nasiona marihuany

czy zdjęcia z komórki dodaje się tak samo jak z kompa

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
Witam
Tak jak w temacie czy dodaję się tak samo z komórki noki lumi 710 ponieważ na chwile obecną nie posiadam kompa
Z góry dzięki za odp:spalony:
 

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Jak masz obsluge flasha to chyba nie bedzie problemu. Zrob foty w mniejszej rozdzielczosci zeby szybciej sie zaladowalo. Ja z np z ipada mam troche utrudnien tzn: nie moge skopiowac gotowych linkow z galerii i musze foty pojedynczo wrzucac. Pozdro
 
D

delete

Guest

Przy dodawaniu fotek wybierz opcje "pojedyncze - jeden plik na raz" bo pewnie nie masz flasha. Dodatkowo jeśli będziesz miał problem z kopiowaniem liku do fotki to zmień przeglądarkę. Ja od miesiąca nie mam kompa i tylko z fona wszytko robię i najlepiej wychodzi przez Chrome.

Jak masz obsluge flasha to chyba nie bedzie problemu. Zrob foty w mniejszej rozdzielczosci zeby szybciej sie zaladowalo. Ja z np z ipada mam troche utrudnien tzn: nie moge skopiowac gotowych linkow z galerii i musze foty pojedynczo wrzucac. Pozdro

Do ciebie to samo, pobierz Chrome albo inną przeglądarkę.
Pozdro ;)
 
D

delete

Guest
A może być Explorer lub safari
Sprawdzałem na Explorer i safari i nie mogę kliknąć szukaj bo mi wyskakuje żebym sam wpisał
 
Ostatnia edycja:

z3r0

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2012
Postów
476
Buchów
0
Przy dodawaniu fotek wybierz opcje "pojedyncze - jeden plik na raz" bo pewnie nie masz flasha. Dodatkowo jeśli będziesz miał problem z kopiowaniem liku do fotki to zmień przeglądarkę. Ja od miesiąca nie mam kompa i tylko z fona wszytko robię i najlepiej wychodzi przez Chrome.



Do ciebie to samo, pobierz Chrome albo inną przeglądarkę.
Pozdro ;)

Chrome tez nie dziala:D
 
D

delete

Guest
A masz androida ?
Ja robie tak ze przytrzymuje palec na linku az będzie wibracja, nic sie nie pojawia wiec robie palcami zoom i pojawia sie nagle menu i wybieram kopiuj ;D
 
D

delete

Guest
Mam Windows Phone a jak przytrzymuję palcami to mi wskakuję żebym wpisał

---------- Aktualizacja posta ---------- Czas poprzedniego posta ----------

Dobra nie da się a nie będę wam zawracał dupy najwyżej doda się kiedy indziej jak będzie okazja dzięki za odpowiedzi
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół