nasiona marihuany

wyciszenie boxa

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Niestety pisze z komórki i nie da się ale wejdź na alegro i za 22zł
 
G

Gejseusz

Guest
nie korzystam z tego serwisu z powodów ideologicznych, więc nie mogę się wypowiedzieć.
Jak znajdziesz chwilę to wklej zdjęcie.
 

ganjagrower23

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
37
Buchów
0
Zależy co znaczy tani, W popularnym serwisie A... sa od 30zl okolo.
A co do wentylatorow to zalezy jakiej sa mocy, może podepnij je szeregowo?
 

jamajca

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2013
Postów
70
Buchów
0
Witam ja polecam wate szklana,mineralna poniewać dobrze wygłusza i ocepla trzyma ciepło w środku dobre na zime metr kwadratowy koszyuje 7zł w obi to nie dużo a wygłosza bardzo dobrze o połowe tego co słychać
 
D

delete

Guest
Tak ale wyczytałem że wyciszenie to trzeba 15cm różnych mat a na boksa 50cm niemogę sobie na takie coś pozwolić a z tym linkiem chodziło mi co i jak podłączyć

---------- Aktualizacja posta 19:47 ---------- Czas poprzedniego posta 08:10 ----------

Witam postanowiłem kupić nowe wentylyle ale nie wiem jaką powinny mieć wydajność na boksa 0.45dł,sz40,wys 52
hps 70v
 

amnesia<3

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
209
Buchów
0
Aha a wie ktoś jakimś tanim kosztem zmniejszyć ich moc bo regulator za drogi i wie ktoś gdzie kupić tani nawilżacz jeśli chodzi o obicie to rezygnuje z tego bo jak patrzyłem ile miejsca takie obicie bierze a w takim boksie każdy cm ważny to z 12cm różnych mat i tp

na allegro regulator napięcia 3-12V kosztuje 10zł+przesyłka. Czy za drogo w zamian za wygodę? Za nawilżacz musisz zapłacić z 60zł chyba, że użyjesz wiadro+wiatrak+fogger to koszt jakieś 30zł. Pozdro
 
D

delete

Guest
Nie mam nato nerwów już wole trochę wydać i mieć spokój
 

manipura

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2013
Postów
107
Buchów
0
znajdz sobie na allegro takiego producenta jak AAb - posiada fajny regulator 4 wentylatorow w jednym panelu w cenie 30 cos zlotych. do tego dokupujesz zasilacz 12 v 1,6/2 A za 2-3 dychy i 4 wentylatory wedle uznania, ja polecam silent jet 14 tego samego producenta (8.6 db ) z wentylatorami masz 140 zl - jak Cie nie stac to pie**ol ta zabawe bo akurat takie kwoty to smiech przy budowie profesjonalnego growboxa.
 
D

delete

Guest
Trudno się mówi trzeba zainwestować i mieć spokój dzięki za wszystkie odpowiedzi

---------- Aktualizacja posta 22:20 ---------- Czas poprzedniego posta 22:16 ----------

Czy taki wentylator będzie dobry AAB SILENT JET FAN 12(+15 łopatek)+65% WYDAJNY PWM poszukajcie na allegro
 

penelopegruz

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2013
Postów
209
Buchów
0
Patrząc na parametry to jest to samo co "AAB black JET FAN 12" którego kupiłem 10 zł taniej, wygoogluj sibie z sklepach komputerowych ewentualnie ceneo itp.

Według mnie na pełną moc jest za głośny na 3/4 daje radę. Wydajny nie można powiedzieć, teraz zobaczymy jak poradzi sobie z filtrami węklowymi gdy będą gotowe.
 

Poliszynszyl

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
29
Buchów
0
Mam zrobiony otwór i tam wciśnięte wentylator 100mm

---------- Aktualizacja posta 19:20 ---------- Czas poprzedniego posta 17:06 ----------

A co byście powiedzieli na to żeby obić boksa matą którą się obija do wyciszenia ścian dało by to coś


Polecam tłumik :) karton wypełniony pianka wykrojona dziura w dziure przewód z wentyl i gotowe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół