nasiona marihuany

[1] Pierwszy OUT - 1x Blackberry

Wyszukiwarka Forumowa:

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Pomaga ta Canna Cure na plesn? Wiem ze ludzie polecaja TopSpin ale nie mam go gdzie kupic w okolicy. Tak to bym zamowil Ripena oraz Cure na raz.
 

penelopegruz

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2013
Postów
209
Buchów
0
Jeśli możesz powiedz w jakim rejonie polski sadziłeś. Pytam z tego względy że niebawem będę tworzył nasiona właśnie Blacberry na kolejny OUT. Szczerze zaniepokoiło mnie że aż tak późno zaczyna zakwitać ponieważ planuję ją jako główną odmiane na 2014 rok. Wiedziałem że zakwita o wiele później ale nie myślałem że aż tak.
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Pomaga ta Canna Cure na plesn? Wiem ze ludzie polecaja TopSpin ale nie mam go gdzie kupic w okolicy. Tak to bym zamowil Ripena oraz Cure na raz.

Myślę że jest dobre na pleśń, już drugą butelkę będę stosował, ale polecam kupić w koncetracie, wychodzi na 3 litrowe spryskiwacze. Ja robiłem opryski od pleśni topsinem, miedzianem i ostatnio amisterem 250cc

Jeśli możesz powiedz w jakim rejonie polski sadziłeś. Pytam z tego względy że niebawem będę tworzył nasiona właśnie Blacberry na kolejny OUT. Szczerze zaniepokoiło mnie że aż tak późno zaczyna zakwitać ponieważ planuję ją jako główną odmiane na 2014 rok. Wiedziałem że zakwita o wiele później ale nie myślałem że aż tak.

Odpuść sobie Kolego Blackberry, to nie jest dobra odmiana pod polski klimat, ma zbyt długi okres kwitnienia.... jest wiele ciekawszych odmian z krótszych flo
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Dzieki Zygmus, kupie w takim razie tego Cure.

Penelope, niedaleko stolicy. Wiec polska centralna mniej wiecej.
 

penelopegruz

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2013
Postów
209
Buchów
0
No właśnie nie wiem czy nie będę musiał czegoś szybko wymyślić podczas sadzenia automatów w zimie. Przeciągne weg tak aby automaty doszły a 2 donice polecą na pestki. Ja plantuje na południu Polszy.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
no zobaczymy co z tego wyjdzie. Przewidziane sa juz przymrozki niedlugo ;/ masakra.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Ostatnio troche wiecej slonca bylo :) To dobrze oby tak dalej!

Dzis poszla 50% dawka Ripena, moze cos pomoze aby topki szybciej rosly.
Roslinka zostala takze spryskana na plesn.

Wiecej fotek niebawem :)
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Witam!

Kolejny maly up z fotkami.

Roslinka dalej sie pnie w gore. Dobrze ze bylo troche wiecej sloneczka ostatnio. Oby tak zostalo jeszcze!











Roslinka dostala do tej pory mala dawke Ripena zeby troche przyspieszyc kwitnienie. Powoli sobie puchnie wiec mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie bo topów jest DUZO :D
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Niestety pogoda przestala dopisywac i mimo opryskow lodygi zaczynaja plesniec. Powoli idzie scinka. Na razie ida na pierwszy ogien lodygi z plesnia. Niestety raczej roslinka w pelni nie dojdzie, nie ma duzych porzadnych topow lecz DUZZZOOO mniejszych :p

Wysuszylem troche w zeszlym tyg i daje rade :) Wiec najwazniejsze, mocno slodkie w smaku.

Pozniej wrzuce pare fotek!
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
Chętnie zobaczę jak to wygląda po 3 tyg bez aktualnych zdjęć. Bo u mnie całkiem ciekawie Blackberry wygląda.
Czekam z niecierpliwościa!

pozdro !
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Sporo wiatrakow obcinalem caly czas. Podlalem pare razy woda z miodem (Testy :) ) ale topki niestety niechcialy puchnac :(

Ale za to jakie piekne jesienne kolory :D







Scinka na probowanie :D

 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Weekend ma byc ladny, 20C i slonce. Jeszcze te pare dni poczekam i lece ze scinka!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół