatego nie mogłem znaleśc... inna sprawa ze interesujący mnie temat znajdował się w śmietniku... Gdyby ktoś kiedyś chciał wiedzieć to podobno wyjdą regularne.
 
D

delete

Guest
Napewno wyjdą regularne bo zostały zapylone przez regulara:zjarany:
 
S

sub

Guest
damianek1 napisał:
Czy nasiona będą się do czegoś nadawały. będą hermić ?

A czemu miały by?
Czemu miały by - mieć większe szanse niż - dowolna inna przypadkowa hybryda ?
Hermiła się? Jeśli nie... Nie masz żadnych danych - o..

Poza ewentualnym - przekonaniem niektórych, że femi się częściej hermią. Wynikającym.. chyba z tego,że niektórzy robili femi używając naturalnych hermów.??

Poza przekonaniem,że nie powinno się rozmnażać - femi..i wszystko z regularów. | także sie spotkałem.. z tym..|

Bóg wie zresztą skąd się to wzięło. Być może z problemów z niektórymi femi - takie opowiastki. Nasiona femi nie miały dobrej prasy. Teraz są prawie wyłącznie takie na rynku.. Niestety... Zbyt łatwo się je robi ;)

Będzie się hermiło - jeśli -potomstwo-odziedziczy po - rodzicach - : a czy - i ile potencjalnych hermów będzie: Możesz sprawdzić jedynie doświadczalnie.

Jeśli znasz rodowód odmian - i wiesz - czy np: u nich występują często- rzadko - czy w rodowodzie były rośliny tworzące łatwo pod wpływem stresów kilka bananów etc..Możesz ewentualnie sobie-zakładać.Coś.. Na czuja..
a tak Nic nie wiesz.. I Nikt kto nie sprawdzi nie wie.
Nie ma w każdym razie powodów aby -prawdopodobieństwo ich występowania było- większe niż- przeciętne - w każdym innym wypadku, gdy sobie robisz nasiona.

Czy taka odp: może być?

Masz - hybrydę - miedzy dwiema odmianami z nazwą - regular.. i tyle.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół