nasiona marihuany

[HYDRO][HPS 150W][0.28m2] 1x Big Buddha Cheese - SzafaBox

Wyszukiwarka Forumowa:

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Zastanawia mnie jedna rzecz. Kamień napowietrzający ma za zadanie rozbicie powietrza na mniejsze bańki w celu wizualnym czy może pole powierzchni dużych baniek jest mniejsze od pola powierzchni małych baniek [ 4 PI r2 ].

Jeśli pole powierzchni styku z wodą jest większe to i więcej tlenu rozpuści się w wodzie.

Proszę o komentarz.

BTW ***nął mi kamień i tylko rurka wtłacza powietrze ... :)
 

zdzisiek

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2013
Postów
175
Buchów
0
Kozacko to wygląda, gratuluję.

Nie pomogę, bo nie znam się na aero. Sam lecę tę odmianę w ziemi u siebie pod 300W. U siebie na sam koniec użyję overdriva, zobaczymy co potrafi.

Ile trwała u Ciebie indukcja?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Wrzuć fotkę chętnie ją zobaczę :) indukcja max 2 tygodnie i wydaje mi się że to dość szybko jak na bubbler i moje wcześniejsze doświadczenia z innymi strainami.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Hejka, ripenuje się właśnie. Jak znajdę czas pokażę ostatnią serię fotek.
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Ładnie to wygląda, wiesz co robisz :) Ale powiedz Mi czy te listki na wcześniejszych fotkach są popalone od nawozów ? Bo widzę, że końcówki im usychają ?
 

PolakPotrafi

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2012
Postów
93
Buchów
0
To jest DWC chyba, że miałeś na myśli co innego to zwracam honor z miejsca. Ok jak postępy? Nie przeszkadza Ci ta pompka? Bo chyba miałem kiedyś podobną w akwarium i mnie wk***iała niemiłosiernie...

Chodziło mi ogólnie o uprawę bezglebową, a co do arero to chciałłbym to wypróbować :bongo4:
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Hej hej, pomimo tego że ładnie wygląda to ma zaledwie 60 centów wysokości. Nieudany fimming i zbyt wczesne przełączenie na flow. Co do żółtych listków fakt ! Uprawa nie obeszła się bez wpadek: 2 dni bez napowietrzania - korzenie rude fest, niska temp otoczenia - wolny wzrost, no i nie do końca ogarniam stadia wzrostu pod miksowanie nawozów. Jest to 3 uprawa dopiero. Zaczynałem od hydro. Pierwszy grow wtopa totalna, drugi prawie 2m ! było ciężko to upchać w boxie ale topy miała wielkości butelki 1L :) Trzecia jak widać...

A tak w ogóle to jest możliwe że za dużo nawozów i listki schną i żółkną. Obecnie 800 PPM mix ripenu i bloombastic.
Podczas ostatniej fazy grow do 900 PPM poźniej flow max 1300 PPM

PH zawsze ok 5.8 - 6.3 gdy ustalam. Często leciało na łeb na szyję podczas flow nawet do 5.0 i też może to być przyczyną. To jest bardzo mały zbiornik ok 15 L i wahania są częste.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół