nasiona marihuany

[AF] [CFL 5x 23W][0,16 m2][1x AK47 auto fem] pierwsze sadzenie

Wyszukiwarka Forumowa:

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
witam. Jest to moja pierwsza uprawa i pierwszy post.
Zasadziłem nasionko AK47 autoflowering feminizowane z seed-bank.pl

Growbox 40X40x70, płyta osb
5 świetlówek 23W
2x wentylator pc
Do mieszanki ziemi użyłem : Ziemia kwiatowa 5,5pH, perlit, włókno kokosowe
Oto parę pierwszych dni :joker:
Zapraszam do komentowania i oceniania
dzień 1



dzień 2



dzień 4



dzień 6



dzień 8



dzień 10




dzień 13.
zacząłem podlewać z dodatkiem bioponu do surfinii. ( 100% dawki)


dzień 14.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

WhiskeyHaze

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2013
Postów
326
Buchów
0
Noo sam mam ak47 wiec jestem ciekawy jak Tobie to pojdzie. Pozdrawiam i zapraszam do siebię
 
D

delete

Guest
Dobrze Ci idzie , miałes jakies problemy z ak ? Zajrzyj do mnie , wrzucilem nowe foty . :yeahh:
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
Żadnych w początkowych fazach, rosła zaskakująco szybko i zdrowo, teraz liście się trochę kładą i nie mogę dojść dlaczego.
 
D

delete

Guest
Żadnych w początkowych fazach, rosła zaskakująco szybko i zdrowo, teraz liście się trochę kładą i nie mogę dojść dlaczego.

Może za dużo podlewasz i stąd ten efekt o którym piszesz.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
Może za dużo podlewasz i stąd ten efekt o którym piszesz.
też o tym myślałem, na jakiś czas ograniczę podlewanie i zobaczymy.

---------- Aktualizacja posta 19:53 ---------- Czas poprzedniego posta 12:42 ----------

dzień 16
wzrost roślinki znacznie zwolnił



---------- Aktualizacja posta 29-08-2013 13:29 ---------- Czas poprzedniego posta 28-08-2013 19:53 ----------

Zdecydowanie przelanie, przesuszę ją przez parę dni może jej się polepszy co myślicie ?
 
Ostatnia edycja:

amnesia<3

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
209
Buchów
0
nie doprowadzaj do przesuszenia tylko odczekaj, aż ziemia będzie bardzo mało wilgotna i wtedy podlej mała dawką wody, jeśli zobaczysz, że roślinka ma się lepiej to zacznij podlewać systematycznie, ale mniejszą ilością wody jak dotychczas. Widzisz.. chciałeś dla niej dobrze, podlewałeś obficie, a ona z tego nie skorzystała;p Masz dziurki w spodzie donicy?
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
mam otwory w doniczce a na dnie włókno kokosowe.
dzisiaj zauważyłem dziwną zależność po wyłączeniu jeje światła liście się podniosły
zdj ze wczoraj

a gdy z powrotem włączyłem po paru godzinach opadły
z dzisiaj


i zaczęły się pojawiać plamki na krawędziach liści

ma ktoś jakiś pomysł?
dodam jeszcze że ziemia nie jest zbyt mokra,wilgotna delikatnie ale nie mokra
 

amnesia<3

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
209
Buchów
0
kontrolujesz temperaturę? jeśli zauważyłeś zależność między włączonymi lampami a wyglądem liści to pewnie im jest za ciepło, zbij temperaturę i zdaj relację.
ps. Ja w moim boxie mam temperaturę 15-25 stopni, wiem, że za mało, ale roślinki niczego nie wykazują.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
przez weekend musiałem wyjechać więc eksperymentalnie wyłączyłem światło na cały okres po powrocie roślinka pięknie się poprawiła urosła o jedne piętro i podniosła wszystkie liście, zacząłem spowrotem zapalać jej światło (temperatyra cały czas 26 stopni wilgotność ok. 60%-80%) i wszystko się spieprzyło po 2 dniach całkowicie zwiędła, nie mam już pomysłu czym to może być spowodowane.









może ktoś z was zna rozwiązanie ? bo jeszcze trochę i nie będzie co z niej zbierać :(
jak pisałem wyżej temperatura to 26 stopni
 

amnesia<3

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2013
Postów
209
Buchów
0
Jeśli wyjechałeś to za pewne nie była podlewana?
Może ją przelewasz za bardzo. Wsadź ją w większą donicę. Podlewaj do momentu aż zobaczysz, że już dołem kapie - tak co 4/5 dni.
 
E

expert47

Guest
przez weekend musiałem wyjechać więc eksperymentalnie wyłączyłem światło na cały okres po powrocie roślinka pięknie się poprawiła urosła o jedne piętro i podniosła wszystkie liście, zacząłem spowrotem zapalać jej światło (temperatyra cały czas 26 stopni wilgotność ok. 60%-80%) i wszystko się spieprzyło po 2 dniach całkowicie zwiędła, nie mam już pomysłu czym to może być spowodowane.

Wyciągaj wnioski!
Myślę,że jej za gorąco i pić jej się chce.
 

kame

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2013
Postów
100
Buchów
0
tak wygląda po kilku godzinach bez światła, momentalna poprawa, przewodniona raczej nie jest bo podlewam dopiero jak ziemia jest sucha na ok. 2-3 cm, zaraz przed wyjazdem ją podlewałem więc nie powinna też być przesuszona przy temperaturze 25-27 stopni rozwijała się od samego początku i to bardzo szybko, właściwie problemy zaczęły się po podaniu pierwszej i jak narazie ostatniej dawki nawozu (biopon) było to już jakiś czas temu potem już nie podawałem jej nawozu.




---------- Aktualizacja posta 14:18 ---------- Czas poprzedniego posta 14:11 ----------

nie wiem już czy jej w ogóle światło zapalać, może tylko na parę godzin dziennie bo bez niego się lepiej rozwija co chyba też jest dziwne do tej pory miałem 18 godzin dnia i 6 godzin nocy bez światła temperatura wynosi 21-22 stopnie. (dzięki za chęć pomocy :) )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół