nasiona marihuany

wyciszenie boxa

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam
Po mojej nie udanej uprawie postanowiłem zrobić to porządnie a więc jak wyciszyć wentylatory bez zmniejszania ich mocy oraz jak sprawić żeby z szafki nie uciekało światło nowe wentylatory nie wchodzą w grę ponieważ mam bardzo ograniczony budżet lub jak zmniejszyć ich moc tanim kosztem dzięki za odp
 
G

Gejseusz

Guest
Co do wyciszenia to nie mam pomysłu, sam miałem z tym problem...
dlatego założyłem sobie małe akwarium nad boxem:D i dzięki temu akwarium zagłusza wentyle, a i woda z akwarium jest super do podlewania.
Co do światła to ja wykombinowałem swego rodzaju kanały z kartonów. Chodzi o to, żeby światło odbijało się od czegoś i dzięki temu nie widać światła. Mogę to narysować jak wyraziłem się niezbyt jasno.
 
D

delete

Guest
Chyba wiem oco chodzi z kartonami a jeśli chodzi o akwarium to mam zamiar kupić drzewołaza ale nwm czy mu jakieś filtry potrzebne
 
G

Gejseusz

Guest
kup byle co i podłącz do tego jakąś pompkę napowietrzającą. Jak ktoś się będzie pytał to powiedz, że musi mieć dostęp świeżego powietrza i tyle :D
 

grzdylll

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2013
Postów
356
Buchów
0
ja niewiem jak tam masz te wentylatory jesli masz je przykrecone no deski sprawdz czy da cos podlozenie jakis gumowych podkladek........pod srube....a jesli mial bys wyciety otwor na wentylator i tam jest on wsadzony tez sprubuj dac cos miekkiego......
zakladam ze masz boxa z szafki albo cos takiego......wiec wentylator przytwierdzony do deski moze troche buczyc........
jesli sie myle to .......nic......
 
G

Gejseusz

Guest
ja mam wentylatory zawieszone w boxie, którego zrobiłem z szafy materiałowej i są przytwierdzone nie do desek i też buczy.
 
D

delete

Guest
Mam zrobiony otwór i tam wciśnięte wentylator 100mm

---------- Aktualizacja posta 19:20 ---------- Czas poprzedniego posta 17:06 ----------

A co byście powiedzieli na to żeby obić boksa matą którą się obija do wyciszenia ścian dało by to coś
 
G

Gejseusz

Guest
wg mnie na pewno by coś dało:) tylko nie samego boxa, wylot z wiatraka też bo tam przecież najgłośniej.
 
D

delete

Guest
Aha a wie ktoś jakimś tanim kosztem zmniejszyć ich moc bo regulator za drogi i wie ktoś gdzie kupić tani nawilżacz jeśli chodzi o obicie to rezygnuje z tego bo jak patrzyłem ile miejsca takie obicie bierze a w takim boksie każdy cm ważny to z 12cm różnych mat i tp
 
G

Gejseusz

Guest
usuń link z alledrogo bo dostaniesz bana czy coś w tym stylu...
to zakazane
 
G

Gejseusz

Guest
nie widziałem, weź skopiuj jego zdjęcie, wstaw do galerii i wrzuć tu duże zdjęcie na forum z galerii.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół