nasiona marihuany

[1] Pierwszy OUT - 1x Blackberry

Wyszukiwarka Forumowa:

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Witam!

Zdecydowalem zrobic growlog na OUT. Pierwszy ale moze cos z tego wyjdzie.

Dopiero zdecydowalem zrobic posta a roslinka juz troche ma ;)

Mam za soba dwie udane hodowle w boxie.

Dostalem jedna pestke gratis przy ostatnim zamowieniu (bodajrze Blackberry Fem) i wrzucilem do doniczki. Pierwsze 3tyg siedziala w boxie meczac sie o swiatlo ze starszymi wiekszymi siostrami.

Jakies 1.5-2mies temu wsadzilem do gleby i sobie rosnie.

Pod soba ma linie kroplujaca wiec podlewanie jest automatyczne. Dodaje nieraz tylko troche biohumusu.

Na razie ma ok. 1.5m wysokosci

Powiedzcie czy jak na outdoor wyglada ok. Jest troche bardziej blada niz roslinki z boxa. Czy to normalne? Ile jeszcze powinna sobie rosnac zeby zaczela porzadnie kwitnac?

Dzieki za wskazowki oraz komentarze!


Fotka z przed 4 dni.



Ciagle rosnie, jak tak dalej pojdzie to bede musial ja zgiac jakos lub czubek urąbać... Oby do tego nie doszlo.

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Pare nowych fotek. Ladny dzis dzien :)







 
C

Cwelucio

Guest
Bardzo ładna roślina zastanawia mnie tylko czy Blackberry dojdzie w ''naszych'' warunkach chyba że uprawiasz w innym kraju.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
niestety warunki nasze, ale mam nadzieje ze do konca wrzesnia pogoda sie utrzyma :)
 
D

delete

Guest
Szkoda by było takiej panny.. trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie!
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
No szkoda by bylo. Ladnie rosnie az sam jestem zdziwiony.

Polecacie jakies nawozy na OUT? Mam Planton K ktory mi zostal z boxa.
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Jeden ale solidny plant. Miejscowka biezpieczna? Plant za***isty, jesli masz mozliwosc zakrywaj go jakas czarna szmata, zeby zaindukowac flo. Potem powinno juz samo poleciec. Robilem tak z WW od dutch passion na out kilka sezonow wstecz. Nie chcialy kwitnac to zaindukowalem im sztucznie flo. Jak zaformowaly kwiaty(12 razy musialem je zakrywac zeby mialy conajmniej 12h nocy) to potem juz flo samo lecialo bez mojej pomocy i planty ladnie skonczyly. Z tym, ze mialam, komfort sadzenia w ogrodzie.Po tej roslince widac, ze geny zdominowane INDICA wiec nie ma obawy by rewegowala z latwoscia, szczegolnie ze dni coraz krotsze. :pr:

p.s. U mnie bledszy kolor sygnalizowal niechybne flo, tzn roslina sie wlasnie zbierala do indukcji i troszke jasnialy. Moze brakuje odrobine zelaza. Psiknij je raz mineralnym nawozem, obojetnie jakim, w malej dawce ok 30% zalecanej.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Miejscowka w miare bezpieczna. Zeby ja zakryc potrzebowalbym jakiejs plandeki 4x4m :p

Pozatym, troch goraco jest teraz zeby to robic. Poczekam jeszcze ze 2 tyg i zobaczymy czy zacznie.

Mam taki nawoz do roslin zielonych, nim mozna spryskac?
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Warto rozwazyc ten pomysl. U mnie zdal egzamin. Zrobilem na okolo stelaz z listewek i zrobilem pokrowiec z workow na smieci i silver tape(3 warstwy byly konieczne. Czas budowy takiego ''kondona'' to godzinka wraz ze stelazem. Koszt kilkanascie ziko. Zakrywalem jedynie na 2-3H przed samym zachodem(w koncu w nocy nie musi byc w kapturku) a rosliny byly juz w cieniu.Tez nie chcialem by sie parzyly stad tylko 3h takiej ciemni, bo noc ma juz tez kilka H i z dnia na dzien sie wydluza. Ma to szanse powodzenia. Bo jesli nie zacznie kwitnac, to szkoda planta. A tak jest duuza zasna na spore plony. To nie jest duzy wysilek.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
pomysl faktycznie spoko. Tak jak pisalem, poczcekam jeszcze te pare tyg i zobaczymy. Jak nie zacznie to wezme sie za budowe takiego stelaza :)
 

monopolowy

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2008
Postów
456
Buchów
0
Wiec zasiadam w pierwszy rzedzie i obserwuje. Oby plon ciezko bylo uniesc :D

PS. ten pseudostelaz to w sumie byly 4 listwy wbite na okolo krzaka, troche wyzsze, zeby worek po zalozeniu nanie, nie dotykal lisci czy kwiatow.
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Dzis zgialem troche Pannę. Niestety juz mnie przerosla prawie wiec musialem.

Oto efekt. Oczywiscie bedzie poprawiony oraz odrosty tez przygne troche jeszcze przed wyjazdem.



A tu pare zblizen. Rosnie i rosnie skubana...





Juz niech to cholerstwo zacznie kwitnac :p Ile mozna czekac...
 

ConradShepard

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2013
Postów
57
Buchów
0
Za***isty plancik :spalony: Moja panna niby kwiatki puszcza, ale też głównie rośnie i rośnie a końca nie widać. Mówią, że blackberry nie dochodzi a widziałem tu jedną fotorelacje i ładne szychy wyszły :D

Powodzenia :harvest:
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
Dzieki :)

No mam nadzieje ze dojdzie. Jeszcze troche lata zostalo.

Ktos napisal w innym temacie "Co do zbiorow to koniec pazdziernika"

Zobaczymy, szkoda planta by bylo :(
 

vikeor

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 16, 2012
Postów
617
Buchów
0
To cholerstwo krzaczy sie i krzaczy, rosnie i rosnie :p

Powiedzcie, czy widac juz poczatki Flo?





Mozna juz lac Planton K czy jeszcze nie?
 
S

songo_kan

Guest
Siemka, jeszcze nic tu nie widać jak na moje oko musisz jeszcze poczekać na flo... powodzenia:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół