nasiona marihuany

F.B.I naważył PIWA

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
no to kwestia podstaw kultury picia- pijąc z butelki rezygnuje się w 95% jak nie więcej z doznań węchowych, całe chmielenie aromatyczne, aromaty słodowe (zbożowe, chlebowe, czekoladowe etc) psu w du*e.
Do tego jeszcze pić drożdże i na drugi dzień mieć sraczkę albo smrodliwe pierdzenie, za***isty pomysł...
 

Coś123

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
276
Buchów
0
;d;d;d;d;d
Wiem, wiem,ale kto mówi że wszyscy znajomi muszą być okrzesani?
Sam preferuje kufel głownie z powodu złocistego i niepowtarzalnego kolorku piwa
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
wzrok to kolejny zmysł z którego się rezygnuje pijąc z butelki, a piana, perlisty klarowny napój cieszy przecież także oko ;)
Trzeba edukować, piwo to napój do delektowania się tak samo jak wino. Ale piwo a nie koncernowe szczyny ;) :D
 

F.B.I

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 12, 2011
Postów
823
Buchów
0
Witam panowie browarnicy, dzis zakapslowałem kolejną warke, tym razem jak wspominałem był to pilsner z Wilkinsona, we srode zlałem ją do kubła z kranikiem po tygodniu byrzliwej w temperaturze 18st. C, tak jak radziłes burzliwą przeprowadziłem w kuble bez kranika co by niezainfekowac, kubeł z kranikiem zdezynfekowałem srodkiem do sterylizacji brewkitów, cały roztwór wylałem kranikiem co by tez wysterylizować. po trzech dniach w lodówce, napełniłem butelki.

Moje spostrzeżenia z pierwszej warki, piwka słabo nagazowane, tylko niektóre fajnie bombelkowe, ale własnie te były bardzo smaczne, nie jestem fanem malogazowanego piwa juz nie mówiac o biterach, ale i tak znikły predko:freak::freak:.... mysle ze zbyt długo trzymałem na cichej i zbyt mało drożdzy zlałem do butelek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół