nasiona marihuany

Auto AK Female Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

AndrzejStachursk

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2013
Postów
149
Buchów
0
Auto AK od
Female Seeds

Więcej informacji

typ: autoflowering

feminizowane: tak

autoflowering: tak

geny: AK x Ruderalis

czas kwitnienia: 56 dni

high: bardziej sativa

Automatyczna wersja AK.

Utworzone poprzez skrzyżowanie AK z Lowryderem i ustabilizowanie oryginalnych cech AK47.

AK produkuje twarde topy z wyjątkowym przenikliwym aromatem.

AK to hybryda Indica/Sativa która zachowuje większość cech sativy jeśli chodzi o high.

Czas kwitnienia 56 dni.

Ekstremalnie silny zapach i dym.

Mogą wystąpić sporadyczne mutacje liści, ale jest to znane w tej odmianie.

------------

Ma ktoś o tym więcej info ?
 
U

Usunięty 23746

Guest
zobacz w moją fotorelacje. Bardzo ładne topy, najzdrowsze z fsowych afow(oprocz NL). Dzisiaj zetne co nieco wrzuce fotke ogolonych topow jak nie zapomne:spalony:
i są fotki. Dzisiaj ściąłem głowne topy i kilka odrostów 3 akaczów i Criticala. Wyglądają praktycznie tak samo.
Akacze:





Critical


Opisze pozniej ich moc. Poki co probowalem od fs auto haze i smak kozak. Moca tez kozak a moglaby byc lepsza, jakbym potrzymal ja dluzej. I top byl o wiele luzniejszy, jak w 2 innych haze. 1 critical tez lekko spuchniety ale zywicy w k***e.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

AndrzejStachursk

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2013
Postów
149
Buchów
0
@inwigilator ile ci wyszło z 1 krzaka?

@Refresz :lol3:

---------- Aktualizacja posta 09-09-2013 21:37 ---------- Czas poprzedniego posta 05-09-2013 16:27 ----------

@Odswiezam
 
U

Usunięty 23746

Guest
planta ścinam na 3 partie ale na wprawione oko szacuje, że z największego Ak będe miał 50 gram, z mniejszego z 40 lekko ponad, a z najmniejszego z 25g. Nie tak źle, a te ostatki co czekają do ścinki śą już całe fioletowe.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Już się w wagę nie bawiłem po ostatnich akcjach musiałem dużo pogonić, bo bałem się o przypał. Plon tak jak pisałem, a moc? Top obtrymowany dokładnie, porządnie potrafi ***nąć w beret, a po 3 tyg curringu są wg mnie mocniejsze. Mam AK męczące jak i zarówno ożywiające, ale wiadomo, że AF nigdy dupy nie urywają. Mimo to polecam automaty z FS, ale miałem 3 takie panny, które straasznie luźno/dziwnie spuchły, choć rosły zdrowo. Jakieś zmutawnie lewe:D
 

Strażak Sam

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2013
Postów
434
Buchów
1
Odgrzeje kotleta, bo dostalem ową odmiane (AK 59 od SEEDSMAN) i będe zasadzał za jakiś miesiąc. Więc gdyby ktoś był w dalszym ciągu zainteresowany, to zapraszam do śledzenia FR w dziale AUTO :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół