nasiona marihuany

Tytanit

Wyszukiwarka Forumowa:
S

songo_kan

Guest
pryskać śmiało na flo ja w tamtym roku pryskałem i bardzo dobre efekty po nim
 

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Odswiezam. To na wega i flo mozna nim cisnac? Na flo zamiast biohumusa pk1 ekolist? Jak? Razem? Osobno? Pytanie dobre wiec zapraszam do polemiki. Pzdr :)
 
G

Guest

Guest
Odswiezam. To na wega i flo mozna nim cisnac? Na flo zamiast biohumusa pk1 ekolist? Jak? Razem? Osobno? Pytanie dobre wiec zapraszam do polemiki. Pzdr :)

Ja mieszam z florovitem , dawka 5 ml na 5 l wody i florovit od 5 do 10 ml na 5 l wody , można mieszać ale nie z silnymi specyfikami :).
 

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Ja mieszam z florovitem , dawka 5 ml na 5 l wody i florovit od 5 do 10 ml na 5 l wody , można mieszać ale nie z silnymi specyfikami :).

Ale florovit na flo czy wega? Biohumus i pk1 chyba nie sa silne. Moge tytanit na weg i flo?
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Jaką dawkę asashi z jaką dawką tytanitu połączyć w jednym oprysku.
 

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Jaką dawkę asashi z jaką dawką tytanitu połączyć w jednym oprysku.

WTF!!! Po co to laczyc? To jedno gowno mozna powiedziec. Mordeczko kup tytanit tylko i bedzie git, chyba ze naprawde Ci hajsik z kieszeni wypada to tytanit na weg i asahisl na flo.. Ale laczyc moim zdaniem nie powinienes bo jeszcze cos spartolisz...
 
G

Guest

Guest
tytanit tani i o niebo lepszy od asahi , asahi juz pzrereklamowane.
 

hooypl

Active member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
29
Buchów
0
Tytanit zawiera Tytan (Ti) 8,5 g/litr.
Asahi SL zawiera orto-nitrofenol sodu, para-nitrofenol sodu, 5-nitroguajakol sodu.
Nie można powiedzieć o tym, że to to samo. Może działanie mają identyczne nawet, ale mechanizmy działania, potencjalna toksyczność, substancje w tym zawarte - totalnie różne. Tak dla zachowania ścisłości :)
W sumie jedyne co je łączy - obydwa są regulatorami (stymulatorami) wzrostu roślin.

Ja również uważam Tytanit za lepszy wybór, zgodnie z zasadą KISS :). Chociaż, patrząc z innej strony, tytan jest metalem ciężkim...
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Tytanit zawiera Tytan (Ti) 8,5 g/litr.
Asahi SL zawiera orto-nitrofenol sodu, para-nitrofenol sodu, 5-nitroguajakol sodu.
Nie można powiedzieć o tym, że to to samo. Może działanie mają identyczne nawet, ale mechanizmy działania, potencjalna toksyczność, substancje w tym zawarte - totalnie różne. Tak dla zachowania ścisłości :)
W sumie jedyne co je łączy - obydwa są regulatorami (stymulatorami) wzrostu roślin.

Ja również uważam Tytanit za lepszy wybór, zgodnie z zasadą KISS :). Chociaż, patrząc z innej strony, tytan jest metalem ciężkim...
Tytan jest akurat metalem lekkim kolego a sam preparat jak sadze jest zrobiony głownie na bazie Tytanitu czyli minerału naturalnie wystepujacego w skałach.
 
Ostatnia edycja:

Deenka

Well-known member
Rejestracja
Lip 18, 2016
Postów
94
Buchów
0
Powie mi ktos jak uzywac tytanitu? Wiem ze 0.5 ml na L ale jak czesto? Napisane jest na ulotce dolaczonej do opakowania, ze 2 tyg od rozpoczecia i na rozpoczeciu flo.. I to tyle?
 
G

Guest

Guest
Powie mi ktos jak uzywac tytanitu? Wiem ze 0.5 ml na L ale jak czesto? Napisane jest na ulotce dolaczonej do opakowania, ze 2 tyg od rozpoczecia i na rozpoczeciu flo.. I to tyle?

Cofnął byś się kilka postów to byś wiedział co kiedy i ile .5 ml na 5 l wody raz w tygodniu .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół