nasiona marihuany

3 x Think Different , 4 x AK47 ,af fem + gratisy

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiz Khalifa

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2013
Postów
184
Buchów
0
zawsze to swoje kolego :) głowa do góry, nie tylko Ty przegrałeś w tym roku z pleśnią.. powodzenia elo!
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
żniwa

19.10
zostały ścięte wszystkie 3 TD
największy z donicy 35l

top,troche obcięty bo pleśń i mróz go uszkodzily

niewyraźne bo nadal mam badziewny aparat w telefonie,pogoda typowo jesienna

TD z donicy 20l


TD 15l,najdojrzalszy ,najbardziej zbity

z przodu,w tle pozostale 2 TD


AK47 z donicy 35l tez juz sciety,fotki dam potem

---------- Post Zaktualizowany 14:40 ---------- Data pierwszego postu 14:34 ----------

zawsze to swoje kolego :) głowa do góry, nie tylko Ty przegrałeś w tym roku z pleśnią.. powodzenia elo!
z pleśnią i przede wszystkim z pogodą.Kto to widział -we wrześniu -1 st nad ranem :D
 

Chmielnicky

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
422
Buchów
0
Chciałem dodać, że w tym roku była chu**wa pogoda i ch***wy zbiór. Teraz w piździerniku już jest lepsza pogoda niż we wakacje. Głowa do góry, zielarze. Za rok będzie lepiej :)
 

Heydii

Member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
17
Buchów
0
Chciałem dodać, że w tym roku była chu**wa pogoda i ch***wy zbiór. Teraz w piździerniku już jest lepsza pogoda niż we wakacje. Głowa do góry, zielarze. Za rok będzie lepiej :)

Co ty pieprzysz. Dawno nie mieliśmy tak za***iście słonecznego i upalnego lata. A to, że chu**we zbiory to, to zależy już od was, jak się opiekujecie krzaczkami;]
 

Wiz Khalifa

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2013
Postów
184
Buchów
0
Chciałem dodać, że w tym roku była chu**wa pogoda i ch***wy zbiór. Teraz w piździerniku już jest lepsza pogoda niż we wakacje. Głowa do góry, zielarze. Za rok będzie lepiej :)

zgadam się w 1000%. ku**a 2 tygodnie 40 STOPNI BEZ GRAMA DESZCZU PO CZYM 15 STOPNI I NAPIE****A DESZCZEM po czym 8 stopni w nocy mróz i deszcz hehszki ;) .




Co ty pieprzysz. Dawno nie mieliśmy tak za***iście słonecznego i upalnego lata. A to, że chu**we zbiory to, to zależy już od was, jak się opiekujecie krzaczkami;]

z Tobą się niezupełnie zgodzę bo chyba niezbyt dobre są takie zmiany pogody. a co do opieki nad krzakami, każdy orze jak może. ja goniłem jak po***any do nich z preparatami na pleśń chu*a nie widy a i tak wszystko poszło w pizduu.
 

feysy23

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
103
Buchów
0
automty to desperacja widze koniec lipca start sierpien lipny wrzesien to juz wogole w sumie swoje dobrze smakuje za rok postaraj sie te wiaderka gwozdziem poprzebijac na ala airy i i tak wysadz pod koniec maja i bedzie ok
 
K

Killy

Guest
z pleśnią i przede wszystkim z pogodą.Kto to widział -we wrześniu -1 st nad ranem :D

No wrzesień rzeczywiście nas nie rozpieszczał ale trzeba się z tym liczyć sadząc tak późno.
Co do plesni to wiadomo automaty sa na nia bardziej podatne... sam miałem z nia problemy a sadziłem tak jak ty na podmokłych terenach. Obawiam się że jest tam za wilgotno na automaty ale w przyszłym roku przetestuje to jeszcze raz z lepszymi środkami zapobiegającymi powstawaniu pleśni.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół