nasiona marihuany

ile jaracie??

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
Witam prosilbym wam oto zeby kazdy z was napisal jak dlugo jara ile dziennie jara i czy nie myslal kiedys o zrobieniu sobie restocka lub jak go zrobil :D

ja jaram od 9 lat od okolo 3 lat jaram codziennie ( w roku moze 10 dni max nie jaram) pale min 2g dziennie i ciezko jest mi zrobic restocka chociaz na 2/3 tygodnie :D jak u was to wyglada ciezko wam jest nie jarac?? ja wiem ze jaranie to glupota a nie jaranie jeszcze wieksza wkoncu cos z tego zycia sie nalezy ale ja mam taki problem ze za miesiac jade walczyc w ringu (oczywiscie amatorsko) i musze zbudowac kondyche( wiadome wakacje treningi sie opuszczalo ...) a do tego przydalo by sie zebym przestal jarac poniwaz jak juz ukopce mordke to odechciewa mi sie trenowac ...

piszcie i opisujcie jak u was wyglada z "glodem" :D
 

WhiskeyHaze

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2013
Postów
326
Buchów
0
Ten 'głód' mozesz najlepiej wlasnie zwalczyć treningiem bo zamiast jarac idziesz na silke czy pobiegac i tyle sam musisz wybrac co chcesz albo boks albo jaranie ciezko bedzie ci to połączyć pozdrawiam
 
Z

ZłyCzłowiek

Guest
Mam taka zasadę, że nie kupuje jarania :zjarany:. Więc ile pani natura pozwoli, tyle zjaram, ofc z większą częścią się dzielę ze znajomkami, jaram raz na 2 - 3 tygodnie, a żeby się zaj***ć konkretniej to raz na rok :spalony:. Kiedyś też paliłem codziennie :)yeahh:) ale w sumie to nie powód do zadowolenia :zjarany:, a i bym zapomniał, paliłem z ''5iatke'' dziennie*
 

Muay Thai

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2013
Postów
505
Buchów
1
up

dlaczego śmietnik? Przecież to są 2 odrębne tematy, jeden jest ile musisz spalić żeby dobrze się u***ać, a ten jest ile palisz ogółem/dziennie/tygodniowo (nie określone przez autora tematu)

topic

ja jaram od grudnia codziennie do dziś i różnie to naprawdę bywa ile wypale, bo czynników od których to zależy też jest wiele <joint> ale nie więcej niż 0,5 g dziennie

edit

jak możecie to wpadajcie na moją fotorelkę, bo wieje puchą
 

Alias21

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2011
Postów
243
Buchów
0
jaram 7 lat a tak non stop od 5 lat,teraz własnie zaprzestaje :D
 

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
ku**a to tak jak ja ... tez zaprzestaje ale cos mi nie wychodzi w niedziele obiecalem sobie ostatniego lolka o 11 w nocy zjaralem wczoraj mialem nie jarac kumple przyjechali wieczorem 3 lolki poszly i bongo na sen dzisiaj wogole mialem nie jarac ale po treningu w domu tez musialem bonio opie****ic .. ku**a juz nie mam sily zeby jarac ale zeby przestac tez nie xD
 

ShinTao

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2012
Postów
155
Buchów
0
Na pocieszenie jaram 18 lat jak mam to spale i 2-3g dziennie oczywiście koledzy pomagają:lol3:.Jak ałt nie wypali i muszę kupić to gieta mam na 1-2 tygodnie wtedy palę z dupki,ale czasami go zjaram w 2 dni.A jak mnie diler wk***i ilością i ceną to nie palę 2-3miechy i ciśnienia nie mam....ale wtedy zawsze któryś z kumpli buchem poczęstuje raz na jakiś czas i też jest dobrze...przez ta 2-3 miechy. Ogólnie nie ciśnieniuję jest palę nie ma nie palę..
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
Różnie bywa czasem sztu czasem piona zejdzie to zależy od dnia .....
Ciastka to tak rożnie ale zawsze powyżej 10 sztuk bo mniej mnie nie robi xd
Makumba to mniej więcej litr w ciągu dnia

Ale jakoś już mi sie nie podoba ten haj po ciastkach i makumbie albo idziesz spać albo wegetujesz przy kompie .....a poza tym ch***wo działają na brzuch :pr:
 

orzyc

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2013
Postów
64
Buchów
0
oj teraz to bardzo sporadycznie, jeszcze mam zapas z przed 2 lat ! czasami się zastanawiam po co uprawiam jak pale coraz mniej...chyba z przyzwyczajenia.
 

Ezil125

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
94
Buchów
0
Na pocieszenie jaram 18 lat jak mam to spale i 2-3g dziennie oczywiście koledzy pomagają:lol3:.Jak ałt nie wypali i muszę kupić to gieta mam na 1-2 tygodnie wtedy palę z dupki,ale czasami go zjaram w 2 dni.A jak mnie diler wk***i ilością i ceną to nie palę 2-3miechy i ciśnienia nie mam....ale wtedy zawsze któryś z kumpli buchem poczęstuje raz na jakiś czas i też jest dobrze...przez ta 2-3 miechy. Ogólnie nie ciśnieniuję jest palę nie ma nie palę..

Palisz 18 lat ? wiec w jakim wieku jestes ? zauwazasz u siebie jakies zmiany- zachowania, organizmu, zdrowia, motywacji, czy tez zyjesz jak normalny kazdy czlowiek ?
Dzieki.

Ja pale od padziernika 2012r, raz w tygodniu, nie chce czesciej ani rzadziej, po prostu w weekend po tygodniu nalezy sie odpoczynek i czill ;)

Pozdrówka.
 

Zielarz2

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2008
Postów
289
Buchów
0
Palisz 18 lat ? wiec w jakim wieku jestes ? zauwazasz u siebie jakies zmiany- zachowania, organizmu, zdrowia, motywacji, czy tez zyjesz jak normalny kazdy czlowiek ?
Dzieki.

Ja pale od padziernika 2012r, raz w tygodniu, nie chce czesciej ani rzadziej, po prostu w weekend po tygodniu nalezy sie odpoczynek i czill ;)

Pozdrówka.


chlopaku zastanow sie skoro pali 18 lat to zapewne jara wieksza czesc swojego zycia skad ma wiedziec czy sa jakies negatywne skutki ... jak ktos jara caly czas od tylu lat to on poprostu jest normalny taki jaki jest i ch*j wie jaki by byl jakby nie jaral xD
 

Przysmak Teściowej

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
409
Buchów
0
Ja nie ogarniam co wy tu piszecie , trochę czasu już palę ale żeby pione dziennie to mi się nawet nie śniło ,

od paru latek ok sztuke czasem 1,5 dziennie i styka .
5g to bym musiał nie pracować i prędzej zdechł bym z głodu

pzdr
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
A mnie ch*j obchodzi kto, ile i jak często jara.

1%, <peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół