nasiona marihuany

Out 2oo8 by b3tomek

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
na kwitnienie dostał planton K pierwsza porcje 5 dni temu , wczesniej jedno podlanie florovitem ale podobno planton lepszy i zmieniłem , dolomitu tez dodaje , czasami. To jest chyba sprawka tego kreta ....
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0


świeżutka fotka A.M.S 'ki :) troche słabe fotki ...
Liście zmieniaja kolorek


jak myślicie jechać z tym do boksa ?
:)
 
Ostatnia edycja:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0


po obraniu lisci



po wysuszeniu



magazyn :)

Palenie dobre troche nie było spuchniete , ale nie dało rady dłużej bo pogoda była lipna i pleśń atakowała.
A.M.S nie poszedł do boxa ale mimo to to co z niego powstał niektórych kładzie na kolana ! :)
 
D

DILDO

Guest
LoL Tomek.... zapisałem się później niż ty na Hasz, a z pierwszego Indoor'a zebrałem z 25( pół kilograma) razy więcej niż ty z outdoor'a.... teraz się zastanów gdzie popełniłeś błąd i bij się w pierś bo przy następnej uprawie znów Ci może wyjść chu*nia ( oby nie czego Tobie i sobie życzę;))
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Nie żadne lol, bo nie wszyscy są równie za***iści co ty.
Brawa dla chłopaka, że próbuje,:thumright:
Nie przejmuj się, ja zebrałem znacznie mniej z 1 out'a.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ile ci tam tego wyszło ? :D

trosze było :D nie wiem nie chciało mi sie nawet rozkminiac wagi, był jeszcze jeden krzaczek o podobnych gabarytach :) tak na oko z dwuch plantów ok 40 wysuszonych gr

Pozdro
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
LoL Tomek.... zapisałem się później niż ty na Hasz, a z pierwszego Indoor'a zebrałem z 25( pół kilograma) razy więcej niż ty z outdoor'a....

błędy wiem gdize były bierz jeszcze po uwagę z ludzie, nie wszyscy maja czasu dokładnie dopilnowac plantow ;] jak na pierrwszy raz jestem zadowolony :)

Za rok jak bede miał jak .... Zobowiazuje sie zdobic growlog wtedy zobaczysz <lol> Duuuuzo sie nauczylem a to najlepiej wychodzi na wlasnych błędach ...
 
D

DILDO

Guest
B3 brałem to pod uwagę, sam nie kiedy zaglądałem do plantów co dwa dni ( czyli tylko na podlewanie)....w to, że się nauczyłeś to nie wątpie każde nowe doświadczenie życiowe procentuje;)

SeedMan nie uważam, że jestem za***isty bo wiem, iż grower z kilkuletnim stażem powinien z podobnych warunków uzyskać od 900 do 1200 gram.Sam początkowo zakładałem zbiór ok. 20g, żeby grow się zwrócił chociaż w części ( łączny wydatek 2,5-3k)...oprócz palenia zostały jeszcze liście i nasiona które się napewno nie zmarnują.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
jak aparacik wróci z naprawy to dodam fotki makro tematu :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół