nasiona marihuany

Out 2oo8 by b3tomek

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0

Rozpoczęcie uprawy - 17.04.08

Odmiana- Passion #1 , A.M.S

Nasionka- feminizowane

Ziemia- ph.6-6,5


A więc zaczeło sie to tak , nasionka włożyłem w doniczki 17 kwietnia, przez 2 tyg były pod swietłówka ( dość duzą , nie wiem jakij mocy) oswietlenie 24/24
pozniej zminiłem oswietlwniw na 12/24.Zapomiiałem dodać box to stara lodóweczka :). po jakims 2 tyg pos lampa hps o mocy 400w wystawiłem roślinki na out
niestety pogoda nie dopisała i roślinki padły :( ale zosttawiłem sobie właśnie te dwie w boxie, i właśnie te przetrwały do dzis :) od jakiegos czasu są na out.Popełniłem kilka błędów w hodowli
ponieważ jestem nowicjuszem to jest moja pierwsza hodowla na którą nie miałem i tak zbyt duzo czasu , takie bywają początki.Jednym z nich było to ze nie dodałem dolomitu do ziemi i krzaczory bardzo powoli rosły, krzaki nie były przycięte i nie trenowane:( a szkoda...
Chyba tyle, nizej fotki.Dodam jeszcze ze podlewam je od jakichś 20 dni biohumusem,plantonem S dolistnie i dodałem tez dolomitu. Krzak Passion został przesadzony a ziemia wymieszana z dolomitem wczesniej nie było
go w ziemi w doniczce, jest 2 dzień po przesadeniu za kilka h dodam fotki passiona#1


Porady i sugeste mile widziane :)

pozdro
A.M.S




Passion#1





Zastanawiam sie czy nie przesadzić go w większa donice lub gdzieś w ziemię ? jest juz chyba za duzy na taka doniczke .
 
Ostatnia edycja:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Nier wiem dlaczego ale rośliny słabo puchną ?
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
Popełniłem kilka błędów w chodowli.
.Jednym z nich było to ze nie dodałem dolomitu do ziemi i krzaczory bardzo powoli rosły, krzaki nie były przycięte i nie trenowane a szkoda...
HEHE to jest jeden z najmniej istotnych błenduw:) zastanawia mnie dlaczego doprowadziłeś do kwitnienia w boxie a teraz wystawiasz na swiatło 18/6,16/8 bo takie jest teraz na out. jeśli bedziesz miał szczeście to roślinie już po***ało sie na tyle że dokwitnie ale japrawdopodobniej czesc kwiatow uschnie i roslina zacznie re-vegowac.....
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
no nie ma co , z******* misje ;/ Moze jeszcze coś z tego wyjdzie.Czas pokaże. jak nie to drugie podejscie bedzie w boksie

Ps.ten A.M.S naprawde ładnie pachnie :D :)
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
za krótko trzymałem 24/24 ??

ehh nadal nie rozumiesz a takie zeczy to w "podstawach" rozumiem ze planowałeś całą uprawe w boxie jednak z nieprzewidzianych przyczyn wysadziłes na out. bo jesli jest inaczej to musisz sie troszeczke dokształcic,
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ehh nadal nie rozumiesz a takie zeczy to w "podstawach" rozumiem ze planowałeś całą uprawe w boxie,


nie, to było z góry założenie ze bedzie wysadzone na out. No nie rozumiem zbytnio ;/ ? czy można teraz pomóc jakoś roślinie ?
 
R

Rider

Guest
ona nie bedzie kwitla, tylko zacznie spowrotem vegowac a kwitnac zacznie jak przyjdzie na to czas czyli za 1-2 miesiace w zaleznosci od odmiany
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
ojoj to sie porobiło :pl: a ta druga passion ? wygląda jakby troche kwitł. jak jeszcze mam ja trzymac 2 miesiace to chyba musze przesadzić w większa donice.
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
zwracaj szczegolną uwagę gdy pojawi sie słowo Fotoperiod

dzieki za linki , wiem co to jest foto period. z tego co sie orientuje to z krótko zrobiłem Vega i roślinka sie słabo rozrosła ...
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
mogłes trzymac w boxie 18/6 te roślinki i potem na out...
dziwne ze zaczely kwitnac , nie wymuszales tego periodem 12/12 ?
Powodzenia :)
PS: Znajomy rowniez ma Passion#1 od DP i jakoś sobie radzi na oucie.Zobaczymy co z niego wyjdzie.
 
G

gio

Guest
chyba ma braki mg (dolomit daj) , no i daj im cos na kwitnienie z pk :) pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół