nasiona marihuany

[1] Pierwszy OUT - 1x Blackberry

Wyszukiwarka Forumowa:

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
kurde... juz czekam pare miesiecy... zaraz ten krzaczor bedzie mial 2m wysokosci :p
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
a to polej tymi nawozami na kwitnienie może ją azot troche trzyma, i jego brak przyśpieszy kwitnienie ... cholewa wie ...
 
S

songo_kan

Guest
Cierpliwość jest tu wskazana:) Przychylam się do dopowiedzi kolegi wyżej zapodaj dawke nawozów bez azotu(N), a z większą zawartością PK
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
dzieki Panowie, tak sprobuje :)

---------- Aktualizacja posta 18-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 17-08-2013 ----------

Poszlo dzis pierwsze podlewanie z Planton K. Oby cos pomoglo :) Zobaczymy....
 
C

Cwelucio

Guest
Nie ma co się dziwic że nie kwitnie to black berry ona ma jeszcze czas bo nie jest pod polskie niebo ;)

songo_kan nie powinno sie pisac ''Son Gohan'' ?
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
nic dziwnego ze dali ja w takim razie za friko :freak:

myslicie ze ogolnie cos z tego bedzie? Musze ja znowu przygiac bo rosniieeeeee
 
C

Cwelucio

Guest
Pewnie że będzie kup coś na pleśn bo przyjda gorsze czasy i będzie zimniej a co za tym idzie ?.
Może dojdzie do konca w co wątpie a jak nie dojdzie do konca to do połowy i zawsze coś tam bedziesz miał ;)
 

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
A dlaczego ma ku**a kwitnąć jak dostaje 14h słońca i 9h ciemni? Mówicie koledze o odstawieniu azotu tak jakby braki czy nadmiar składników odżywczych miały by zainicjować kwitnienie? "Może podlej potasem albo podsyp dolomitem tak z 2 kilo, a najlepiej to lej ripen żeby kwitło"

Po co takie bzdury? To jakiś trend żeby doradzać komuś na siłę nie mając wiedzy? Bo ostatnio to istna plaga.

Zrobilem na okolo stelaz z listewek i zrobilem pokrowiec z workow na smieci i silver tape(3 warstwy byly konieczne. Czas budowy takiego ''kondona'' to godzinka wraz ze stelazem. Koszt kilkanascie ziko. Zakrywalem jedynie na 2-3H przed samym zachodem(w koncu w nocy nie musi byc w kapturku) a rosliny byly juz w cieniu.Tez nie chcialem by sie parzyly stad tylko 3h takiej ciemni, bo noc ma juz tez kilka H i z dnia na dzien sie wydluza. Ma to szanse powodzenia. Bo jesli nie zacznie kwitnac, to szkoda planta. A tak jest duuza zasna na spore plony. To nie jest duzy wysilek.

Prawda, nie wiem czy plant jest blisko ściany.. jest jeszcze sposób ( z rurami PCV (takimi jak do foliaka) kupujesz dwie naginasz nad plantem i puste końce wkładasz w dwa wbite wkręty w ścianę - u mnie wystarczyło zarzucić dywan i było po robocie. Z fartem.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
No racja... dzien jeszcze calkiem dlugi. Z tego co sprawdzalem to 12 godz swiatla bedzie od polowy wrzesnia. No nic, zobaczymy co z tego bedzie.

Pytanko, jak mozna ciutke zaprzestac rozrastanie sie rosliny :)
 

judenskin

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2013
Postów
762
Buchów
0
Czy chodzi tobie o to ze wystaje zza płota ?
Jeśli tak to bym zrobił dobre lst, co dzień naginać po troszku bliżej gleby.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Juz zaginam i to ostro, przed wczoraj zlamalem jedna gałązkę niechcacy ;( Wyjezdzam na 3tyg w piatek i niechce zeby mi wyrosl 3m krzaczor :D

Nie chodzi mi o LST tylko o spowolnienie rosniecia.
 

ConradShepard

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2013
Postów
57
Buchów
0
przed wczoraj zlamalem jedna gałązkę niechcacy ;(

Znam ten ból, mi złamała się około 40 centymetrowa gałąź ;( Ale nie wszystko stracone bo zrobiłem z niej 8 klonów które są już w mojej fotorelce. Trzeba było szybko iść ogarniać donice i ziemie i jeszcze jak na złość zapodział się wtedy gdzieś ukorzeniacz, ale na szczęście znalazłem :spalony:


Dużo palonka będzie z tego blackberry jak dojdzie :> Wróce tu we wrześniu i postawie bucha bo już w końcu będę mógł :D

Słonecznej jesieni życze :spalony:
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Znam ten ból, mi złamała się około 40 centymetrowa gałąź ;( Ale nie wszystko stracone bo zrobiłem z niej 8 klonów które są już w mojej fotorelce. Trzeba było szybko iść ogarniać donice i ziemie i jeszcze jak na złość zapodział się wtedy gdzieś ukorzeniacz, ale na szczęście znalazłem :spalony:

Tasma izolacyjna i sznurek, troche podwiazalem :D ponad 24godz od nawet nie zlamania ale prawie oderwania i nic nie wiednie. Jakos sie trzyma <lol>

Wracam 14 wrzesnia wiec wsadze nowe fotki po 3tyg nieobecnosci.

---------- Aktualizacja posta 25-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 20-08-2013 ----------

Witam!

Fotka z piatku.

Krzak ma z 170cm wzrostu. (zgiety)



A tu fotka uszkodzenia, ale sie zrasta :)



Wracam do Polski za 3tyg i zobaczymy co sie z nim stalo... oby nie przerosl sie za barzo i zaczal wkoncu kwitnac!
 
D

delete

Guest
W tamtym sezonie mialem 4 krzaki tej odmiany i miały po 2m to wyszło ponad 1200gr wiec zycze udanych :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół