nasiona marihuany

Błędny stan

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Detox i znajdz sobie psiapsiulke np.polishdating sex to najlepszy ze sportow i jest extra bez palenia:D
 

Esesman Hajnryś

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2013
Postów
70
Buchów
0
Detox, bo to mogą być zaburzenia adaptacyjne odstaw ziele bo to może Ci z***ać beret.

A jak masz tak na codzień to pomyśl o jakiejś psychoterapii albo lekarzu (będziesz brał pewnie zoloft) bo to jest lipa jak nie możesz się do nikogo odezwać coś o tym wiem bo miałem też kiedyś zaburzenia adaptacyjne, sam sobie poradziłem bez leków ale wiem jakie to jest beznadziejne kiedy ma sie ustawiczną pustke w głowie w towarzystwie.

Moge Ci poradzić żebyś na granicy dyskomfortu jednak zagajał rozmowę, ja sobie tak poradziłem :) powodzenia
 

Snow87

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2012
Postów
93
Buchów
0
Może nie mam takiego stażu jak wy, bo palę tylko po zbiorach, starcza to tak na 3 miechy codziennego palenia - 3 - 5 bongo dziennie. 3 raz w tyg siłka, 3 razy bieganie, zdrowe jedzenie i książki. Muszę powiedzieć że nawet mi się nie włączył ten syndrom amotywacyjny. Jest chęć na wszystko. Z Rozmawianiem nie mam problemu, mogę przegadać gościa po filologii i politologii <coolpalacz>
Tyle tylko że jak ktoś ma gdzieś co w siebie ładuje, ma w dupie jakąś aktywność fizyczną to potem nie ma co się dziwić.
Trzeba pamiętać że jesteśmy zwierzętami nawet mimo tych nowinek technologicznych. Kiedyś ludzie nie mieli nawet depresji, po prostu nie mieli na to czasu. Jedz zdrowo, bądź aktywny, wzmacniaj mięśnie i ćwicz mózg<rotfl> ( czytaj, rozwiązuj krzyżówki, sudoku, graj w scrable rusz du*ę z fotela i zobaczysz że się wszystko poprawi. Pozdro
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
no ladnie 23 lata i juz cie zamula.

stary męczy cie cos strasznie a co to ty wiesz najlepiej i zmieniaj to.

problemy są po to aby je rozwiązywać coś albo ktos negatywnie cię nastawił do zycia.

odetnij się nawet na siłe od palenia na jakiś czas. następnie pal mniej za duże buchy bierzesz walnij buszka i poczekaj na efekt.

i pal energetyzujące odmiany lub je uprawiaj.

PAMIETAJ ZYCIE TO NIE JE BAJKA MNIEJ SIĘ PRZEJMUJ INNYMI A WIECEJ SOBĄ I POTRZEBAMI BO SIĘ ZAJEDZIESZ CHŁOPIE.
 

PoWaZnIeNiEpOwAzNy

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2011
Postów
566
Buchów
0
Asti dobrze gada, tak jak i wszyscy, z resztą miałem to samo . wszystko z monotonii i palenia codziennie . w kółko te same czynności...
I poznałem mr.Kfasa hehehe najpiękniejszy spacer w życiu . Pomogło
 

Shuwar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
824
Buchów
0
detox - jak radzi kazdy
moge Cie pocieszyc..mialem taki stan..3 miesiace dzien w dzien wiadro,potem tylko lufy lole i tp. Zamulilo mnie strasznie,przestalem spotykac sie z dziewczyna,odechcialo mi sie spotykania ze znajomymi,rozmowy i przebywania z najblizszymi,mialem dosyc wszystkiego...na domiar kiedy zapalilem myslalem tylko i wylacznie o problemach w rodzinie. Myslalem nad sensem zycia,nad tym jakie to zycie jest po***ane i niesprawiedliwe,zamykalem sie w sobie z dnia na dzien coraz bardziej i bardziej. Ci co mowia ze "trawka nie szkodzi" chyba jednak nie maja racji- no ok moze nie kazdemu albo w malych ilosciach. Ja niestety na wlasnej skorze przekonalem sie ze szkodzi..nie wiedzialem co ze soba zrobic,nigdy w zyciu nie mialem takiego mocnego i dlugiego dola. Gdy bylem z kolegami sytuacja nie byla najgorsza,pieklo zaczynalo sie kiedy zegnalismy sie i szedlem do domu,łzy naplywaly mi same do oczu...to bylo naprawde straszne eh.

Zaczalem zyc trybem praca - dom, unikalem kolegow. Powiedzialem sobie albo teraz albo przegram zycie,przestalem palic..2 dni detoxu..3..4..5....gdy nie palilem 2 tygodnie wszystko zaczelo wracac do normy. Aktualnie pale raz na jakis czas (2-3x w miesiacu na weekendy),wiem...czuje ze mam kochajaca dziewczyne i rodzine.

heh no to sie otworzylem przed Wami..

Ziomek nie pal ze 2 tygodnie,kiedy przebijesz sie przez gesty dym mj zobaczysz troche inny,REALNY swiat, bedziesz potrafil go dostrzegac takiego jakim jest naprawde - bedziesz potrafil zyc.... normalnie !
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Moja sytuacja wygląda prawie identycznie jak opisał to Shuwar chociaż może być ciężko to od 14.03.2016 zaczynam detox zobaczymy jak długo wytrzymam Elo ;D
 
L

Lord of Bhang

Guest
Miałem podobnie jak paliłem codziennie od lipca do listopada teraz detoxik i wszystko już sie stabilizuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół