nasiona marihuany

3 x Think Different , 4 x AK47 ,af fem + gratisy

Wyszukiwarka Forumowa:

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
Witam wszystkich.:zjarany:
Drugie podejście do projektu ponieważ identyczny z maja/czerwca został zniszczony przez powódź(było 1,5m wody na spocie).
NAsionka: 3x Think DIfferent (DP) , 4x AK47 auto af (Femaleseeds),gratis: Automazar x Autoblueberry af reg (cfr),Auto Jack herer,Auto Amnesia,
Spot: 3 palety euro umieszczone w trzcinowisku,na tym wiadra:3x 15 l,20l,2x 35l,2 gratisy poszły do ziemi na polu nieopodal :freak:
Kiełkowanie:29 lipca dostałem paczkę i nasionka poszły od razu do wody.Pękły wszystkie na 2-3 dzień i od razu zostały umieszczone w ziemi na spocie,2 x AK nie wyszły z ziemi :(
Ziemia:4 worki 50l najtańszej ziemi ze sklepu ,zmieszanej z dolomitem,po garści krowiego nawozu do kazdego wiadra,na wierzch ptasie odchody,po ok. 1-1,5l keramzytu na dnie wiader
Nasłonecznienie: 10-20,
Koksy: Biohumus, Florovit plus, PlantonK, Ripen, może jakiś booster
Fotki z 13 sierpnia,tj ok 2 tydzien od posadzenia,jutro idę zrobić nowe więc będą aktualniejsze
Całość przed lst,godz. 12.00

A.mazar x A.blueberry reg 15l

TD 20l

Słabszy TD 15l

Duży TD 35l

Mniejsze AK 35l

Większe AK 15l

LST z trzcin

Auto Jack herer-najbiedniejszy

Auto Amnesia

Ciekawe jak wyrosna automaty jesienią na oucie :spalony:
Zapraszam do wyrażania opinii :)
 
Ostatnia edycja:

przyczajony

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2013
Postów
78
Buchów
0
szału pewnie nie zbierzesz :D
wy*** te patyczki <lol>
co do automatów to może być ciężko
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
:)

Ciężko będzie na pewno ale do 10.10 moze je potrzymam co daje im 40 dni na flo bo juz kwitna(bylem tydzień temu),nawet 1 AK kwitnie ostro.Jeśli wrzesień będzie taki jak w ostatnie 2 lata (po 20-22 st w dzień większość miesiąca)to liczę ze coś tam będzie.Zaraz ruszam na spota i bedzie up:)

---------- Aktualizacja posta 03-09-2013 14:00 ---------- Czas poprzedniego posta 02-09-2013 15:01 ----------

Byłem wczoraj u dzieci(2.09) ; A.Mazar x A.Blueberry pokazał jajka,Auto Jack Herer pokazał jajka ,zdjęć nie robiłem bo kto by chciał jajca oglądać :harvest:
Zostało 6 roślin,różnią sie fazą wzrostu,wielkością,liczba gałązek :)

Największy TD , 35l , 65 cm na wysokość z treningiem,łodyga ok 80 cm, sporo włosków,widoczny lekki szron na głównym topie , 3 długie i kilka mniejszych gałązek

TD , 20l,niższy niz poprzedni,ok 55 cm ,2-3 średnio-długie gałązki,kilka małych,sporo włosków

TD, 15l , 2 długie gałązki , z 3-4 krótkie,60 cm wysokości,gęsty,dużo włosków,lekko oszroniony głowny top i odrosty,najbardziej zaawansowane kwitnienie z moich TD

AK 47 auto , 35l , dopiero wyszło kilka włosków,50 cm wysokości,3 długie i 3-4 krótkie gałązki,najpóźniej zaczął flo,

AK47 auto , 15l, 2 długie i kilka krótszych gałązek, najbardziej zaawansowane flo ze wszystkich,gęsty i juz dość mocno oszroniony,już zaczyna się robić masa <joint>

Fotki Auto Amezji nie mam gdyż zapomniałem zrobić
Uwagi mile widziane :smokee:

---------- Aktualizacja posta 05-09-2013 00:48 ---------- Czas poprzedniego posta 03-09-2013 14:00 ----------

Auto Amnesia,wyszło z 10 włosków,4 piętra,raczej nic z tego nie będzie(do makumby)

reszta maleństw się nie ociąga( jak na wrzesień),jeden AK47 idzie grubo w topy,w tygodniu zrobię fotki normalnym aparatem:bounce:
 
K

Killy

Guest
Wyglada to wszystko całkiem obiecująco.
Pomysł z paletami też mi się podoba, jak wiadomo we wrześniu słońce szybciej zachodzi także zawsze lepiej jak rosliny sa te kilkadziesiąd centymetrów wyżej.
Oby październik był ciepły i obys mógł je trzymać do jego drugiej połowy!
powodzenia
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
up

Zdjęcia z 10.09(wtorek)
TD 35l

bobek,niewyraźnie bo wiało i trzęsą mi się ręce

TD 20l


TD 15l


AK 47 35l

gruba łodyga,opóźniony

AK47 15l najfajniejszy:D


Wszystkie razem godz.18.00

Auto amnesia,zaczęła już tworzyć topki,fotka z dzisiaj(13.09)
 
K

Killy

Guest
Fajnie wyglądają te Think Different, chyba się kiedyś skusze na ten flagowy produk DP.
Niestety wrzesień nie jest taki jakbysmy tego sobie wszyscy życzyli, pozostaje nam liczyć że październik będzie lepszy.
W twoim przypadku ścinka nastąpi dopiero w drugiej jego połowie, mam nadzieję że masz coś dobrego na pleśń.
Pozdrawiam, powodzenia.
 
D

delete

Guest
No ładne masz te automaty, "coś" sobie przyjarasz na pewno :D Z fartem.
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
UP

fotki z 23.09 (poniedziałek)
TD 35l,obciąłem 1 gałązkę na próbę

Górny szczyt

TD 20l

Bobek

TD 15 l tylko zdjęcie szczyta bo zapomniałem zrobic całości,robi się lekko fioletowy

AK 47 15l,fiolet :spalony:

Szczyt

AK 47 35l, urósł jeszcze trochę na wysokość,podrosły boczne gałązki,najpóźniejszy ze wszystkich



Razem

Komentować ! :sunny:
 
Ostatnia edycja:

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
jak od połowy lipca wysiane to dobrze się prezentują, ale wiadra na te automaty nie musiały być tak duże. u mnie z 10l donicy otrzymałem ok 50g suchego z automazara, ale myśle że z 15l dałoby rade cos więcej wycisnąć. pozdro i udanych żniw niebawem
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
:)

Niby tak ale te w donicach 35 l sa większe ,
sadzone były na koniec lipca więc maja w tej chwili prawie 2 miesiące,myślę że zostały 3,max 4 tygodnie ,potem mogą być 1.przymrozki ;no chyba że będzie późne babie lato :D
:smokee:

---------- Post added at 11:28 ---------- Previous post was at 10:14 ----------

Mam Ripen z 2011 roku ,czy jest sens go używać czy nie bo jest przeterminowany?Płyn wygląda normalnie,troszke się skrystalizował
 
Ostatnia edycja:

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
:)

Auto Amnesia z 26.09, biedna roślinka ale powolutku kwitnie i bardzo ładnie pachnie<coolpalacz>
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
Zimno jak cholera ale dzieci sie nie poddaja.juz 3 sa fioletowe.fotki wkrótce
 

Fryzjerinho

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
45
Buchów
0
16.10 sciety 1 krzak ak47 w wiadrze 15l troche dostał od chłodu i pleśni
glowny szczyt,padalo i wialo ostro

po trymowaniu całość

auto amnesia

pare topkow z reszty krzakow,ktore postanowilem obciac bo juz obumieraly i byly zaatakowane przez plesn

całość

z amnesii wyszło 2,5g a z ak47 16g bez łodyg po 8 dniach suszenia w temp.pokojowej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół