nasiona marihuany

out '08 by piotr240

Wyszukiwarka Forumowa:

piotr240

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
25
Buchów
0
generalnie jestem wam winien fotorelacje. z braku czasu i trudności z ogarnięciem forum robie ja dopiero teraz.

Opis ogólny:
Razem z 3 kumplami mamy 2 miejscowy. pierwsza nazwiemy spot#1, druga spot#2.

Na spocie#1 rośnie/rosnelo:
- 5 mixow z OP wyszły 23.04 na spocie od 05.05. 3 okazały sie męskimi - osunięte.
jeden z rosnących to herm(?)
- 3x mix z OP wysadzony 15.06
- 3 x shaman(dp) + durban poison f2 (dp) + 8x mix z OP; wyszły pod koniec czerwca , na spocie od 08.07 (chyba; plus minus tydzień)
- 2 x mix z OP wyszły na początku lipca, na spocie od 18.07

na spocie#2 rośnie/rosnelo
- 11 plantow wysadzonych w maju, w tym 3x durban poison z nirwany, 3x p#1
- 2 x mix z czerwca
nie wiedzieć czemu na tej miejscowie planty rosną źle, wolno-> pewnie kwestia ziemi dużo na niej piasku. W dodatku kręcą sie tam dziki- jeden do nas podchodził z 3razy jak koplismy miejscowe (było go słychać), 2X wyrwal nam planty za każdym razem po dwa. kupiłem wiec anti - bissan, dałem na szmatę , na szmatę butelkę; w połowie lipca. NIE DZIAŁA! 30.07 przychodzę, plant najbliżej anti bisana wyrwany!

generalnie kilka z mix'ow może byc p#1 tylko sie moglem pomylić, nie zapamiętać.
do końca czerwca lałem im biohumusa, te co większe zaczelem lać florowitem na kwitnienie(npk 5-6-8)8)8 mniejsze lałem biohumusem; teraz wszystkie leje florowitem. Na spoty staramy sie przychodzić co 2 tygodnie czasem co 3 (tak samo lejemy nawozy). To nasz pierwszy out, (jeden ziomek próbował indoor ale po 2 tygodniach musiał skaczyc z powodu starszych) popenilismy masę błędów ale i tak jest chyba w miarę dobrze.

FOTORELACJA

-spot#1-

15.06.08









zdjecia z 30.06 [k750i]







zdjecia z 18.07



zdjecia z 30.07
rzut na duze planty
ten z przodu po lewej to wyciety meski


rzut na male planty z tej samej miejscowy


zakwitnal na poczatku lipca, ma dziwne liscie, ostro zywiczny mix z OP, ma jakies 2 miechy moze 1,5



herm?
jest to out mix z OP. wyszedl 23.04; na spota poszedl okolo 05.05 wysokosc okolo 2,5 m. czy te jajeczka zaznaczone nie s takie same jak w samcu-> herm? czy poprostu samica zostala zaplodniojna przez to ze za pozno wycielem samca?


-spot#2-

30.06












30.07










PS wrzucać duze zdjęcia?
 
Ostatnia edycja:

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Bardzo ładne krzaczki, życze powodzenia :)

P.S. Nawozisz je wogole ?
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
konkret krzaki, daj nowe zdjecia. :zombi:
 
C

cranberry

Guest
całkiem nieźle, ale zdjęcia to już byś mógł obrócić.. :)
 

Zetcik

Member
Rejestracja
Kwi 14, 2008
Postów
12
Buchów
1
herm?
jest to out mix z OP. wyszedl 23.04; na spota poszedl okolo 05.05 wysokosc okolo 2,5 m. czy te jajeczka zaznaczone nie s takie same jak w samcu-> herm? czy poprostu samica zostala zaplodniojna przez to ze za pozno wycielem samca?

HERMA :D
a i fajne masz buty ;)
 

Karmex

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2006
Postów
121
Buchów
1
samiec zapozno wyciety... bedziesz mial kilka nasion :)
 

loris

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2007
Postów
237
Buchów
12
ładne krzaczorki:harvest:. szkoda ze nie trenujesz. az pojde sam na spota wyciac faceta i herma bo nie chce zeby sie zapylily,
 

piotr240

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
25
Buchów
0
właściwie to te 5 największych z spot#1 były lekko naginane. Po wycięciu męskich zostały dwa,w tym jeden po 1 fim. Jescze 2 na spocie#2 fimowalismy ale 1 to meskacz.
 
Rejestracja
Maj 25, 2008
Postów
19
Buchów
1
fajna miejscówka mam taka samą, najlepszy motyw przekopac jedno miejsce i posadzic cały arsenał :D milego palenia na jesień , zeby nie doborów nie miały pozdro!
 

piotr240

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
25
Buchów
0
z powodu niewyrwania samcow na jedenej z miejscow prawdopodobnie bede mial same zaplodnione. Pytanie jest kiedy je zerwac zeby mial jak najwiecej thc?
fotek raczej nie pokaze bo telefon i aparat mi sie rozpadl.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
fajna miejscówka mam taka samą, najlepszy motyw przekopac jedno miejsce i posadzic cały arsenał

Moim zdaniem to wcale nie jeste taki dobry pomysl - roboty mniej ale jak stracisz to wszystko :(
 

piotr240

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
25
Buchów
0
scielem juz czesc plantow ale smierdza niemilosiernie( na calym pietrze). nie mam opcji tak trzymac plantow. wpadlem na pomysl budowy boksa do suszenia z filtrem weglowym. zrobie w nim jedna dziure odprowadzajaca powietrze z filtrem weglowym i wentylatorem 120mm od kompa wymuszajacym przeplyw powietrza. dziura nawiewowa, ta druga tez musi byc z filtrem? i czy wtedy takze z wentylatorem. proszee o szybka odpowiedz.
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Pomyśl nad tym co napisałeś...po co ci filtr do nawiewu?
Potrzebujesz silniejszego wentyla do filtra. Chyba, że użyjesz filtra od okapu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół