nasiona marihuany

[AF] [CFL 5x 23W][0,16 m2][1x AK47 auto fem] pierwsze sadzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

---------- Aktualizacja posta 21-09-2013 15:20 ---------- Czas poprzedniego posta 20-09-2013 17:54 ----------

roślinka w dniu 39:smokee:




dzisiaj zamierzam przyciąć te większe liście u góry
 

Robinson Crusoe

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
316
Buchów
0
Wygląda na bardzo przelaną....


Porozciągaj ją trochę, liści na tak wczesnym flo nie radzę wycinać.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
Wygląda na bardzo przelaną....


Porozciągaj ją trochę, liści na tak wczesnym flo nie radzę wycinać.

nie była przelana tylko za mało podlana podlałem ją i się podniosła, liście już niestety przyciąłem ale może jej nie zaszkodzi
 

Robinson Crusoe

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
316
Buchów
0
nie była przelana tylko za mało podlana podlałem ją i się podniosła, liście już niestety przyciąłem ale może jej nie zaszkodzi

Nie lej jej nic przez tydzień, woda zatrzymuje się w najniższych poziomach korzeni tak więc zapewne sprawdzasz paluchem na 4-5 cm jak napisałeś a niżej masz mokro. Liście ewidentnie oklapłe na skutek przelania bądź za dużej wilgotności. Musisz ją przesuszyć. Dobrze jej to zrobi, korzenie też wystrzelą w poszukiwaniu wody i odbije. Teraz jest jakaś smutna i przygnębiona. Liści nic nie wycinaj... Masz miejsce w boxie to naginaj ją.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
chciałem wstawić fotki ale nie mogę wyskakuje mi komunikat żę wygasła mi ilość tokenów wie ktoś może o co chodzi ?
 
G

Gang Plank

Guest
Robisz ten sam błąd co ja w pierwszej u prawie a mianowicie non stop ją przelewasz!! Też cały czas myślałem "cholera 3cm warstwy gleby suche muszę podlać" a co się okazało? Roślinka przelana była jak cholera! Z dwojga złego lepiej ją przesuszyć niż przelać. Symptomy ni choler nie pasują do przesuszenia ale za to idealnie pasują do przelania. Nawozy wywal, wodę wywal i poczekaj z 5 dni zobaczysz jak roślinka się zachowa. W innym wypadku nie będziesz miał co zbierać.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
Robisz ten sam błąd co ja w pierwszej u prawie a mianowicie non stop ją przelewasz!!


dostosuję się do tego bo rzeczywiście po podlaniu na chwilę się podniosła i po paru godzinach opadła, dam jej parę dni na dojście do siebie
 

Robinson Crusoe

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
316
Buchów
0
Robisz ten sam błąd co ja w pierwszej u prawie a mianowicie non stop ją przelewasz!! Też cały czas myślałem "cholera 3cm warstwy gleby suche muszę podlać" a co się okazało? Roślinka przelana była jak cholera! Z dwojga złego lepiej ją przesuszyć niż przelać. Symptomy ni choler nie pasują do przesuszenia ale za to idealnie pasują do przelania. Nawozy wywal, wodę wywal i poczekaj z 5 dni zobaczysz jak roślinka się zachowa. W innym wypadku nie będziesz miał co zbierać.

Czasami i 5 dni będzie za mało, ja w 11 litrówkach tydzień ziemię przesuszałem, zależy od gamy i rozgałęzienia korzeni. Daj jej tydzień suszy, pomoże jej.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
jesteście pewni panowie ? po paru dniach ona wygląda coraz gorzej a zawsze po podlaniu się podnosiła podlewałem 0,5 l co 2 dni roślina ma około 50 cm i jest dość rozpięta
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
Witam po małej nieobecności :spalony: wstatiam parę fotek z dnia 61 liczę na porady i z***ki pozdro






























jest to 61 dzień od zasadzenie niestety nie wiem ile jest na flo
 

2xgreenpower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
239
Buchów
0
Robiles juz flesha przed flo ? Jesli nie to bym juz robil. Moze by tego nawozu troche wyplukal co tak karci ta pieknosc;/, a po fleshu jakis nawozik na flo :) i bedzie palenie wysmienite:zjarany:
 

NaSztywno12

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2013
Postów
645
Buchów
0
Super Ci idzie ładnie się rozrosła, weź poobcinaj te suche i mocno zżółknięte liście, z fartem do :harvest:
 

sofcik

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
197
Buchów
0
lipne pheno ci się trafiło będzie masa strasznego popcornu moim zdaniem
powodzenia
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Przy jakich topach? Tam nie bedzie topow tylko luzne kwiatki.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół