nasiona marihuany

Najmniej/Najbardziej przypałowy samochód

Wyszukiwarka Forumowa:
C

ChickenBlunt

Guest
Najbardziej przypałowe:BMW,Mietek,Volkswagen,honda-szczególnie starsze roczniki,a jak masz do tego czarną szybę to kipisz murowany.Najmniej przypałowe moim zdaniem :vany i kombi.Najlepiej jednak kupić kijanke i jeżdzić z ziomalem,trzeba tylko pozdrawiać się na drodze z misiaczkami.
Kupisz kijanke postawisz pod blokiem to spore szanse ze zostanie potraktowana jakims gwozdziem czy innym gównem. Potwierdzone info
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
najbardziej przypałowy samochód to niesprawny samochód. Albo jak nasyfione i kiepy sie z popielniczki wysypują. Wtedy samochód jest najbardziej przypałowy :)
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
skoda felicia combi family polecam :), to już 15 rok jak jest z nami :), 0 przypału, najwiekszym przypałowcem to kierowca był:)
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Szczerze powiedziawszy ,to czy was zatrzymaja czy nie zależy tylko i wyłacznie od waszego szczęscia i stylu jazdy.

To czy wasz samochod bedzie przetrzepywany itd zależy od tego :
W jakim jest stanie, tzn czy masz czysto w środku itd..
Czy Twoje nazwisko jest znane policji
Czy jestes karany, nie liczy się za co,karany to trzepiemy... niestety tak to wygląda
Czy wyglądasz z "gęby" na patusa, przykład : Chada :D
 

Pala

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2013
Postów
325
Buchów
1
Służbowo kupuje skody i uważam, że wszystkie są jednymi z najmniej przypałowych aut, natomiast prywatnie lubię bmki i tu jest już problem w e46 jest jeszcze względny spokój, ale dla beczki kupiłem e32 czarną dziwkę, zresztą mówimy na nią " dirty diana " i nigdy w życiu nie pojadą nią po paleniu i tak samo zawsze jestem pusty, przypał jakich mało :) bardziej przypałowe może być tylko to auto http://www.gieldaklasykow.pl/vw-garbus-marley-forever-1965-24000-pln-kornik/ :)

Pozdro
 

Zygmus.Hajser

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
646
Buchów
0
W trasie możesz realnie 13-15 liczyć :p

Seat Altea, Ford Galaxy, VW sharan
Generalnie chyba rodzinne wózki najmniejszy przypał, bo nikt nie trzepie "tatusiów".
Sprawdzone :freak: hehe

Ostatnio widziałem kilka razy trzepanie aut rodzinnych, na pewno 2 razy był to Scenic z nowszych roczników i coś w stylu Sharan`a.

Także raczej ta reguła też nie działa :)
 

Donald_MacDonald

Active member
Rejestracja
Sty 28, 2015
Postów
30
Buchów
0
Ostatnio widziałem kilka razy trzepanie aut rodzinnych, na pewno 2 razy był to Scenic z nowszych roczników i coś w stylu Sharan`a.

Także raczej ta reguła też nie działa :)

Jak ktoś ma szczęście to siadając na kibel miednice złamie.
Niektórzy niezależnie od tego czym by nie jeździli i tak wpadną i tak wpadną.
P.S. jak sie założy 2 foteliki, z tyłu się będzie woziło jakieś paczki z pieluchami a po aucie będą się walać szklane butelki po bobofrutach to uwierz że żaden policjant się nie zagłębia w poszukiwaniach. [serio sprawdzone, polecam jeszcze siatkę gerberów/podobnych na fotelu z przodu.]
(Chyba że nie zabezpieczysz sprawy zapachu i będziesz sie zachowywał jakbyś miał owsiki jak cię zhaltują. :p)
 

hardkor

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
60
Buchów
0
Moim zdaniem nie ważne jest jakim samochodem się poruszamy,czy jest to nowe rs6 z salonu czy stary poczciwy maluszek, szanse są niemal identyczne, zawsze możemy zostać zatrzymanym do kontroli wyrywczo, a wtedy już niema przebacz... Bardziej istotną rzeczą jest jak wygląda kierowca,jak się zachowuje,itp Statystycznie mniej osób jest zatrzymywanych jeżeli samemu się porusza, jakoś tak zawsze trafiało mi się, że jak kogoś zatrzymywali to były to 2 osoby i więcej. A zawsze żeby zmniejszyć ryzyko przeszukania możemy wziąć ze sobą jakaś bestie typu Owczarek Niemiecki ba nawet dwie albo trzy sztuki XD (Polecam sobie obejrzeć dzień z życia Różalskiego, to chyba było Orange Sport jak się nie myle. Chłop jeżdz do lasu swoim kombi na spacery ze swoimi po***anymi psami,ma ich chyba z dwa , https://www.youtube.com/watch?v=sFfANfbDNuY CZAS 11:11)myślę że z góry odpuszczą sobie bo za dużo motania, jeszcze pies capnie pana policjanta i będzie tragedia :D
 
Ostatnia edycja:

mlodywilk1

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Kup se jakiegoś rodzinnego wana, pie****nij na karoserie postacie Jezusa, Maryji i Jana Pawła 2 do tego ***nij jakieś 2 flagi Polski i będzie git. W takim samochodzie będziesz mógł przewozić nawet trupa i nikt cię nie ***nie:)
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Odgrzeje kotleta, w czołówkę bym wcisnął jeżeli chodzi o Polskę Audi A6C6 miałem 4.2 V8 i często kontrole z zaglądaniem do schowków były. Raz mi na kontroli jeden wyśpiewał, że lubią tak prewencyjnie kontrolować kombiki jak widzą, że więcej niż trzy litry pojemności mają bo w sumie po co komu rodzinne auto z takim silnikiem jak nie po to, żeby się w oczy nie rzucać. Wywaliłem oznaczenie pojemności silnika z tylnej klapy ale jakoś to za wiele nie zmieniło. Po prostu przypałowe auto. Dla porównania jak miałem E60 to może raz kontrole miałem. Gdzie każdy znajomy mi mówił że to będzie wabik na psy.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
To i ja się podzielę oświadczeniami... Dużo zależy od pory dnia i pasażerów w nocy od 24 do 4 jak jedziesz z jakimś ziomkiem do masz dwa razy wieksza szanse na zatrzymanie i trzepańsko ,w godzinach kiedy się jedzie do pracy lub wraca szansa ta spada dyrastycznie,czy to sam czy z kimś. Wiele razy mnie zatrzymywala policja ile razy z ziomkami zawsze było trzepansko ( chyba ze 3 razy mi pasażera na dołek ⛳ zawijali ) najmniej przypałowe. Moim zdaniem aktualnie opel astra g corsa b corsa c wciąż jakieś francuskie rodzinne wozy no i rower ! Pod warunkiem, ze masz światełka. XD najbardziej przypalowe ciągle bmw stare gwiazdy c180 czy inne meśki co kręcą po milion km, oczywiście wszystko inne co kosztuje gruba kabinę i się świeci również. :p
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
To i ja się podzielę doświadczeniem od dwóch lat mam firmowego forda mustanga 2.3 , jedna kontrola , przedtem miałem volvo xc 70 czepany byłem chyba z 5-8 razy , ale chyba auto mojej żony to czysty przypał golf 6 gen przynajmniej raz w miesiącu ma kontrolę a kiedy mi użyczy auto pewne jest że mnie zatrzymają więc zawsze jestem pusty i nikogo nie biorę ze sobą .
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
To i ja się podzielę doświadczeniem od dwóch lat mam firmowego forda mustanga 2.3 , jedna kontrola , przedtem miałem volvo xc 70 czepany byłem chyba z 5-8 razy , ale chyba auto mojej żony to czysty przypał golf 6 gen przynajmniej raz w miesiącu ma kontrolę a kiedy mi użyczy auto pewne jest że mnie zatrzymają więc zawsze jestem pusty i nikogo nie biorę ze sobą .

Z golfami to fakt. Kumpel jeździ G7 1.4 zwykle mpi a tez raz w miesiscu go zatrzymują xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół