nasiona marihuany

Czy to zestaw zasilający HPS ?

Wyszukiwarka Forumowa:

qazxswedc

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
33
Buchów
0
Witam !
Ktoś mi powie czy balast jest pod Hps ? Na całym metalowym elemencie który znalazłem pisze ze 100W ale na starterze jest do 400W nawet ale jestem w tym temacie goły. Jeżeli znajdzie się Mądra osoba która mnie oświeci będę bardzo wdzięczny! Jeżeli to nie jest zasilanie HPS-a to co zrobić aby tak było ?
dziękuje i pozdrawiam !
2013-08-13-158.jpg

2013-08-13-157.jpg

2013-08-13-156.jpg

2013-08-13-155.jpg
 

qazxswedc

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
33
Buchów
0
czyli nadal problem nie rozwiązany bo nie wiem czy to jest układ pod który mogę podpiąć HPS lub MH 100w ? a co do twojego linku to nie mogę tego otworzyć błąd jakiś...
 
D

delete

Guest
mozesz podpiac pod to 100w hps lub mh lecz jak zasugerowal kolega DeathAdder miej na uwadze ze ten zestaw moze byc/jest uszkodzony i moze spowodowac spiecie i zapalenie
 

KolegaKolegi

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2013
Postów
115
Buchów
0
Ja bym tego nie chciał zakładać. Widać,że jest po przejściach. HPS 100 z balastem nie są takie drogie,żeby ryzykować pożar w domu.
 

qazxswedc

Active member
Rejestracja
Sty 20, 2012
Postów
33
Buchów
0
no ok dzięki za odpowiedz

---------- Aktualizacja posta 19-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 15-08-2013 ----------

Przepraszam ze dubluje swój post ale chciałbym jednak uruchomić ten zestaw. Sprąwdzę go na dworzu bądź w pownicy na kilka dni w celu sprawdzenia stabliności
znalazłem zdjęcie takiego samego dławika jakiego ja mam tyle ze słabszy i mam pytanie co do podpięcia tego względem opisu z tego posta
https://www.forum.haszysz.com/proste-rysowane-schematy-jak-co-podl-t2548.html
zdjęcie statecznika nie jest wrzucane przeze mnie :)
edit mod: foty tylko do forumowej galerii!!! Zakaz wystawiania fotek z innych serwisów- regulamin!!
ponieważ mój statecznik ma 3 we/wy i jest problem :p
Jeżeli mógłbym prosić o pomoc to będę wdzięczny
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół