nasiona marihuany

ile jaracie??

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gejseusz

Guest
A Ja już ponad rok nie palę:p
I jestem z tego powodu bardzo zadowolony:D

Bo to nielegalne, może uzależnić, zniszczyć życie jak każdy narkotyk...
 

BoŚnieg

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2013
Postów
102
Buchów
0
Ja weekendowo z kolegami, w tygodniu staram się unikać chociaż różnie wychodzi.
 

baggins

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2013
Postów
98
Buchów
0
Ostatni raz wczoraj, małego gibona na trzech przy piwku i scrabblach w gronie kilku znajomych. Zapaliłem, bo wiedziałem skąd i że to nie żaden syf. Przedostatni raz jakiś miesiąc temu w podobnych okolicznościach. Generalnie staram się jarać swój towar, a że w tym roku nie wystartowałem z outem to też nie palę.
 

ziółko12345

Member
Rejestracja
Maj 4, 2013
Postów
21
Buchów
0
smieszny ten temat a prawda jest taka ze wiekszosc z nas jara tyle ile ma. tzn jak ma jarania na caly rok zeby zjaraz 5 g dziennie to tak robi. a jak ma 50 g na cały rok to sobie wkreca ze pali raz w tygodniu ale to tylko dlatego ze w podswiadomosci ma ze jak dzisiaj zjara wysztko to jutro nie bedzie nic. a co do tego ile pale to wypowiadal sie nie bede bo jak dla mnie to bezsensowny temat. pzdr z fartem
 
R

robak91

Guest
Ja od 4 lat:) i kilka gram miesięcznie jaram :) Teraz nie mam to nie jaram chyba ze kumpel ma to wtedy tak. Narazie mam detox juz 2 miechy :D
 

SENSIMAJSTER

: )
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2011
Postów
575
Buchów
0
No właśnie.

Ciekawy wątek ktoś poruszył.


Do uświadomienia naszym, ku**a. ups, przepraszam decydentom, ale jak o tym myślę to mi się krew gotuje.

Jak mam własne zioło, to spalam 1-5 gramów dziennie, w zależności od mocy towaru i posiadanych odmian, a także nastroju i chęci z także sposobu palenia.. Ostatnio coraz mniej palę, bo nastąpił koniec zapasów :/ :) nastąpi: NATURALNA PRZERWA ;)
 

Raf_rk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
2,888
Buchów
1
Ze 3 lata temu gram na jakiś tydzień mi starczył.
Teraz - o dziwo podobnie. Jakoś nie ma zwiększonego zużycia.
No chyba że jest jakiś mega-malanżyk w weekend ;) no to ze znajomymi parę gramów w 2 dni potrafi zejść ;)
 

kolormelanz

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2014
Postów
423
Buchów
0
Wczesniej bylo tak ze 1g na dien....ale juz dosc dlugo mam tak ze po miesiav....dwa....nie pale......a jak mam swoje to g na tydzien.....chyba ze jest jakies wolne to i 2g na dzien

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
 

GreenHardcore

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2013
Postów
112
Buchów
0
Jak mam swoje to 3-5 gramow dziennie, z tym, ze dzien lub dwa dni w tygodniu robie przerwe. Na dzien dzisiejszy pale malo bo zapasy dawno sie skonczyly. Srednio gram na tydzien czy dwa tygodnie. Nie chce palic duzo, bo pozniej traktuje sie to juz jako codziennosc, normalnosc, rutyne... Dla mnie odpalanie jointa jest jakby rytuałem, zasłużonym odpoczynkiem, chwilą w ktorej moge oderwac sie od szarej rzeczywistosci. Poza tym zauwazylem, ze codzienne palenie odbiera zdolnosc do racjonalnego myslenia, jednym slowem - oglupia (w niewielkim stopniu, ale jednak). Dlatego musze znalezc sposob, aby po zebraniu plonow w tym roku nie siegac po to codziennie...
 

GeneralGreen

Member
Rejestracja
Lip 10, 2013
Postów
21
Buchów
0
Ja przez ok dwa lata paliłem dość czesto tzn 3-4 razy tygodniowo czasami wiecej a od wrzesnia ubiegłego roku zrobiłem sobie detox,teraz jak ktos poczestuje to nie odmówie ale bardzo mało
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół