nasiona marihuany

Medytacja + marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

manipura

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2013
Postów
107
Buchów
0
każdy idzie własną drogą, ja przedstawiam swój punkt widzenia, Ty swój, a czytelnik i tak postąpi według własnego sumienia i serca ;)

Ja np po paleniu koncentruję się, lub przeciwnie, odprężam i pozwalam się ponieść falom życia tak jak one tego chcą.

Gdy się koncentruję jestem bardziej produktywny i twórczy, gdy się relaksuje, przyjmuje wszystko takim jakim jest. To dla mnie dwie drogi medytacji.I nie chodzi tylko o oddech i o energie np kundalini. Zobacz Jiddu Krishnamurti porzucił wszelkie metody a jednak dotarł.
Dla jednego Oddech będzie drogą, dla innego Serce a dla innego Marihuana. Miło, że podzieliłeś się własnym doświadczeniem. Dziekuję :)

Popełnianie błędów to całkowicie naturalna rzecz. Gdybyśmy nie popełniali błędów to niczego byśmy się nie nauczyli. Prawdziwą sztuką jest popełniać błędy i cieszyć się z tego ale nigdy nie popełniać tego samego błędu dwa razy. Jeden raz wystarczy.
 

Massa84

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2014
Postów
144
Buchów
0
A mi się wydaje, że THC jest zabronione bo uwalnia umysł, znajomy pali od bardzo dawna i wychodzi sobie z matrixa, a mimo to jest szanowanym obywatelem, na odpowiedzialnym stanowisku i nie spada mu IQ tylko wszystko ogarnia idealnie i mało tego stanowisko to zdobył dzięki paleniu i myśleniu. Tylko jeżeli młodzież podgroźbą kary zdobywa THX by zastąpić nim alkohol dla odmiany, to może i głupieje ale jeśli się go wykorzystuje do medytacji lub oobe to leczy i wyzwala z niewoli. Jaka niewola? zobacz filmy ruchu społecznościowego zeitgaist lub wezwanie do przebudzenia. A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego chorujemy i nasze dzieci urodzone od roku 2007 prawdopodobnie umrą szybciej, niż ich rodzice to zobacz sobie film czym spryskiwany jest świat. To są prawdziwe problemy a nie czy marihuana, alkohol i papierosy szkodzi. Ale jako bardzo bliski kumpel tego człowieka wiem że alkohol szkodzi papierosy szkodzą, a THX połączone z medytacją leczy tylko o tym się nie mówi bo tym co rządzą światem zależy by zostali tylko najbogatsi. Aha i zapomniałem dodać, że człowiek ten nigdy nieprzeniósł się na inne narkotyki, ponieważ nie chodzi do dyskotek gdzie chemia robi furorę. Ludzie którzy palą co dziennie zagłębiają się w poszukiwaniu swego JA i jeśli zapomną jak rozróżniać, prawdziwe życie od matrixa to stają się nie zrozumiali (chorzy psychicznie) przez ludzi z matrixa. Ale skoro ktoś po paleniu THX znalazł drzwi z matrixa do życia, to jest w stanie tymi samymi drzwiami z życia wejść z powrotem do matrixa. Tylko pytanie czy on chce tam wracać, do matrixa, gdzie głód ubóstwo i miliony dzieci ginie na wojnach o $ skoro tutaj może budować świat bez smutków, złości, żali i medali, wojenn i nadętych trolii. Przenieśmy się do świata zeitgeist i zacznijmy go budować i udoskonalać tak jak Pan od Projektu Wenus, do zobaczenia na YT "projektowanie przyszłości" tak jak mówią w filmie "świat bez pieniędzy" $ nie jest nam do szczęścia potrzebny, a jedynie jego posiadanie daje nam to, że im go więcej tym później wymrze nasze nazwisko, a sumą sumaru to tych na szczycie jest nie wiele więc na jakim poziomie zatrzyma się machina zagłady nie wiem, ale wiem, że lepiej jest budować ekologiczny, lepszy, zdrowy, harmonijny, szczęśliwy świat. Mam nadzieję, że ktoś znajdzie czas na te filmy wymienione wyżej i odnajdzie drzwi z matrix-a do prawdziwego życia, bo my czekamy tutaj na was.
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
ja tylko wpadłem odkopać temat bo za***isty i nic nowszego na forum nie ma
medytacja po # mega doznanie, polecam zrobienie samemu a nie czytanie czyichś wywodów

zasady dobrej medytacji według dorodnego pomidora
trzeba się fajnym czymś najarać
bania ma być pozytywna, bez wkręt, strachu, żalu gniewu i tym podobnych
stan cieszenia dziecka i wybaczenia ma być
można skorzystać z mantry hawajskich Kahunów -
Aby osiągnąć ten stan, który jest określony przez Lena jako Self-I-Dentity, należy stale powtarzać mantrę Kocham / Przepraszam / Wybaczam /Dziękuję
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hoʻoponopono
i wtedy jest jazda

polecam
pomidor

Czołem.

Czy jest na forum jakiś użytkownik, który regularnie medytuje przy użyciu zielska 100% indica?

pytanie badawcze w 2018, czy są eksperci rozróżniający indiki od satiw w medytacji?

Lewe okno to aprobata - zgadzasz sie z tym co widzisz, lubisz to i popierasz. To sprawia ze czujesz sie lepiej, czujesz sie wazniejszy, bronisz tych racji i uwazasz za swoje to reakcja pozytywna
Srodkowe okno to obojetnosc - widzisz ale jest Ci to obojetne
Prawe okno to dezabropata - Nie zgadzasz sie z tym co widzisz, co czujesz. Tlumisz to i walczysz z emocjami ktore toba miotaja.
Jest to reakcja negatywna
a skąd masz tą wiedzę ?
 
Ostatnia edycja:

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Medytacja to pranie mózgu, i piszę to w sensie neutralnym, bo pranie mózgu może przynieść bardzo pozytywne efekty albo bardzo negatywne. Dlatego właśnie np. zaawansowane medytacje w wielu szkołach buddyzmu są tajne, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił.

Niestety czasem ktoś coś chlapnie, gdzieś się to wydostanie i ludzie robią coś do czego nie są przygotowani. Radzę szczególnie uważac na medytacje gdzie wizualizuje się rożne światła - inne przy wdechu, inne przy wydechu etc.

Medytacja działa przede wszystkim na podświadomość, i efekty nie zawsze są od razu widoczne, tylko rosną miesiącami, może się to zakończyć pozytywnie, albo takim rozwaleniem psyche, że ląduje się w psychiatryku.


Odpowiednia medytacja może nas od podstaw poprzestawiać, zmienić całkowicie charakter, można w kilka tygodni rzucić palenie petów mimo, że wcześniej się bezskutecznie próbowało latami. Tylko tutaj trzeba to robić z kimś kto ma doświadczenie, kto poprowadzi.

Jak ktoś się tematem interesuje to proponuję najprostszą medytację którą robią codziennie najwięksi mistrzowie tego "sportu", bo tak naprawdę różne skomplikowane medytacje i czary-mary są dla ludzi którzy mają jakiś duży problem do rozwiązania. Ta prosta medytacja też pozwala wiele osiągnać i jednocześnie nie rozwali psyche.

Wystarczy siąść na poduszce, skrzyżować nogi, wyprostować kręgosłup, wciągnąć brzuch, ręce na kolanach wewnętrzną stroną do góry, głowa prosto bez przygarbienia. Zamykamy na początku oczy, i spokojnie głeboko oddychamy. Na początku lekko skupiamy się na oddechu, pojawi się mnóstwo myśli, nie należy się na nich skupiać ale też nie należy ich ignorować - niech będą jak chmury na niebie które się spokojnie obserwuje. Można lekko otworzyć oczy i trzymać półprzymknięte. Jeżeli poczujesz, że za bardzo się skupiasz na myślach, lub w drugą stronę - że zaczynasz przysypiać, znowu skupienie z powrotem na oddechu na chwilę. Polecam - to uspokaja i porządkuje podświadomość, podobnie jak dobry głęboki sen.

Co do jarania jednocześnie z tym zielska - trudniej utrzymać optymalny stan, mogą się też pojawić różne wizje / myśli / psychodelia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół