nasiona marihuany

Krnov jedna z metropolii taniego towaru.

Wyszukiwarka Forumowa:

Czech

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
66
Buchów
0
A więc mieszkam niedaleko tego cudownego miasta mam do niego ok 30-35 min drogi :)
Zacznę od tego że jest to bardzo przyjemne miasto pełne młodych ludzi, pełne tolerancji i pełne wszelkiego shitu jaki powstał na tej planecie :)
A więc z ogarnięciem travku nie ma problemu prawie KAŻDY w przedziale wieku 18-24 ma z tym kontakt i albo ci ogarnią albo sprzedadzą i wezmą cię na piwo i jointa TACY za***iści ludzie naprawdę polecam wszelkie zakupy w Republice Czeskiej :)
Ceny:
- 200kr 1g ( jak trafisz na chu*a co jest rzadkością to te 5-6 bil)
ALE
- 5g 120-150 zł ( u znajomego Czech growera mam 6g)
I TU NAJLEPSZE:
- 10g (250-300 zł dostaje 1,5g więcej)
- 20g (450-500!!! grosze z uwagi na 22g jakie dostaję)
Ceny niby polskie ALE nie ma co porównywać jakościowo i ilościowo do naszego pięknego państwa :(
Z innymi wynalazkami hmm troszkę się trzeba namęczyć ale w miarę spokojnie da się ogarnąć ( ja mam dostęp tylko dlatego że mam kontakt z tym czechem i przez niego to idzie) także w owym mieście jeszcze w normalnych stawkach stoi:
- Amfa i Meta
- Hera
-!!! Koka !!! niestety nie znam ceny ale jest
- grzybki ( tanie jak barszcz żeby mieć rozpie**** hmm zapłacimy ok 200-300kr za 20-30 grzybków)
Po za używkami bardzo ładne dupeczki tylko ah i oh :) Dobre piwko fajni ludzie bardzo dobra trawa ładne miasto i największy lajt ze strony policji jaki widziałem mają wy***ane na to co robisz (ziomek ***ał z bonia przed klatką albo tasowanie kresek na telefonie na dniach Krnova) dopóki nie szalejesz normalne prawda czego chcieć więcej tylko spokój i tolerancja czyli to co kocham najbardziej:freak:
 

Czech

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
66
Buchów
0
Ziomek ma wy***ane sadzi we własnym ogródku 8-10 krzunów a można chyba 3 ale posiadać 15g przy sobie ale i tak ci gówno zrobią :)
 

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
Ziomek ma wy***ane sadzi we własnym ogródku 8-10 krzunów a można chyba 3 ale posiadać 15g przy sobie ale i tak ci gówno zrobią :)

Można po 5 na osobę. Chyba, że obowiązuje tam jakieś inne prawo miejscowe bo ja tam nie siedzę w ich kodeksach, może mógłbyś to jakoś potwierdzić/dopytać? bo sam jestem ciekaw.
 

Czech

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
66
Buchów
0
Ok jak będę u mojego kolegi to się popytam dokładniej :)
A na następny sezon planuje już mieć własne krzaczki i palonko :) Bo w tym sezonie nie wyszło :(
 
Y

yooyoo

Guest
mam tam 60 km a nigdy nie słyszałem o tym mieście :pl: jutro wskakuje na motor i sprawdzę sobie tą miejscowość. Ogólnie Czechy to pozytywny kraj
 

Czech

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
66
Buchów
0
Kto nie był naprawdę polecam nawet na wyjazd z rodziną ładne w miarę tanie miasto.
Jednym słowem polecam każdemu palaczowi :)
 

pseudonim12

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2012
Postów
66
Buchów
0
Jest podobnie jak w Ostrawie? Jakiś lokal (Cafe de la Ostrava), konkretna ulica (Stodolni), czy tak po prostu chodzić i szukać? Moglibyśmy sobie taką mapkę stworzyć, a później wydamy przewodnik, pod wydawnictwem bezdroża, to byłby hit, oczywiście to był żart.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół