nasiona marihuany

ile jaracie??

Wyszukiwarka Forumowa:

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Troche stary temat ale i ja sie wypowiem <joint>
pale od 4-5 lat, codziennie od okolo roku 0,5g-1,5g
chyba trzeba pomyslec o jakims detoksie
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Palę od 2 lat "sporadycznie" ok. 2 razy w tygodniu gdzie ze 2 gieciki idą. Ale zawsze z kimś zapale więc się rozchodza gieciki :D
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Sądzę że 0.5g dziennie to taki maksimum dla mnie. Nie lubię zbyt przytlaczajacej fazy chociaż od czasu do czasu zdarzy mi się wypalić blancika z grama. Palę około 6/7 lat.
 
M

Marti

Guest
pale od 1995 roku non stop :freak: gram czasami pol dziennie czasami przerwa na miesiac ale normalnie zawsze faza jest :smokee:
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Ja się staram na tygodniu nie jarać, tylko w weekendy ale sami wiecie jak to wychodzi :spalony:
 

frontside

Member
Rejestracja
Sie 28, 2018
Postów
6
Buchów
0
Ja zacząłem ponad 15 lat temu, ale od kilku lat tylko i wyłącznie weekendowo :D
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
ja pale do 2 g dziennie max 4-5 dni w tygodniu czasem wcale a pale trafke dłużej niż szlugi które pale 16 lat :)

del: [MENTION=82183]geraldzik[/MENTION] to nie miejsce na komentarze tylko wypowiedzi kto ile pali
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Z 10 lat jaram, i tak ok 0,5g dziennie. Blancik, dwa i jestem zadowolony :)
 
D

drim

Guest
Pale dziennie ok 0.2-0.3g na dzień. Palę z fifki, bongo, wiadro. Czasami a szczególnie w plenerze to pale jointy, np. na spacerze, na rybach, na grzybach... Chciałbym palić z waporyzatora ale nie stety nie stać mnie, 1500-2000 zł to dla mnie trochę za dużo, poczekam kilka lat i jak z tanieją to wtedy kupię <lol>
Kiedyś paliłem ok 2-3 a nawet i 5 gram na dzień, ale już nie chce tego robić bo i tak nic nie czułem tego palenia a tylko źle się czułem, apetyt gorszy, problemy ze snem. A jak sobie zapale kilka buchów na dzień a nie kilka dziesiąt to jest wszystko ok, i też jaka oszczędność jest, 0.2 a 3g to jest różnica.
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Ja tylko weekendowo popalam i to nie zawsze nawet. Średnio 5tk na miesiąc
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Ostatni raz miesiac temu gdyz poniewaz palilem 1g dziennie wiec poszedl detox :)
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Chciałbym palić z waporyzatora ale nie stety nie stać mnie, 1500-2000 zł to dla mnie trochę za dużo, poczekam kilka lat i jak z tanieją to wtedy kupię <lol>

Możesz kupić VapCapa za 250 złotówek, albo Fenixa Mini za ok. 400 złotych, niekoniecznie musisz wydawać 1,5-2tys:)

Co by nie było offtopicu, u mnie palenie to okres dwóch trzech lat, czasem codziennie, czasem 5x w tygodniu, a czasami detox na parę dni. Ale raczej nie ma tygodnia bez buszka :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół