nasiona marihuany

Lęk i odraza w las vegas

Wyszukiwarka Forumowa:

Rabit

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
110
Buchów
2
Książka opisuje przygodę bohatera Raula Duka wraz ze swoim towarzyszem, adwokatem Dr. Gonzo do Las Vegas. Celem podróży jest napisanie artykułu o wyścigach "Mint 400", jednak Raul po drodze napotyka sporo problemów i ćpa przy tym nieziemsko. Czy uda mu się napisać artykuł? Czy uda mu się spełnić "Amerykańskie Marzenie"??? Przeczytajcie i się przekonajcie...

Dość zaskakujące jest to że w końcu po 39 latach przetłumaczono książkę na polski. Jest pełna humoru a Hunter S. Thompson w bardzo ciekawy i specyficzny sposób opisuje tamte sytuacje...
Kupiłem wczoraj w empiku... Za***ista książka o wiele bardziej interesująca niż film!!! POLECAM

 
Ostatnia edycja:
R

Rider

Guest
dobre tluamczenie chociaz? czy jakies chu**we pisane przez babcie w mocherze :sunny:



ile dales wogole?
i widzial ktos w jakiejs ksiegarni internetowej ta ksiazke wogole?
 

Rabit

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
110
Buchów
2
tłumaczenie przednie, ja dałem 32 zł w empiku a w sklepach internetowych musi być tego sporo skoro w empiku było kilka egzemplarz
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
a moglbys wrzucic tak np z 2 strony ksiazki? z ciekawosci chcialbym zobaczyc to tlumaczenie, bo jak juz kiedys gadalismy w shoutboxie to po samym tytule mozna sie do tej ksiazki zrazic...
 

D.II

Member
Rejestracja
Lip 8, 2008
Postów
7
Buchów
0
Tłumaczenie jest b. dobre. Autor nie bał się przeklinać (za co mu chwała), a samo tłumaczenie jest w mojej opinii idealne.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Zarówno książka jak i film przednie. Chociaż w pewnym momencie, tak w połowie książki, narracja zaczynała mnie nudzić i denerwować. Mimo wszystko polecam.
 

Awas

Member
Rejestracja
Lis 2, 2009
Postów
16
Buchów
0
Film był ok-odkąd go obejrzałem mam ochote wynająć Cadilaca,wziąść ze sobą pół solniczki kokainy,wszelkie możliwe rozweselacze i zamulacze,pół litra JimBeam i jechać do Las Vegas
 
K

khaaaaaaaa

Guest
czytalem ta ksiazke przetlumaczona na polski jezyk, powiem tak - kazdemu kto lubi film sie spodoba, czytajac mozna sobie od pierwszej do ostatniej strony wyobrazic film + to czego niema w filmie a to opisy czasow w jakich zyli, mentalnosc ludzi, podejscie rzadu do tego co sie dzieje w kraju, i konkluzje dla czego sie nie udalo to o co walczyli wtedy.I wg mnie na koncu okazuje sie ze lepiej to juz bylo, zreszta wiekszasc z nas to wie ;)


Naprawde moge polecic, szkoda ze jest to tak cienka ksiazka, uporalem sie z nia w jeden dzien, ja napewno bede czekal na nastepne tlumaczenia tego autora w pl, ch***wo ze idzie to jak krew z nosa...
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Film był ok-odkąd go obejrzałem mam ochote wynająć Cadilaca,wziąść ze sobą pół solniczki kokainy,wszelkie możliwe rozweselacze i zamulacze,pół litra JimBeam i jechać do Las Vegas

No to masz już towarzysza ;)
Dokładnie o tym samym pomyślałem w trakcie filmu, taki chociaż jeden spontaniczny ruch w życiu :sunny:
O, i mój avek zrobiony ze screena z tego filmu, scene pamietacie ? :p
clear.gif
 

Benway

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2014
Postów
52
Buchów
0
Lektura warta znalezienia się na półce w domu, sam nabyłem i nie jestem rozczarowany mimo tego że oglądałem wcześniej film.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół